Valmez chystá přesun nádraží. Starosta Střžínek: Do 10 let je to možné

Uveřejněno

V. M. – Do deseti let budou cestující ve Valmezu chodit na autobus jinde. Meziříčské zastupitelstvo plánuje přiblížit autobusové nádraží k tomu vlakovému.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

11 Komentářů

 1. bubuúu says:

  Kisnyúl lefárasztottad őket most pihenik ki Anyám kutyáját.

 2. Tváří se jak kdyby měl zaražené sraní. says:

  Proto ten Valmez tak vypadá…

 3. Tohle může vymyslet jen vůl! says:

  Takže nacpeme vše na jedno místo?
  Vlakáč, autobusák, k tomu nákupní centrum, Kaufland, Billu, která tam bude brzy stát a ještě tam chce inteligent postavit i městský úřad!?
  K tomu na opačné straně již tak ucpané křižovatky na Rožnov stojí Lídl, na Hranice Tesco, takže nejvíce ucpaná křižovatka bude po 14h. totálně neprůjezdná !!! Což je už nyní…
  Opravdu mi Stržínku bude líp, když půjdeš do řiti !!!

 4. A k čemu to bude? says:

  Líbí se mi, jak se Stržínek ohání tím, že je to potřeba. Ale není. Z většiny lidi co jezdí vlakem, busem do VM tak kvůli škole či práci. A většina škol, firem je kde? V centru města, takže k čemu bude autobusák u vlakáče? To může vymyslet jen debil!

  • Jiki says:

   Asi to pro Vás bude šokující, ale ti lidé, které znáte, jsou jen nepatrnou částí obyvatel našeho okresu a tím pádem jim přikládáte nepřiměřenou váhu. Cestou přemístění obou nádraží na jedno místo se vydalo více měst a ty důvody a výhody jsou myslím zřejmé…

   • Jsou! Uvolnit místo PENNY MARKETU! says:

    Pravidelnému inzerentu novin společnosti MAFRA, patří Agrofertu stbáka Bureše!

    • 100% OBECNI BLBE says:

     ale leží ti v palici, pan ministerský předseda, co? On v klídku a pohodě. Bez starostí. Ty chorý zdejší prasič stránek se zajikáš zlostí. Už nevíš jakou hovadinu vymyslet. A takto to budeš mít až do konce tvého zpackaného života.Fajn pocit, co?

 5. to Brno,tam už mají pro budoucí přemístěné nádraží za vyhozených mnoho desítek miliard, i název, says:

  ŠALINGRAD.
  Každý ví,že ty šílené katastrální,katastrofální šachy vymýšlí developři kmotři.Ti podmáznou radniční hybatele,všechny tuneláře veřejných financí,posrance a je to.
  Kábři jsou pražáci,ti nejdříve prodají tzv.předsmluvně pozemky,kde stojí vlakový či autobus terminál,aby měli tutový vývar z nových bytů a komerčních prostor.
  Kdo se napakoval před léty ve Valmezu,v Brně,či v Praze,se pak dovíte až po osvobozujícím rozsudku,kdy zloději nechodí k soudu,neboť už dávno i soudci nežijí.Viz americká pěnice Parkanka,dr.Drát,Kožený,Krejčíř,atd,i ostravak švýcar Bakala,co rve nakradené ostravské prachy do Cháflova knichofna v Práse,které šéfuje lautr poctivec hajný becherovka Šláfnberk a soudruh emeritní diplomat Žantovský.
  Prkotina,skorofaráři soudruhu Klémo Mináři,nebo ne?
  Bureš,co to tady řídí jak svou fabriku,posmrtně začne k soudu chodit taky.

  • odmítám uvěřit says:

   že takový magor sám vyblije tolik pitomostí.Vyzkoušej takové zpravodajství kravin vyprávět třeba někomu v Rožnově na nádraží.Ráznými kopanci tě požene až k Bečvě.Ty bys panečku rozdával rozumy.Ale nikdo neposlouchá, co? Chorobný pablb alespoň útočí na zdejší stránky.Jo kdyby panečku mohly. Ty by ti srovnaly tu tvoji sprostou páchnoucí hubu.To jsi to tady zase nakrmil vývarem vlastní blbosti.

   • magor nemagor says:

    vlak do rožnova ustoupí silnici,zatím na to nejsou prachy,ale čas pracuje proti kolejím,které stejně dál nikam nevedou a nepovedou a vagony jsou stejně stále prázdné.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>