Vsetín má 140 vysokoškoláků

Uveřejněno

VSETÍN – Poté, co před třemi týdny prošli slavnostní promocí první absolventi Fakulty společenských studií Vysoké školy Humanitas ve Vsetíně, kterou provozuje Kostka škola, sledoval naplněný sál vsetínského domu kultury další slavnostní ceremoniál – tentokrát imatrikulaci sto čtyřiceti nových nastupujících studentů. Ti se budou vzdělávat v oborech „Předškolní pedagogika“ a „Psychologie“.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

4 Komentářů

 1. Igor Hnízdo says:

  Proč myslíte, že se jedná o „naprosto nesmyslné studijní obory“, kolego? To bych já mohl, zcela neobjektivně, také říci o mnohých jiných oborech, které mne nijak nezajímají nebo jim nerozumím. To, že něco neznáte nebo tomu naopak nerozumíte, z vás ještě nedělá experta. Tím je jen Vašík „zmrďák“ Klausů. :-) Džes i vám, kolego.

  • Igorku,nehul cigorku says:

   Zesnulý Hnízdo by Tě za příživu zmrskal rákoskou.Souhlasím,že vyrábět pro ekonomiku státu zcela bezcenné,nepoužitelné absolventy,je trestuhodné vysávání zdrojů,které generují ti,co vytváří přidanou hodnotu.Těch blbečků,co mají pseudohumanitní tituly je už příliš.Kdo to nic má živit.

   • hurá do neziskovek says:

    tam ta lehárna kvete a ta nakynutá socanská kráva je krmí z rozpočtu o 106,pak nám ti „absolventi“ organizují proarabské demošky aby po tak záslužné práci skončili v nekonečně bobtnajícím aparátu odporné bruselské mašinerie

 2. Strojaři už na ně čekají says:

  já bych na tyto naprosto nesmyslné studijní obory uvalil embargo a nebo je festovním školným zrušil.Ale asi blížící se hluboká světová krize vydegeneruje tolik deprivantů,že bude nezbytné mnohým začít u kašičky s osobním dohledem psychiatra.Džes vpráci.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>