Útok lva ve Zděchově – Cyklista stále marodí, policie tápe

Uveřejněno

ZDĚCHOV – Už víc než měsíc policie řeší, jak právně kvalifikovat střet lvice s cyklistou (38), ke kterému došlo začátkem června na silnici ve Zděchově. Vážně zraněný muž stále nemůže do práce. Michal Prášek (33) přitom dál ignoruje úřady a s načerno chovanou šelmou se pohybuje mezi lidmi.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

17 Komentářů

 1. Michal Prášek says:

  Vážená redakce jalovce nevím jak je možné že můžete vypouštět takové lži mezi lidi pan Čeněk je prolhany stejně jako jeho noviny

  • jo Čeněk? says:

   obecní křivák kterého už několikrát řešila etická komise novinářů? ten který si hraje na velkého vydavatele. Provozuje všechno co nese penízky. Od vsetínské tržnice přes autodopravu. Nesmrdí v Jablunce žádná kačka, co?

 2. ZDRAVÍME FUFÍKA A JEHO DRUŽKU says:

  Nebýt pana Práška,tak by o Zděchově nikdo nevěděl.Zviditelnit takovou díru,to teda smekám.

 3. Pan Prášek je neuvěřitelně soucitný a hodný pečovatel says:

  někteří by lva zastřelili a možná i sežrali,jako se děje v Praze s tygry.Buďme rádi,že se na Valašsku ještě najdou lidi,se srdcem na dlani pro zraněná zvířata.A vy nepřející,styďte se,pan Prášek to nedělá pro sebe,ale pro lvy,kteří by jinak skončili neblaze.Měli byste naopak přispět na obživu těch zvířat.

 4. spolubydlící says:

  To je dílo co tady píšou za kreténi–nebo možná je to jeden a ten samý.Nastěhujte si ho k sobě i se lvem myslím Práška s rodinou a lvy.

 5. Takže reálně says:

  podnapilí cyklisté se potkali na lesní pěšince s malým tygříkem. Lekli se, moc se lekli až upadli z kola. Ale rozhodli se udělat ze sebe oběti. Výdatně jim k tomu tady pomáhá vyhlášený manipulátor nějaký Čeněk.O věci ví kulový, ale proč by si nepřisadil?Když podá klasickou poloinformaci, nikdo na to už neskočí. Tak se uvaří skandál.Jenže tady ve Vsetíně a okolí už tyhle triky známe.

 6. Soukromí chovatelé mají ve svých zvěřincích,několik set lvů,gepardů,jaguárů says:

  zoologické zahrady o tato zvířata nemají sebemenší zájem.Samy mají problém své stovky šelem uživit.Představa hloupých lidí,co nemají žádný vztah k šelmám,že se naloží lev a vysype za plot Zoo,je naprosto scestná.A o nemocná,zraněná zvířata,nikdo nestojí.Zeptejte se,že máte doma dospělého,zraněného lva,jestli by si ho Zoo vzala.Přeji dobré pořízení.
  A Maru,dej vědět,která Zoo na lva pana Práška,čeká.

 7. Marie says:

  Ať je to tak, nebo onak, nevím na co se čeká, že až někoho lev ve Zděchově sežere? V noci řve !!! Prostě toto zvíře patří do ZOO. A né mezi lidi na vesnici či do města.

  • Maruš,vyhledej psichiatra,moc to potřebuješ says:

   lvi lidi neloví,rodiče měli ve chlévě troje a ty dojnice jak spustily,tak to byl koncert,lev,který byl zraněný,měl kliku jak prase,že se našel nadšenec,který mu zachránil život.Před panem Práškem,smekám.
   Doufám,že Fufíkovi a jeho družce, Maruško, přispíváte na masíčko.

 8. Ale Ale says:

  kdepak máme ten příspěveček co se strefuje do do čeňka- vydavatele? Jak se v něm trefně vypráví o manipulaci s fakty? O tom že , žádná šelma neútočila. O tom že si chce tady redaktorskej jen vylepšit prodejnost? Kdepak kdepak se nám to ztratilo?

 9. jediné,co je pravda,že simulant nejmar stále marodí a zřejmě i to,že si s ním policie neví rady says:

  připitý najede do zvířete,liští sebou na jehličí a má na půl roku vystarané z daní těch,co chodí do práce.Zřejmě nezaměstnaný,nebo by ho kontrola z firmy vymákla a šupito makat,nebo na pracák.Když ho v práci nikdo nepostrádá,tak to bude nepochybně nějaký nemakčenko lúmen – zřejmě prošvihl start tour de france.Borec.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>