Výherci soutěže – S Jalovcem na Reflexy

Uveřejněno

Populární kapela Reflexy v pátek 13. října vyráží v rámci svého podzimního kulturákového tour do Francovy Lhoty. Díky týdeníku Jalovec jste mohli vyhrát 10 dvojic volných lístků (výherci na konci článku)!

Nenechte si ujít skvělou šou s hity Ty jsi divoká, Daruj mi křídla, Neříkej či Sluneční, ale ochuzeni nebudete ani o stále oblíbenější písničky z nejnovějšího alba Proud mezi námi.

Stejnojmenný pilotní singl z nejnovějšího, v pořadí již jedenáctého CD této pop-rockové čtverky má na webu více než 900 tis. zhlédnutí.

Po vydařeném letním putování si tuto oblíbenou čtverku jejich fanoušci mohou užít opět i v našem kraji – ve Francově Lhotě. Hostem bude Pepa Gargulák a je jisté, že se během večera bude vzpomínat i na jeho bratra, jenž je neodmyslitelnou součástí historie Reflexů. Vystoupí však i populární SCARLET ROSE. A pozor, pro omladinu je připravena skvělá diskotéka!

Brány Kulturního domu ve Francově Lhotě se druhý říjnový pátek otevřou již ve 20 hod. a pořadatelé slibují i celou řadu dalších vychytávek nejen na barech. Pro svoz organizátoři doporučují využít standardní hromadnou dopravu, ale nabízí i možnosti svozu a rozvozu na tel. 605 24 28 25. Více info na facebooku.

VÝHERCI SOUTĚŽE: Dvojici volných vstupů na místě akce po předložení dokladu totožnosti získávají: Karolína Surových (Val. Senice), Kateřina Šimčáková (Hovězí), Jan Cedidla (Seninka), Jaroslav Míča (Vlachovice), Iveta Ptáčková (Lipina), David Ondrůš (Střelná), Hana Změlíková (Francova Lhota), Jitka Vančurová (Valašské Meziříčí), Marta Krátká (Rožnov), Jan Juřík (Frenštát). Vítězům blahopřejeme!

 

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>