Válka rožnovských zastupitelů. Vytočený Holiš řval po Koryčanském

Uveřejněno

Kdo vydržel na posledním zasedání rožnovského zastupitelstva až do konce, nestačil se divit. Debata o městské cestě na Láni v areálu firmy Retigo se zvrhla v hádku mezi nejmocnějším mužem Rožnova Radimem Holišem (vpravo) a opozičním zastupitelem Jaromírem Koryčanským (vlevo).

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

42 Komentářů

 1. Jarka says:

  Holiš OUT

 2. Tristní návštěva oslav listopadu 89 na rožnovském náměstí says:

  nasládlá eurohujerská,multikulti pražská kavárna,slavila na Václaváku.Bombasticky v ČT zveřejněných pár měst,mezi nimi i Rožnov,které prý slaví 17.listopad.
  Realita?U Masaryka pár svíček,které z povinnosti k nohám tatíčka uložil establišment radnice,podporující v osobě starosty estébáka Babiše,vítěze parlamentních voleb.Občané Rožnova v žádném případě masivně neslavili.V Rožnově evidentně nebylo co slavit.Pamětníci ví své.
  Občané Rožnova mají na starosty od převratu děsnou smůlu,kdy za OF dosedl na židli starosty komunista,zištně zvolený lidovci a také ODS.A tak tristně to běží dodnes,kdy městu starostuje podržtaška estébáka Bureše.
  Ti,kteří tenkrát zištně zvolili do čela radnice komunistu a ti,kterým bylo a je jedno,že starosta má a měl na bilbordu svou mordu spolu s mordou estébáka Bureše,ti u Masaryka zapálili pár svíček.
  Nasraní občané na křižovatku u Janíka,na korupci a zlodějny v eráru za těch bezmála 30 let rožnovské demokratůry,ti slavit nepřišli.
  Není totiž co slavit.

  • Holiš,podržtaška estébáka Bureše says:

   už je to tady zase,čím přebít svou neschopnost a špinavou politickou šmouhu? Podržtaška estébáka Bureše Holiš,chce mermomocí kultůrák,což znamená,opět zadlužit město jak prase.
   Co tak všem občanům snížit,nebo zrušit poplatky za odpad.To je přesně případ,kdy to prospěje všem občanům.
   Jenže Holiš,podržtaška estébáka Bureše si chce postavit pomník.I za peníze těch,kteří tam nikdy nepáchnou.
   Kolik si natankuje soudruh Kučera,za tzv.zpracování dotace(taky zlodějna,jako každá dotace),to nám soudruh Kučera asi nesdělí.

 3. Renča says:

  To jsou paradoxy,estébáci řídili listopad 89,kdy na Letné pro Havla skandovalo milion lidí,dnes,estébáka,zloděje oligarchu estébáka Bureše,dotlačili občané ve svobodných volbách do Strakovy akademie.Bylo jich milion a půl.

 4. HOLIŠE DO KOŠE says:

  Ten,kdo podporuje estébáka Bureše,nemá na radnici co pohledávat.

 5. svět se v kravskou prdel obrací,prezident Slopákie,úžerník,česky lichvář,má zaplatit milion eur says:

  lichvář Kiska,v roli prezidenta Slovenska,převážel po světě svou rodinu vládním letadlem.Jak to u úžery,lichvy chodí,jsou za ní mrtví,co si vzali život,i vraždy.Tento lichvář je vzorem pro Nýdrmajera z TOP 09,prý takového prezidenta by si ČR zasloužila.
  Je dobré si to připomenout právě dnes,17.11.
  Nedivte se,že když Slováci se nechali zblbnout a zvolili do čela státu takové ulhané hovado,tak totéž v o mnoho politických pater níž,potkalo i Rožnov.Pokud máme starostu,co tlačí káru zloději,tuneláři,podvodníkovi,estébáku Burešovi,pak se nedivte,že čachruje s pozemky města ve prospěch Retiga.
  A kdo v zastupitelstvu tlačí káru Holišovi? Nestydíte se ani trochu?

  • kdo krade,podvádí a lže,ale je hlavně eurohujer,tak může všechno says:

   já bych sundal z radnice ten EU hadr a přál bych si mít na radnici slušného člověka,co nepoleze do zadku slovenskému estébákovi a té bruselské svoloči,co nám tu cpe araby.

  • ten blbec lítal za rodinou do Popradu a rodina do Blavy says:

   ale to je jedno,pan Kiska myslel,že díky korytu,může všechno,jak náčelník kmene zulů.Hlavně,že Kyška je pro eurohujery etalon pro Česko vhodného prezidenta.

 6. To je bohužel syndrom moci, pan Holiš je na radnici už dlouho, mněl by to přenechat jiným. Třeba i tomu panu Koryčanskému. Vypadá to na inteligentního člověka, navíc katolik, takže to bude i slušný člověk.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>