Začal boj o T klub – Vičarová jen smutně přihlíží

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Zůstane bývalá zastupitelka Lenka Vičarová šéfovou T klubu – kulturní agentury (TKA) nebo si bude muset balit kufry? Odpověď na tuto otázku se již brzy dozvíme.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

25 Komentářů

 1. kulturu paní Vičarové nekonzumuji,tu paní si spojuji jen a pouze s městskou politikou a politikou obecně says:

  kam se principiálně hrabe střet zájmů Babiše,oproti střetu zájmu paní Vičarové na radnici.Představte si,že by Babiš skákal z partaje do partaje,aby krmil svůj Agrofert.Že krmí Agrofert víme,ale sedí na jedné stranické židli,to aby Vičarová krmila sebe,svůj agrofert,skáče z partaje do partaje,což je politický humus.

 2. prdelista says:

  Až 70 procent žadatelů o kultúru falšuje své jitrnice, odhalil software v T klubu. Lenka Vičarová však preferuje jelita..

 3. Už v minulosti jsem psala, že Tèčko je město ve městě. Zničené kino Panorama, tajné fondy, nicnedělání. Děkujeme, odejděte.

 4. Tomáš Hradil says:

  Je to žena, která posledních 30 let využívala systém na 100%. Skupinka “kulturních” nadšenců ji zajišťovala podporu v každém politickém uskupení, za které kandidovala. Označení “politická prostitutka” je zcela na místě, ale málokdo si uvědomí, že bojovala především za svou pozici na místě šéfky kultury v našem městě. Připadá mi to trošku jako kult osobnosti, pokud čtenáři pochopí, co to znamená. Nikdy, opakuji nikdy neměla být v zastupitelstvu města, protože je to klasický střet zájmu, který nyní tak často mlátíme o hlavu premiérovi naší republiky. Její voliči to tak neviděli. Viděli ženu, která se jim stará o zábavu za peníze ostatních občanů, kteří neměli zájem o zábavu v jejím pojetí. Mlčící většina to tak nějak tolerovala. Nyní přišel zlom. Pozdě, ale přece. ANO si uvědomilo, že už ji nepotřebuje a ostatní dali ruce pryč. Je to prostitutka, rozhodli. No a nyní je trošku v pasti. Ale vše se v dobré obrátí a nějakou formu dobře placené práce určitě najdeme, že? Přitom by měla být minimálně na společenské “hanbě” nebo dokonce v kriminále, za svá profesní pochybení. Tak to ale v našem městě není zvykem. Každý má totiž tolik svých vlastních trablů, že dění na radnici a v T klubu vlastně ani nesleduje. To je velká výhoda pro tuto paní a proto jsem přesvědčen, že to pro ni opět dopadne dobře…

  • Dovadil E. says:

   se vším souhlas.Změny se v Rožnově dějí zoufale pomalu.30 let je strašně dlouhá doba.Je potřeba se ohlédnout zpět,na začátek.Tam,kde se kšeftovala podpora komunisty Kubína do křesla starosty,za zahubičkový pronájem městských prostor pro Bilbar.Jakou roli v tom hráli lidovci,v instalaci komunisty do židle starosty,je známo,že,pane Mikušku. Tam se definoval vývoj radnice,politiky korupce až do dnešních dnů.A vyčůraná paní Vičarová?Ta skutečně neměla pro střet zájmů v zastupitelstvu od převratu co pohledávat.

  • Soudce says:

   Paní Vičarová podá oznámení pro pomluvu za ten ,,kriminál,, pane Hradil.

   • pane soudce,paní Vičarová je politička,ta by měla snést více,než běžný občan says:

    takže i já se připojuji,že by měla ta politická prostitutka táhnout do prdele,nebo pro změnu za arabskou sirotčí Šojdrovou do KDU ČSL,pouze tam zatím nebyla.Mimochodem,česko zoufale hledá pěstouny pro české děti.A že těch dětí je.Jak je možné,že Šojdrová tyto děti nechce.

 5. Je mi jedno,kdo na radnici sedí,pokud se chová k penězům občanů s pokorou a nehoní si u balíku prachů,své ego says:

  to,co vidím na obrázku,svazáci,je tragická ukázka nekompetentnosti a megalomanství.Ten barák má všechny rysy sockultury šedesátých let.Očekával bych,např.oslovení renomované architektky Jiřičné,či jiné skutečné osobnosti architektury.Když už máte svazáci neodolatelnou touhu po sobě zanechat u Podskalky kravín,máte smůlu.Nikdo si vaše jméno nespojí s významným,osvíceným počinem.

  • Alena says:

   Vičarová toto zřejmě papalášům řekla,proto skončila.

   • Vičarka? says:

    Ta se bila za jakýkoliv kultůrák při vidině nového kanclu a hromady prachů,jak zběsilá.Ta architektuře rozumí,jak její jezevčíci pelechu,Hlavně,že je teplo a co žrát.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>