Čunek zavítal do vsetínských škol

Uveřejněno

VSETÍN – Dvě dokončené investiční akce, které na vsetínských školách realizoval Zlínský kraj, si uplynulý pátek prohlédl hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek. Nejprve se zúčastnil slavnostního otevření revitalizovaného parku před hlavní budovou SOŠ Josefa Sousedíka a krátce poté slavnostního předání nově zrekonstruované kuchyně na ZŠ, MŠ a Praktické škole Vsetín, Turkmenská.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

49 Komentářů

 1. !!!pro ADMINa stránek Jalovce!!! says:

  ADMINe uděl BAN za SPAM tomu „Bavičovi a idiotovi“(jedna a ta samá osoba) – uchyl, který neustále píše totální, jedny a ty samé nesmysly úplně mimo témata. Díky.
  TM.

 2. 100% OBECNI BLBE ZAS KRAVINY? says:

  kdo se tě prosí o pitomé komentáře, obecní magore?Ty bezpáteřní zmetek a prasič stránek se jako bavíš? Kdeže.Sviníš tady místo výlevy své nekonečné tuposti.Zaplavuješ stránky kopci neuvěřitelných konin bez hlavy a paty.Opět čekáš až se ti někdo vysměje.Kopanci bude vylepšovat tady ten koncert blbosti.

 3. Dobře se bavím,Bělorusko má skončit majdanem,rozkradením majetku,fabrik,model,řekněme Česko,model Ukrajina,bych bělorusům,nepřál a soudruzi,co řešíte jejich převrat,nevidím jediný modrý hadr EU says:

  Ministr Vojtěch s tím praštil, důvod, už měl až po krk sprostých útoků médií,opozice,ale především debila Moravce,který má krvavé oči,že na něj Babiš sere, nechodí na ulhanou ČT,ale chodí na Primu.
  Moravec si vyléval vztek a nenávist k Babišovi,na mladém ogarovi,který dělal na rezortu zdravotnictví,co mu systém umožňoval.
  Byl otloukánkem médií,především buzny Moravce,který si ho naprosto odporným,sprostým a zákeřným způsobem vychutnával a neustále ho napadal,aby Vojtěch veřejně řekl,že za to může Babiš.To Vojtěch neudělal.
  Myslím,že Babiš by měl veřejnosti na rovinu sdělit,co za odchodem Vojtěcha skutečně je.

  • Dobře se bavím,Bělorusko má skončit majdanem,rozkradením majetku,fabrik,model,řekněme Česko,model Ukrajina,bych bělorusům,nepřál a soudruzi,co řešíte jejich převrat,nevidím jediný modrý hadr EU says:

   Babiš by se neměl nechat buznou Moravcem cepovat, buzna Moravec si může vzájemně s Pospíšilem tak maximálně vyrajbovat anál.
   Nenávist je v politice neuvěřitelná a kdo je kdo,kdo s kým a proti komu,to je to,co se tu hraje.
   Občan,společnost,ČR,to je takovým zmetkům,jako je Moravec,zcela u řiti.
   Stačí vnímat,komu se v ČT tlačí kára, jsou to multikulti neziskovky,do kterých se nesmyslně,především socany sypou miliardy,aby se ČR srala do revolucí pravdy a lásky v zemích,po kterých je nám úplné,ale úplné hovno.

   • Dobře se bavím,Bělorusko má skončit majdanem,rozkradením majetku,fabrik,model,řekněme Česko,model Ukrajina,bych bělorusům,nepřál a soudruzi,co řešíte jejich převrat,nevidím jediný modrý hadr EU says:

    virus,to je banalita,to,co nám připravuje multikulti Brusel,v čele s Lejnem a kravkou Jourovou,to bude teprve to shnilé maso,….kvóty na araby,zelený deal,který má zničit český průmysl,životní úroveň občanů ČR.A to za befelů,kolik arabů musí ČR vpustit na své údajně výsostné území.
    To si toho multikulti havloidního bordelu ještě užijeme

    • 100% OBECNI BLBE says:

     zas výlevy tupce? Zas se tady realizuješ? Ani v chlívku už prasátka nechtějí naslouchat tvým kravinám, co?Ale tady není zájem, lamo.

