Ve Valmezu řádili sprejeři. Daleko neutekli

Uveřejněno

V. M. – Ve středu 8. května dostali meziříčští strážníci oznámení o sprejerech, kteří ničili veřejný majetek. Skupina čtyř mladíků a dvou děvčat (14 až 18 let) se rozhodla sprejem poškodit fasádu domu a plakátovací plochy u zámku Žerotínů.

 

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

 

6 Komentářů

 1. jooo byvali tady sprejeři says:

  pořádné páky. Nebáli se přimalovat Langrovi z ODS na předvolební billboard tykadla.Teď jsou jen takoví mazalové. A že by potřebovali aktuálně třeba lidovci pořádně přestříkat! Slušné lidi to straší na všech nádražích v celém okrese. A ještě to ukazuje srdíčka.

  • jen se neboj říct,že je to ta lidovecká pizda Šojdrová, says:

   co cpe do česka araby,prý bez doprovodu.
   Její křesťanský synáček je šmejd a pěkná zlodějská lichvářská svině,co připravila spoustu i starých lidí o střechu nad hlavou.To si v srdíčku na bilbordech té krávy nepřečtete.

   • jen se neboj říct,že je to ta lidovecká pizda Šojdrová, says:

    křesťanská výchova na prvním místě.

    • 100% OBECNI BLBE says:

     nebojí se nikdo. Jen tady nemůžeš psát taková slova ty, místní magor.Si jako myslíš, že tebe zakukleného bonzáka s tvými slabomyslnými texty bere někdo vážně?Špiníš zdejší stránky kravinama. Nikdy v životě by jsi to neřekl veřejně. Máš totiž zbabělče veliký strach.

 2. valach says:

  doufam že budu tvrdě potrestani aspon ti plnoleti lečit jich povinnou praci maximalni počet povinnych hodin povinnych praci blbečkom vypatlanym dat

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>