Čunek nemá vyhráno

Uveřejněno

VSETÍN – Někdejší starosta Vsetína Jiří Čunek, dnes hejtman, senátor, podlehl nátlaku občanů města a nechal strhnout v roce 2006 dnes už mýtický pavlačák. Jenomže si vyrobil problém – kam s jeho obyvateli?

The Dakota

The Dakota (taktéž nazývaný Dakota Apartments) je bytový dům nacházející se na 72. ulici v městské části Upper West side, Manhattan, New York. Tento dům, postavený v letech 1880 až 1884, je známý jako někdejší bydliště a zároveň i místo vraždy bývalého člena slavné skupiny The Beatles Johna Lenona. Patří k nejprestižnějším bytovým domům v Manhattanu, přičemž prodejní ceny jednotlivých apartmánů se zde pohybují mezi 4 až 30 miliony USD. Dům The Dakota byl v roce 1969 zařazen do seznamu významných newyorských historických památek.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

44 Komentářů

 1. to je zas nasmolené čerstvých pitomin. To zas dostal magor amok a všechno z něj muselo ven,co?Si přeci nemyslýš, že ty obyčejný sprostý holý zadek s tím něco uděláš.Tvoje finanční hladina jsou maximálně drobné za povracené sklínky v Albertovi.To je pak líto tobě obyčejné chamradi, že se tak jinde sypou penízky. Ty magor nespočítáš ani ty nuly.Ještě, že tě to v prasečí školce naučili psát slovy,co?

 2. O co se v krajských volbách hraje,je prodej Baťovy nemocnice za hubičku a obří dluh na další špitál,z kterýchžto miliard se bude nikoliv přikrádat,ale krást says:

  ta partička okolo Gazdíka a Čunka,to má dobře vymyšlené,jde o klasický tunel,majetek zadlužit,pak přichází na scénu tzv.zachránce,co je v balíku,spasí (sprasí) špitál,akcie mizí někde v daňovém ráji u nedohledatelného vlastníka a jak u solárního tunelu,občané platí,jal mourovatí,zatím co politici,co to odhajlovali,se tváří,že s tím koncem,kdy majetek zmizel,někam na Bahamy,už nemají nic společného.Nic,krom toho,že za příslib bezpečně ukrytého konta v cizině,kam to pak posype,odhajlují tunel neskutečných miliard.
  Jsou ale i ti neprodejní,ti,co baťovku nevidí cíleně zničenou,rozkradenou a nejde jim o prebendy z daňových rájů.
  Hvozdenská,Šromotová,Sehnalová,Filip,Mařák,Sukop a další,kterým není lhostejný osud Baťovy nemocnice a nesplatitelného zadlužení občanů kraje.
  Čunek má stále málo,půl korupčního mega,kterým se kasal sekretářce,o které si myslel,že mu hloupá přidrží,tenkrát nestačilo.
  Ti Gazdíci,Čunci a další političtí hybatelé miliardami,vašimi miliardami,mají své heslo,že sex je pro chudé, jenže,orgasmus,co má šest a více nul,je o úplně,ale úplně o něčem jiném,co ti hlupáci,co hážou ve volbách hlasy do uren,nemohou nikdy zažít.
  A o tom to je.

  • O co se v krajských volbách hraje,je prodej Baťovy nemocnice za hubičku a obří dluh na další špitál,z kterýchžto miliard se bude nikoliv přikrádat,ale krást says:

   jak skončila voda ve Zlíně,kdo inkasuje a určuje cenu vody?Tenkrát,když se ten vodohospodářský tunel režíroval a organizoval,jste házeli do volebních uren hlasy,tak že byste byli,voliči občané nepoučitelní?

   • O co se v krajských volbách hraje,je prodej Baťovy nemocnice za hubičku a obří dluh na další špitál,z kterýchžto miliard se bude nikoliv přikrádat,ale krást says:

    špitál,to je zlatý důl a Čunek a jeho Gazdík boys to moc dobře ví.
    Další taková špitální zlodějna ve Zlíně už nebude dalších 50 – 60 let.
    A to ti Čunci moc dobře ví,že šance být u lizu,je právě nyní,teď,soudruzi,to je naše chvíle,ale nebuďme tak blbí,jak pandur Dalík,PROMOPRO Vondra,o pražských zlodějnách škoda klikat,
    Ale tunelovat se dá i ve Zlíně,soudruzi Gazdíci,Čunci a vy další,co se už vidíte,jak to sype.

