Autobus, náklaďák i osobák na odpis

Uveřejněno

V. M. – Ve čtvrtek 5. září se stala dopravní nehoda, která si vyžádala převoz do nemocnice. Ranní střet osobního a nákladního vozu zkomplikoval provoz před Valašským Meziříčím ve směru na Vsetín.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

5 Komentářů

 1. určitě jste na plakátu přehlédli důležité upozornění says:

  že místo výuky matematiky a jazyků neschopnými pedagogy,na demošku mají přístup pouze pedagogické lesby,buzíci,co neumí učit matyku a jazyky a všichni adolescenti,co neví,co mají mezi nohama.
  Mongoloidní Gréta přiletí na plachetnici.

 2. absolutní špica! says:

  Plakát na Albert Vsetín.Pozvánka na 20 září nějaká ekologická demonstrace.Rukou krasopisně zřetelně připsáno „Vyližte si prdel, GRETENI ! „

 3. to už jim jebe? says:

  vidím tady na obchodě papír že studenti 20.9. budou demonstrovat za klima.Ale v 9 hodin ráno.Místo školy.Jak to může škola financovaná z veřejných peněz dovolit?Hulákat v ulicích snad mohou po škole.Ale v době kdy jsou všichni v práci, se jde demonstrovat?

  • Konečně by se měl najít rozumný kantor, says:

   který by ve školních škamnách dal do placu dotaz,kde se vzali mořští živočichové,ze kterých,(z jejich schránek), je celá Štramberská trúba a co dělali dinosauři v Grónsku,zda se tam pásli a lovili na ledovci.Že máme „učitele“ nejblbější za posledních nejméně 100 let,netřeba ani nijak zdůrazňovat.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>