 4. 100% OBECNI BLBE NEVNUCUJ SE: says:

  to je tady zas snůška vymazlených pitomin.To je zas spartakiáda trapností.Přeci ty zdejší lopata se nebavíš.Ty tady úzkostlivě naděluješ kraviny o nějakém majdanu a rozkrádání.Ale je přeci normální když se o něco zasloužím – tak si vezmu.To jen ty obyčejná socka od nádraží si vezmeš tak maximálně nějakou lahůdku z popelnice.A o nedělích si zejména pochutnáváš na popelnicovém menu.Takový bohatý život obyčejné žebroty.Modrý hadr ti není na nic.Znáš maximálně cestu na vágonku uhláku, mezi Zubřím a Rožnovem pod Radhoštěm.Fajn poblitý život páchnoucí lamy z nádražní lavečky, co?

 5. Dobře se bavím,Bělorusko má skončit majdanem,rozkradením majetku,fabrik,model,řekněme Česko,model Ukrajina,bych bělorusům,nepřál a soudruzi,co řešíte jejich převrat,nevidím jediný modrý hadr EU says:

  von Lejno to má v hlavě vyšramané,chce zrušit Dublinskou azylovou dohodu a prosadit nový princip přerozdělování arabů do zemí,které se importu arabů na své území brání.
  Do jaké,s odpuštěním prdele, jsme to pod soudruhem socanem Špidlifičem vlezli.
  Bruselské odporné Lejno prohlásilo,že nás donutí pustit arabské muslimy na naše území.
  Tak jsem zvědav,zda Andy bude v Bruselu zpívat,že tomu rozumí a v Česku bude žvanit,že něco vzít musíme, jako by slopák Andy neznal tu českou pohádku o Smolíčkovi a jezinkách,….jen tři prstíčky strčíme,jen co se ohřejeme,už U VÁS ZŮSTANEM. fuj.
  PRYČ Z EU, PRYČ Z NATO…

  • Dobře se bavím,Bělorusko má skončit majdanem,rozkradením majetku,fabrik,model,řekněme Česko,model Ukrajina,bych bělorusům,nepřál a soudruzi,co řešíte jejich převrat,nevidím jediný modrý hadr EU says:

   už se těšíte,jak vám bude Andy vyprávět,jak za nás bojoval,ale že neuspěl?
   Zírám,jak drze se vůči údajně svobodnému,demokratickému českému státu,chová nějaká bruselská kráva,kterou jsem nevolil.

   • Dobře se bavím,Bělorusko má skončit majdanem,rozkradením majetku,fabrik,model,řekněme Česko,model Ukrajina,bych bělorusům,nepřál a soudruzi,co řešíte jejich převrat,nevidím jediný modrý hadr EU says:

    araby do Česka?
    Tak nějak to v komunální volební vřavě zapadá,jenže,bruselští soudruzi,v čele s kravkou von Lejno,už mají plán,jak tu neposlušnou českou kotlinu donutit poslouchat skopčácké befely,
    Hitler byl gentleman.

    • 100% OBECNI BLBE NEVNUCUJ SE: says:

     to je zas nadílka hovadin, co?Zas tady zahájim magor svoji sezonu.To si říkáte mezi prasatama von Lejno? Mezi lidmi nikdo takový není.Tak to ty budeš von Debil.Certifikovaný.Soudruzi v Bruselu? Ty už to máš v té vepřové palici opravdu vypatlané.Vidíš lamo? A přesně tak dopadnou neléčení sociopaté.Vyvrhelové okolí a miláčci osazenstva prasečího chlívku.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>