Blinková, Mikušek – Zlaté padáky za statisíce

Uveřejněno

ROŽNOV – Dny starostky Rožnova Markéty Blinkové (ODS) a místostarostů Václava Mikuška (KDU-ČSL) a Ivo Hanáčka (ODS) jsou zřejmě sečteny. V nové koalici s nimi nikdo nepočítá a oni tak míří do opozice. Jejich odchod ale přijde občany draho.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

19 Komentářů

 1. tak kde se nám ta hloupá,tvárná paní překorytařila?Domov důchodců,nebo,že by Babiš dal Blinkové Hanáčkem z Babišova koryta sosnout?Blinková skuhrala,že měla přeběhnout k Babišovi.Pozdě bycha honit.Rožnov si vytrpí ale s Holišem svoje.Nová metla dobře mete,tak počkejme,až z ní poleze to zuberské metlářské rudé prútí.ODS Rožnov zničila sebe sama.Měla dávno,dávno Nečase vyloučit z ODS.Volič by to ocenil.Ale kdo chce kam,znáte to.Uhranutí Nečasem,neviděli,že Nečas řídí ODS(prostřednictvím kantýnské),do betonové zdi.

 2. nejméně na 8 let je vymalováno says:

  a za 8 let tu budou jiné strany,rozpadlá EU,válka kam se podíváš,krize a krachy.kdo vzpomene na nějakou ods a socdem,neřku li top,babiš jen tak nelehne

 3. Pravda says:

  Za to, co oba dělali pro občany, si nějaký odchodný peníz zaslouží. Já jsem pro, aby jim to bylo vyplaceno.

  • souhlas says:

   Přesně tak, peníze si ve státní sféře vyplácí úplně každý a do začátku se půl milionu hodí. Mají mé sympatie, já bych si schválil víc.

   • Kulíšek says:

    O jakém začátku mluvíš ? Jeden je již věkově 5 let v důchodu a druhá začínat bude v trafice, tam je to již dané.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>