Schválené změny termínů: IV. tř.: Mikulůvka – Růžďka (NE 21. 10. 15:00 – SO 20.10. 14:00, dohoda oddílů), MSL D U19: Valmez – Fr.-Místek (NE 14. 10. 10:00 – SO 13. 10. 10:00), MSL D U17: Valmez – Fr.-Místek (NE 14. 10. 12:15 – SO 13. 10. 12:15), KS STŽ: VKK – Kvasice-Hulín (NE 14. 10. 9:30, hř. Vel. Karlovice), OP D: Juřinka/Krhová – Podlesí (NE 14. 10. 10:00 – NE 4. 11. 10:00, dohoda oddílů), OP STŽ: Jablůnka/Růžďka – Hovězí/Huslenky (SO 27. 10. 11:30 – SO 27. 10. 10:30, dohoda oddílů), OP MLŽ: H. Lideč/Val. Příkazy – Valašská Polanka (ČT 25. 10. 17:30 – ČT 25. 10. 16:00, dohoda oddílů), Val. Bystřice/Vidče – Hrachovec (SO 13. 10. 12:30, hř. Střítež – PÁ 12. 10. 16:00 hř. Střítež, dohoda oddílů), Zašová/Zubří – Podlesí (NE 14. 10. 10:00 – PO 15.10. 16:30, dohoda oddílů), Valmez – D. Bečva (PO 15. 10. 16:30 – ST 17. 10. 16:30, dohoda oddílů), OP STPŘ: Valmez – Kateřinice (ST 10. 10. 16:30 – ČT 18. 10. 16:30, dohoda oddílů), Ratiboř – Hošťálková (SO 13. 10. 10:00 – ÚT 16. 10. 16:30, dohoda oddílů), Hošťálková – Poličná (ČT 27. 9. 17:30 – ST 10. 10. 16:30, dohoda oddílů). Návrhy změn termínů – neschválené: OP M: Zašová – Bynina (NE 21. 10. 15:00 – SO 20. 10. 15:00, zamítnuto D), IV. tř.: Police – Krhová B (NE 21. 10. 15:00 – SO 20. 10. 15:00, chybí souhlas H), OP MLŽ: Jablůnka – H. Lideč/Val. Příkazy (PÁ 13. 10. 17:00 hř. Jablůnka – SO 13. 10. 12:00 hř. Růžďka, kolize se zápasem STŽ). Odložená utkání: OP D: Ústí – Val. Příkazy/H. Lideč (SO 6. 10. 12:00, odloženo), Val. Příkazy/H. Lideč – Jarcová (SO 15. 9. 10:00, odloženo). Příští schůze STK – 18. října.
Příští vydání za
Doporučujeme
Štítky
2. liga
alkohol
Blinková
Bobři
derby
extraliga
Fotbal
hasiči
HC Bobři
Hokej
Holiš
házená
Karolinka
kuželky
miliony
místostarosta
městská policie
nehoda
nemocnice
Nový Hrozenkov
Okres
oprava
peníze
play off
policie
radnice
Romové
Rožnov
smrt
soud
starosta
starostka
tragédie
Valašsko
Valašské Meziříčí
Valmez
Velké Karlovice
VHK Vsetín
Vsetín
vítězství
zastupitel
zastupitelstvo
Zubří
Čunek
ředitel