Vsetín bojuje o záchranu extraligy – Pifka: Verdikt svazu maří investice města

Uveřejněno

VSETÍN – Ačkoliv vsetínská hokejová veřejnost v současnosti žije především finální fází Chance ligy, kde muži VHK usilují o postup do semifinále, vedení klubu bojuje i na dalším, možná důležitějším poli. Ve hře je totiž osud juniorské extraligy na Vsetíně. Nečekaným rozhodnutím svazu ji totiž Valaši mohou ztratit, i když jsou aktuálně blízko bojům o medaile.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

Jeden komentář

  1. Soudruzi Lener a Král,inkvizice českého hokeje says:

    To vedení svazu,které kývá inkvizici na destrukční kroky v rámci soutěží mládeže,si zaslouží exekuci,krosček,vyhazov.Češi jsou naprosto typické ovce.Země,která se pyšní tolika tituly a velkými vítězstvími,mlčí a nechá se oblbovat kecy,že už máme ten medailový půst za sebou.Král sedí na židli 11 let, a nic.Lener žije ze stínu Hlinky a Nagana.Jaloví chlapi.
    Král by si měl vyřešit obezitu a nechat český hokej chlapům,co maj hokejové koule.
    A Lener? Ať už ukáže,že umí vypiplat z potěru na ledě vesnického zimáku,jediného hráče do extraligy.Přece to umí,nebo ne?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>