V Meziříčí navařili 30 druhu guláše

Uveřejněno

V. M. – Všudypřítomná vůně guláše, nabitý hudební program s hvězdami jako Michal Hrůza, Iné kafe či Arakain, soutěž o největšího jedlíka či nejlepší guláš a řada dalších lákadel pro dospělé i děti. Tak to vypadalo na 16. ročníku Gulášfestu, který probíhal v druhé polovině uplynulého týdne v areálu meziříčského fotbalového stadionu.

Týdeník Jalovec měl na místě svého spolupracovníka Vlastimila Dřímala, který nám z akce poslal spoustu skvělých fotografií. Vy se na ně můžete těšit v příštím vydání, do kterého chystáme z této akce rozsáhlou fotoreportáž.

2 Komentářů

  1. poturčenci horší turka says:

    černoši se valí do Evropy,česká armáda neexistuje,těch pár žoldáků,které platíme z daní,rajcují rusa na jeho hranicích v cizí zemi,přičemž jsou ekzecírováni potomky fašistů v rámci sil bundeshweru.Taky střílíme naše nepřátele v Afgánu,jehož obyvatelé neví,co to je ČR.Vše je umocněno vlezdoprdelismem komedianta Stropnického soudružce Anděle Merkel a agresoru NATO.Hranice ČR bez jediného vojáka čeká na příval černých kobylek,které se v Itálii a Řecku těší na pečené,z nebes do huby padající holuby.
    Gulášfest je snaha být německým protektorátem nejen,co se fabrik týče,ale i pokorné konzumace žvance,namnoze s notnou dávkou pepře,co má přehlušit podstatu,že češi žerou separáty nejen estébáka Bureše,ale i ty z produkce německých koncernů.
    Na ja. Alles gute gróze šmaken.

  2. Proc se to jmenuje Gulasfest? Ja jsem myslel, ze tam bude dobry gulas.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>