Čunek nemá vyhráno

Uveřejněno

VSETÍN – Někdejší starosta Vsetína Jiří Čunek, dnes hejtman, senátor, podlehl nátlaku občanů města a nechal strhnout v roce 2006 dnes už mýtický pavlačák. Jenomže si vyrobil problém – kam s jeho obyvateli?

The Dakota

The Dakota (taktéž nazývaný Dakota Apartments) je bytový dům nacházející se na 72. ulici v městské části Upper West side, Manhattan, New York. Tento dům, postavený v letech 1880 až 1884, je známý jako někdejší bydliště a zároveň i místo vraždy bývalého člena slavné skupiny The Beatles Johna Lenona. Patří k nejprestižnějším bytovým domům v Manhattanu, přičemž prodejní ceny jednotlivých apartmánů se zde pohybují mezi 4 až 30 miliony USD. Dům The Dakota byl v roce 1969 zařazen do seznamu významných newyorských historických památek.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

33 Komentářů

 1. že ty tady s tím dolů nablitým nic nemůžeš dělat.Zlostně tady skučíš a běduješ.Ale ty jsi NIC.Obyčejný bezmocný prd.Který tady z nouze prasí stránky kravinama, bez hlavy a paty.

 2. svět se v kravskou prdel obrací, majitel Babiš,chcete-li Bureš,legálně nabyl a vlastní obří majetek,který,světe div se,prý nesmí vlastnit,neb je premiér says:

  neznám nikoho,kdo by se zbavil majetku jen proto,že to někdo po něm chce.Výmysl střetu zájmů,terminus technikus, tzv obmyšlený vlastník a tisíc přiblblých pojmů,mající jediný cíl,dostat Bureše z politiky,to je to,o co jim,závistivcům, jde.
  Tak ho zastřelte,idioti.
  Nebyl by první,ani poslední,na kom by se vyřádili ti,kteří nesnesou,že Bureš je neskutečně bohatý,má pěknou,obdařenou samici a hlavně,že není blbý,dokonce si vede na idioty,co mají z jeho majetku a moci mindrák,složky.
  Bureše vůbec neřeším,stačí mi,že mám svou střechu nad hlavou,mám se dobře a kdyby Bureš vlastnil celou tu debilní Prahu,i s jejím přiblblým,duhovým,buznamultikulti havloidním euro osazenstvem,je mi to fuk.Popravdě fuk mi to není,moc mu ten kauf přeji.
  Až se tak stane,doufám,že brzy a Bureš si koupí celý ten Prágl i s těmi postfašistickými potomky,co jejich stvořitelé při příjezdu Hitlera na Hrad,hajlovali jak zběsilí a v genech evidentně nemohou zapomenout,Burešovi jen zatleskám.
  Bureš,jako neobmyšlený,ale skutečný vlastník pražské kavárny,ji může navždy,nevratně věnovat krávě Andělce,co to zvládne.Tam, v Reichu,si mohou Kovářové,Hřibové a Novotní,společně s Andělou přepisovat válečné dějiny a slavit vítězné bitvy svého tatíčka Adolfa Hitlera.
  Jedem das Seine.

 3. Není nic,co by ti vláda mohla dát,aniž by ti to před tím nesebrala says:

  to samozřejmě Čunek neřekl,on totiž není státník,Čunek je obyčejný,hloupý,lidovecký buran

  • on Čunek není žádný myslitel.Ovšem ty místní prd, špína a nula zdejších stránek tady zas nemůžeš vypisovat takové kraviny.Ty jsi jen tady taková onuce.Obyčejná špína, do které si lze kdykoli kopnout.A špína je ráda i za ty kopance.Je ráda za výsměch a ponižování.Protože jinak s ní nikdo nekomunikuje.Je v opovržení a hanbě.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>