Valašské hyeny před soudem. Schenkovi s Macháčkem hrozí doživotí

Uveřejněno

V pondělí 13. listopadu pokračovalo v Olomouci hlavní líčení s Martinem Schenkem (na snímku zcela vzadu) z Hutiska-Solance a Michalem Macháčkem (vpředu) z Vigantic. Mladší z povedené dvojice se měl podle státní zástupkyně pokusit zabít 53letého muže, jeho starší komplic pak chvíle hrůzy natáčel na mobil.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

8 Komentářů

  1. Zparchantělí rodiče says:

    mívají zparchantělé darebáky. Tihle dva vypatlanci se extra vyvedli. Ostatně nestačilo a o 3 měsíce později napadli v bytě v Rožnově další obět. Tihle už jsou nenapravitelní. Budou prudit, chtít spravedlivý proces, lékařské ošetření….. Nejlépe by jim bylo v kafilerii. Co tady u nás s takovým prasetem? Zmrzačit druhého ještě si to natáčet na video? Zaříznout jak pašíka, tudy vede cesta. Co my tady s takovým odpadem. A samozřejmě si to natočit na video. Aby parchanti sami vychutnali ….

  2. Zloser says:

    Popravte ty mrtky!

  3. Zloser says:

    Tyhle dvě feťácké svině bych poslal na doživotí do lithiových dolů kde by makali jak šlaci až by byli vycuclí jak citróni na pokraji smrti!Málo kdo chce takové mrdky živit v base ze svých daní aby se po nějaké amnestii Drahoše nebo Horáčka znovu vrátili a páchali zas kurevstva!Lidé bděme a zaveďme opět trest smrti!!!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>