Cena města pro Marii Novosadovou. Vyzdvihla práci neziskovek

Uveřejněno

VSETÍN – Cenu města, kterou uděluje zastupitelstvo za přínos k rozvoji v nejrůznějších oblastech lidských činností, převzala v neděli 12. května v zaplněném mramorovém sále vsetínském zámku dlouholetá pracovnice a předsedkyně organizace ONKO DUHA Vsetín Marie Novosadová.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

7 Komentářů

 1. zdá se,že Vladimír Vladimírovič nám nezištně poslal déšť says:

  neziskovky,neuvěřitelným způsobem tunelují peníze občanů,které z nich drancuje nenažraný bumbrlíček stát,prostřednictvím finančních drábů,aby je pak neziskovky prošustrovaly na svůj nesmyslný,záměrně neziskový provoz.

  • než by takové says:

   pěkné peníze připadly takovým magorům tobě podobným, ať je raději spotřebují.

   • a pak kňouráš na náměstích,že máš málo says:

    nejvíce tam ale řvou příživníci,tak spotřebovávej,dokud je co,skončí to,ostatně,jako vždy.

   • a na demošky chodíš? says:

    Socanka soudružka Marxová sypala do neziskovek prachy všech občanů,nikoliv svoje prachy,aby si vítači arabů mohli na „demošky“,jak z mailů té socanské krávy je zřejmé, pořídit transparenty,vítající araby a těm,co araby nechtějí,ty mají za fašisty.Byls na staromáku?A v první brázdě?

    • tvoje vytříbená mluva says:

     signalizuje že jsi to ty, zdejší 100% BLB a prasič místních stránek. A dnes tady zas mávající fanglí totální demence.Ani se to nemusí číst.Klasický koncert rožnovské blbosti.

     • Neziskovky zrušit.Ponechat pouze ty,které schválí v Bruselu soudružka Jourová,co se v ČT rozplývala,jak jí ta EU úžasně funguje.O měsíční apanáži,o veškerých tzv.náhradách,včetně letecké dopravy a milionu měsíčně,s ožralou Junckerem,ani muck.
      Vše pro Reich.

     • přeci to jsi pořád ty, zdejší 100% blb a prasič stránek.Zalez do chlivku mezi svá rodná prasata.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>