Valmez: Řidiči zuří! Místostarostka Odstrčilová: Parkování budeme řešit

Uveřejněno

V. M. – Jeden z hlavních problémů, který trápí Valašské Meziříčí, je nedostatek parkovacích míst. Řešením by mohl být parkovací dům. Jeho výstavba ale není pro město jednoduchým rozhodnutím.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

17 Komentářů

 1. Slávka je docela pěkná baba says:

  proč lezla do politiky,kde se musí handrkovat s hloupým Stržou a ještě musí strpět blbé kecy ulice.

 2. Paní Odstrčilová... says:

  Tak proč jste lezla do vedení města, když na to nemáte? Kolik berete jako místostarostka měsíčně plat?
  Koalice HNUTÍ ANO + KDUČSL musí pochopit, že za těch 8let co tam budete již smrdět nemůžete jak retardovaní jen všude sadit kytičky, ale taky pro občany Valmezu i něco dělat!

  • retardem široko daleko jsi tady jedině TY, obecní blbe.Ostatně koho jsi se dovolil zas tady svinit tolik místa? Zase jsi se díval na zprávy a musíš to všem vysvětlit,co?Zalez do nory obecní hlupáku.

   • čéče,ale odstrčilka ve zprávách nebyla, says:

    já to sleduji

   • Chybí ti oslovení 100% OBECNÍ BLBE says:

    Kolikrát nevím o čem tady jedinec, který se podepisuje 100% OBECNÍ BLBE píše. Má plnou hubu urážek a sám nic k danému tématu nedokáže vytvořit. Jeho IQ je asi na vysoké úrovni. Ale bohužel i takový jedinec má právo žít…

    • on se a vcelku kvalitně strefuje do nějakého nemocného místního věčného vypisovatele.Jeho invektivy k chorému jsou zcela v pořádku.

     • 100% OBECNÍ BLBE - nezapomeň se odhlásit says:

      A proč píšeš z jeho IP adresy?

     • tak to je goool týdne.Ty obyčejná páchnoucí lopata od prasečího chlívku jsi jako odhalil adresu? Bože ty jsi mačo.Není to tak dávno co jsi tady vyhrožoval že policie ji zjistí.Se prober demente.Ty nic nevypátráš, policie nic nevypátrá – prostě tak už to na světě funguje.Ty nikdy ničeho v životě nedosáhneš.Zapamatuj si to!

 3. a všechno kraviny od jednoho jediného vypatlance. Vypatlance který do všeho vidí. A ve všem umí poradit.Vypatlance u kterého zejména platí, že zparchantělí rodiče mívají zparchantělá děcka.Tady ti jeho, museli být extra vyvedení špinavci.Přeci běžného člověka nenapadne zaprasit tolik místa, samýma kravinama.Vytříbená mluva, slovní zásoba, marné to už musí být opravdu hnůj všech hnojů.

  • Chybí ti oslovení 100% OBECNÍ BLBE says:

   Jako největší vypatlanec, ale zde působíš jen a jen ty. Je otázka zda si to vůbec uvědomuješ.

 4. Není pro město jednoduchým rozhodnutím ?! says:

  Pro město vedené hnutím ANO není nic jednoduchého.
  MHD ZDARMA – bude občana stát minimálně 200,- + fotky
  EKOLOGICKÉ AUTOBUSY – budou nám muset stačit 5 let staré křápy od ČSAD Vsetín (už teď je jisté, že výběrové řízení vyhraje! A to bude až za několik let!)
  SPORTOVNÍ HALA – za 60 mega nás bude stát 250 000 000,- !!!
  BEZPEČNÝ VALMEZ – LED OSVĚTLENÍ – už přes týden nesvítí vůbec a nikoho to nesere. Kdo to Stržínek kúpil? Na tržnici u vietnamca?
  EKOLOGIE – ČISTOTA OVZDUŠÍ – Stržínek s úsměvem na tváří převzal od Cabotu (největší znečišťovatel ovzduší v ČR!) 20 000 dolarů! Takže pro každého občana VM necelý 1 dolar!? Gratuluju! Super obchod! Ale co, vždyť CABOT spoluvlastní stbák Bureš, tak je potřeba, aby jako správný řiťolezec držel hubu a krok!

  • Valmez je šunt,úplná východní prdel světa,jediné,co lze pochválit,jsou kruháky says:

   hned po převratu se něco málo změnilo,to se trochu vzepjala ODS,ale od té doby viditelně nic.Hoši si bačují,zvedají si prachy,prožírají daně,veřejné peníze a klídek.Opozice je jalová,neschopná a zjevně se dnes všude a na všechno sere.Nevíme ani,co soudruh exkomunista exsenátor Ládík Oplt.Už si nahrabal?ODS chcípla,Ládík možná už od KSČ a ODS,přeběhl k StB Burešovi do ANO.Pěkný politický životopis.Fuj.

  • DEZA pořádá u vrátnice dezarun,to abyste se i s harantama nalokali karcinogenů says:

   jaké máme idioty rodiče,že stačí auty nafofrovat a uvařit párky a koblihy a je hned plno děcek,které se musí za trest proběhnout okolo komína a loknout si zhluboka dehtových,antracenových a jiných rakovinotvorných sraček.Nevím,zda je to zas povinnost se zúčastnit,jak na 1.máje,ale když je majitel estébák,je to dost pravděpodobné.I když,někteří by zadara sežrali i Burešovo hovno.

  • A co kytky? Budou? says:

   Tak Wojaczkové stačí, když rozháže miliony za kytky!
   Stržínkovi, že město zaměstná jeho přátele (Motýl, Martinek, Zelinková, Šulák …) a že výběrové řízení vyhrajou jeho známé firmy jako např. 360 DEGREES CONSTRUCT s.r.o. (95% projektů pro město).

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>