    • O co se v krajských volbách hraje,je prodej Baťovy nemocnice za hubičku a obří dluh na další špitál,z kterýchžto miliard se bude nikoliv přikrádat,ale krást says:

     Richard Kreml,ortoped, – jednání zastupitelstva bylo odpudivé

     • odpudivý jsi tady jedině TY obecní magore.To je zase zasviněného místa tvými výlevy pitomostí.Jediné štěstí že krom tady těchto mých kopanců tě tady nikdo nečte.

 3. že ty tady s tím dolů nablitým nic nemůžeš dělat.Zlostně tady skučíš a běduješ.Ale ty jsi NIC.Obyčejný bezmocný prd.Který tady z nouze prasí stránky kravinama, bez hlavy a paty.

  • svět se v kravskou prdel obrací, majitel Babiš,chcete-li Bureš,legálně nabyl a vlastní obří majetek,který,světe div se,prý nesmí vlastnit,neb je premiér says:

   ty tady s tím dolů opravdu nic nenaděláš,mozeček ti to prostě nebere,hlupáčku

   • a tak to má být.Pan ministerský předseda si to může dovolit.Ty obyčejná chamraď můžeš tak maximálně zlostně a hladově prskat.K obveselení okolí.Krásný život, co?

 4. svět se v kravskou prdel obrací, majitel Babiš,chcete-li Bureš,legálně nabyl a vlastní obří majetek,který,světe div se,prý nesmí vlastnit,neb je premiér says:

  neznám nikoho,kdo by se zbavil majetku jen proto,že to někdo po něm chce.Výmysl střetu zájmů,terminus technikus, tzv obmyšlený vlastník a tisíc přiblblých pojmů,mající jediný cíl,dostat Bureše z politiky,to je to,o co jim,závistivcům, jde.
  Tak ho zastřelte,idioti.
  Nebyl by první,ani poslední,na kom by se vyřádili ti,kteří nesnesou,že Bureš je neskutečně bohatý,má pěknou,obdařenou samici a hlavně,že není blbý,dokonce si vede na idioty,co mají z jeho majetku a moci mindrák,složky.
  Bureše vůbec neřeším,stačí mi,že mám svou střechu nad hlavou,mám se dobře a kdyby Bureš vlastnil celou tu debilní Prahu,i s jejím přiblblým,duhovým,buznamultikulti havloidním euro osazenstvem,je mi to fuk.Popravdě fuk mi to není,moc mu ten kauf přeji.
  Až se tak stane,doufám,že brzy a Bureš si koupí celý ten Prágl i s těmi postfašistickými potomky,co jejich stvořitelé při příjezdu Hitlera na Hrad,hajlovali jak zběsilí a v genech evidentně nemohou zapomenout,Burešovi jen zatleskám.
  Bureš,jako neobmyšlený,ale skutečný vlastník pražské kavárny,ji může navždy,nevratně věnovat krávě Andělce,co to zvládne.Tam, v Reichu,si mohou Kovářové,Hřibové a Novotní,společně s Andělou přepisovat válečné dějiny a slavit vítězné bitvy svého tatíčka Adolfa Hitlera.
  Jedem das Seine.

  • svět se v kravskou prdel obrací, majitel Babiš,chcete-li Bureš,legálně nabyl a vlastní obří majetek,který,světe div se,prý nesmí vlastnit,neb je premiér says:

   úžasné,eurohujeři tleskejte,vaši milovaní skopčáci rozhodli,že v Mladé Boleslavi skončí výroba všech těch superbů a začne výroba rumunských dácia trabantů,tak,jak si to vždy přál váš tatíček Hitler,na východ šunty,v Reichu pro árijce tu nejdokonalejší techniku.
   Brána boleslavské fabriky dostane staronový nápis,
   ARBEIT MACHT FREI

   • co tady meleš za kraviny? Co je nám po tom? Panu ministerskému předsedovi to všichni přejí, magore.Ty Reichu, trabante, machte. To snad není možné, namastit tady tolik volovin bez hlavy a paty.

    • svět se v kravskou prdel obrací, majitel Babiš,chcete-li Bureš,legálně nabyl a vlastní obří majetek,který,světe div se,prý nesmí vlastnit,neb je premiér says:

     to snad není možné,že jsi tak blbý

 5. Není nic,co by ti vláda mohla dát,aniž by ti to před tím nesebrala says:

  to samozřejmě Čunek neřekl,on totiž není státník,Čunek je obyčejný,hloupý,lidovecký buran

  • on Čunek není žádný myslitel.Ovšem ty místní prd, špína a nula zdejších stránek tady zas nemůžeš vypisovat takové kraviny.Ty jsi jen tady taková onuce.Obyčejná špína, do které si lze kdykoli kopnout.A špína je ráda i za ty kopance.Je ráda za výsměch a ponižování.Protože jinak s ní nikdo nekomunikuje.Je v opovržení a hanbě.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>