Valmez zvažuje obnovu hřišť v Domečku

Uveřejněno

V. M. – Tři velká hřiště v areálu Střediska volného času Domeček a požadavek na výstavbu parkourového hřiště přivedl město na nápad nabídnout tyto sportovní plochy veřejnosti.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

4 Komentářů

  1. Jako náhrada za sportovní halu? says:

    Trochu málo, ne? Ale my už víme, že Stržínek jen slibuje a sliby neplní ani o Vánocích. Snad aspoň slipy…

  2. A co sportovní hala, STRŽÍNKU ?!? KDE KURVA JE!? says:

    Jelikož sportovní hala nebude, tak je potřeba, aby se ovečkám a voličům hnutí ANO zalepila huba aspoň opraveným hřištěm. To, že Stržínek jen slibuje a nic z toho neplní jim stejně nedojde. Jejich IQ dosahuje IQ houpacího se Babiše… jinak by toto hnutí stbáka BUREŠE nemohli volit !!!

    • je neklamným důkazem, že tady zas zavítal místní univerzální vypatlanec.Hyperaktivní mačo, co je vetře do všeho.Veřejně byto nikde ani nepíplo.Ale tady převeliý webový frajer.Ovšem největší špica je, když tady vymaštěnec mluví o IQ! To se teda nesmírně povedlo.SNAD SI NEMYSLÍŠ, ŽE TOBĚ OBECNÍ LOPATĚ SE BUDE NĚKDO SVĚŘOVAT. Ale moc by jsis to přál, co?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>