Chtěl vraždit. Zdrogovanému Vsetíňanovi hrozí 20 let

Uveřejněno

VSETÍN, KROMĚŘÍŽ – Hrůznou noc zažil koncem předminulého týdne mladík (19) z Uherskohradišťska. Uprostřed noci se probudil do té nejhorší noční můry. Muž (33) ze Vsetína se jej pokoušel uškrtit prostěradlem.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

14 Komentářů

 1. zamindrákovaný odpad společnosti.Věčný bonzák a špinavec zdejších stránek. Prostě jen takový obecní hnůj do kterého se dá kdykoliv kopnout. A on ještě poděkuje a ukloní se. Běžně by s ním nikdo nepromluvil. Takoví magoři končí pravidelně v Kroměříži. Ale tady magor se cuká.Ne a ne nastoupit. A přitom už má slíbený pobyt i s plnou penzí.I s klecovou postýlkou a stálý dozorem.

 2. A pane Fekete, vy takové pěkné jméno máte v papírech?

 3. fekete chuyi says:

  Pan Babiš neví, proč by měl odpovídat na věc, která má nastat v srpnu.

 4. amatér says:

  já bych se inspiroval na Nově, tam to běžně dělá zahradník polštářem paní hraběnky

  • klidně by mohlo dojít i na tebe. O tvořitele prasáren tady není zájem. Ani kafilerie by tě odpade nevzala. Chronicky nemocný vypisovatel konin zas hledá svoje místečko. Tam kde by byl kvalitně nakopán, co?

   • Kauza otrávená Bečva, jasná už dávno says:

    No, když už jsme u té kafilerky, kde skončilo 40 tun ryb otrávených kyanidem znečištěnou odpadní vodou, tak nám už znalec konečně prozradil, že tento bordel co otrávil řeku Bečvu, pochází z areálu Tesly, fy Energoaqua pana Havelky.
    Kdo zná, jak funguje nakládání s chemicky znečištěnými vodami v areálu DEZY, muselo mu být od prvopočátku jasné, že nic takového, není možné, aby tyto vody, které mj. DEZA neprodukuje, otrávily Bečvu.
    Naopak, kyanidy se nachází v areálu Tesly.
    Smrt vedoucího provozu, který si vzal život, s tím může souviset.
    Úmysl, nebo selhal lidský faktor, tak to by měla řešit policie, viník by měl vyčíslenou škodu uhradit, ne, že to skončí, jako obvykle, nikdo za nic nemůže.
    Také to hodit na hlavu muže, co si vzal život, jen, aby kauza skončila, zapomeňte, by s ohledem na jeho rodinu, bylo neetické, odporné.
    V drtivé většině jde o selhání lidského faktoru, obsluhy,
    také je možné, jak se to běžně řeší postupnou likvidací, tzv. ředěním ,až do neškodné koncentrace, že se odpadní znečištěná voda připouští do kanálu s např.dešťovou vodou, která ústí do kanalizace, vedoucí podél komunikace Rožnov – Valmez, až do Bečvy, kde ústí i kanály dešťovky fy DEZA, že nekvalifikovaná obsluha Tesly, si neuvědomila dosah, co způsobí velké množství jedovaté vody v Bečvě, je věc jiná a jde na vrub vedení firmy. Dnes se běžně berou nekvalifikovaní lidi z ulice, levné síly, které nejen o chemii, nemají páru, což je v Česku dnes národní sport, hlavně, že dělá pak cokoliv za pár kaček.
    Úmysl vylučuji, neumím si představit, že by se našel šílenec, který by takový kriminální čin, provedl.
    Také je možné, že obsluha jednala na pokyn nadřízeného a nevyhodnotila správně možné ředění, s ohledem na průtok v řece Bečvě, který byl v té době nízký.
    Tyto praktiky se používají, kdy je díky povodni v řece vysoký průtok. Žel, vody na naředění bylo málo. Ale to nebyl problém zjistit.
    Na druhou stranu, vytrávení potoka, řeky, není v Česku ojedinělé.
    Tak se, tesláci, proberte a už nikdy.

    • Kauza otrávená Bečva, jasná už dávno says:

     Havelko, Havelko, nežvaň, vždyť jsi u těch beček s kyanidem dával do kamer rozhovor,
     ….prý, podívejte, bečky jsou plné,….
     tak to byl fest argument,…skoč do zdi….

     • TO JE TO„vše,co píši,se bytostně týká všech i lidí na Valašsku“ says:

      Takže přesně takto to vypisuje na jaře loňského roku zdejší 100% OBECNI BLB. Dnes vepřová hlava přidala mudrování o Bečvě. Nejdříve jako „fekete chuyi“- to na něj opravdu sedí.Se ani nechce věřit, že lze vytvořit takové prasečí veledílo. Celý večer to sedělo ve chlívku a lepilo takový soubor konin.Prostě musí, moc musí všem všechno požalovat. Celý obsah svojí prasečí hlavy.Ale kdo se tě obecní magore prosí? Tady není zájem o tvoje vývary blbostí.O kopce pitomin, za které by ti lidi na ulici rozkopali tlamičku.Jen tak pro radost. Trapné vnucování máš jako celoživotní úděl, že? Vnucovat se, inkasovat kopance a posměch. Zas tady hážeš bumerang blbost?A on se ti vrací.V podobě posměchu a ponížení.A takto celý život.Krása.Krása zpackaného života.

     • Kauza otrávená Bečva, jasná už dávno says:

      Hlupáku, nic nevyplodíš, jen se kopíruješ, že tě šéf Jalovce nevyhodí.

     • Kauza otrávená Bečva, jasná už dávno says:

      debílek z Jalovce, kopíruje ty své prasečí žvásty, i s chybami….co namatlal už před léty.

     • Copak tady ty obyčejná chamraď od polpelnic můžeš psát takové kraviny?Krom tebe si u nás může každý dělat cokoli.To jen ty ucpávka zdejších diskuzí máš nárok držet hubu.Už jsi byl opakovaně vyhlýšen „Blbem roku“.Tady na Valašsku jsi držitelem titulu „Největší magor všech dob“.A ty se pořád snažíš o další tituly.Neboj se tady tyto přidělené už ti nikdo nesebere.To jsi zase celou noc vymýšlel doma v prasečím chlívě , čím tady naprasit místo.Ostatní prasata okolo žlabu pomáhala?Ale tady není zájem o tvoje trapné komentáře.Tady není nádražní lavečka.Ty karmo z pasek. Ano pan Kučera si vydělá penízky. Ty si přilepšuješ tak maximálně sběrem šrotu a vracením slínek v samoobsluze, co? Krásně zpackaný život chamradě, co?

    • Gazda says:

     Hurvínek Gazdík, se vyjádřil, že znalci nevěří.Fajn, mohl by nám laskavě sdělit, kdy byl naposledy v nějaké fabrice.
     Do politiky vlezl od katedry a i děcka se mu smály.
     Poslední a jedinou technologií, kterou Hurvajs Gazda viděl, byly pekáče v posranecké kantýně.
     Neuvěřitelný osel.
     Kdo tohle volí??????

     • to je zas vyocená konina. Závistivé páchnoucí socky od popelnic.Pan Gazda v klídku a pohodě. Celý život. A tady obecní magor zas zlostně prská pitomosti. Nikdy s tím nic neuděláš. A to je ta krása.Tvoje naprostá bezmoc obyčejné chamradě. Která by toho chtěla tolik všem požalovat.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>