Sportovní hala ve Valmezu budí emoce. Bude dražší o 80 milionů. Stržínek: Je třeba o tom diskutovat

Uveřejněno

V. M. – Už více než 5 let řeší vedení města výstavbu nové sportovní haly. Na posledním zasedání zastupitelstva se vedla vášnivá debata o aktuálním stavu projektu. Cena se totiž zvedla o 80 milionů.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

Je 241 mil. korun adekvátní cena za sportovní halu?

Loading ... Loading ...

 

20 Komentářů

 1. Burešův Mára Prchal to zařídil says:

  nasadil Burešovi červenou čepici a idioti,co jim nevadí,že Bureš je řepkový tunelář a zloděj,ho budou opět volit

  • vzorovým idiotem těchto stránek says:

   jsi především ty. Zdejší obecní blb.Pokud někoho vidíš právě ty tunelářem, je to v pořádku. Sprostá pouliční lůza umí jen pokřikovat po ulicích a tady.Obecně platí okřídlené – holý zadek, ale huba plná blbých řečí.

 2. Vážený pane Drabek says:

  Občané ČR evropský parlament a celou tu bruselskou byrokracii,k smrti nenávidí.Vyjma těch,co z ní tyjí.Ohánět se v Česku bruselskou spravedlností,která nás tvrdě pokutuje za to,že nechceme do naší země pustit migranty,araby teroristy,tak tady házíte na stěnu hrách.

  • V Alabamě znásilněná,třeba bílá žena černochem, says:

   nesmí na potrat.Ten,kdo by jí potrat provedl,půjde na 90 let do vězení.Alabama,to je stát v USA.

   • za koho tak ty, od těch popelnic můžeš tak mluvit?Od kdy si ta největší lidská spodina, páchnoucí chátra přisvojuje právo se tady ohánět ostatními?Přednes takové svěží myšlenky na ulici.Kolemjdoucí ti rozkopou držku. Jen tak. Výchovně.To už se tak magorům dělá.

 3. George Drabek says:

  Zdravim,

  jak jsem zjistil, tak podle noveho zakona v souvislosti a Evropskym parlamentem, vsechny zakazky v

  v CR v hodnote nad 6 Mil. Kc musi vyhlasit tender, kde se mohou prihlasit vsechny firmy, ktere se kvalifikuji na tuto zakazku.

  Tudiz pan starosta je povinen vypsat tender na vystavbu sportovni haly. Pokud tak neucini dopousti se
  poruseni zakona.

  Prosim o vase vyjadreni.
  George Drabek

  • Pane Drábek,Vy jste zřejmě propadl košem says:

   V Česku je důležité,kdo je v Praze u největšího žlabu.To je prozatím zloděj Bureš.Ti jeho poskoci jsou už pár let na radnicích u lizu.To je celé.
   Až Bureš padne,padnou i jeho poskoci,co kradou a staví předražené nemovitosti.Pak přijdou jiní tuneláři,už nebudou mít červenou čepici,třeba modrou,nebo pirátskou a
   POJEDEME DÁL,KOČÁREM ČERNÝM,KOLEM BÍLÝCH SKAL,……

   • 100% OBECNI BLBE says:

    zalez do svého chlíva. Tady na tebe není nikdo zvědavý! Jak si to vůbec dovoluješ, ty prasič zdejších stránek někoho bez dovolení oslovovat? Drzost pouliční chamradě je bezmezná.Takové kraviny vyprávěj svým prasatům doma ve chlívku.

 4. George Drabek says:

  Zdravim,

  snad existuje zakon nebo vyhlaska, ktera zavazuje aby v pripade vystavby sportovni
  haly ve VM musi byt vyhlasene vyberove rizeni. Tim by snad zabranilo korubci. Pokud
  nekdo z vas ma takove informace prosim o sdeleni.

  Ja jsem jiz starostovi napsal E mail, ale zatim jsem od neho neobdrzel odpoved.
  Pokud vsak plati jakakoliv regulace vyhlaseni VR, bude treba ucinit natlak na starostu
  aby VR vyhlasil.

  S pozdravem
  George Drabek

 5. Bože ty jsi nukleární magor says:

  zas to všechno bylo v tobě,co?Ani se nemusí číst obsah.Titulek je garance. Zas nablito od místního prasiče stránek.Kravinama které nikoho nezajímají.Možná tak maximálně prasata u tebe v chlívku.Je to pohroma když máš ty obecní magor hlavu plnou kravin a za každou cenu jimi chceš nakrmit okolí.Ještě že všeobecná čtenost tady tohoto plátku je minimální.Ty bys panečku rád hovořil na náměstí.Jen kdyby tak někdo drbana poslouchal.

  • chodíš na demošky? says:

   jsem rád,že mně čteš a piš víc,přiměješ lidi jít k volbám.Tvůj hlas hloupého má stejnou váhu,jak občana,třeba s VŠ.Tak piš,piš.

   • krásně demonstruješ. Svoji bezmeznou blbost místního vypatlance. Kdyby jsi vylezl ven s tvými novými nápady, tak tě lidi cvičně seřežou.Jen tak. Z dlouhé chvíle.

 6. George Drabek says:

  Dobry den,

  vsude ve svete je obvykle aby mesto vydalo tzv. RFP neboli Request for Proposal „Vyberove Rizeni“ pred tim nez zacne halu stavet. Tim umozni aby se ucastnili vyberoveho rizeni vsechny firmy ktere budou mit zajem halu stavet.

  Proto navrhuji aby byl tento pozadavek prednesen predstavitelum mestske rady.

  Dekuji predem za odpoved.

  S pozdravem
  George Drabek
  Drivejsi basketbalista VM

  • Jiří,rád se dívám na ženský basket,ale o to nejde, says:

   Korupce je celosvětový problém.Pokud máte info o brněnské kauze,kde ANO(to je ta Burešova partaj,co korupčila,ani pauzu na oběd nedržela).Že by ANO ve Valmezu byla jiná krevní skupina,nevěřím.Stačí,když se tu řeší Burešovy dotační prachy na čapák a zaplevelené Česko řepkou.O stamilionech,které se tunelovaly ze zakázek na reklamu Agrofertu,škoda psát.Až padne ANO,pak se ten korupční humus vyvalí odevšad,kde se ta banda u veřejných peněz uhnízdila.
   LET IT BE, LET IT BE………….

   • především ty obecní magore says:

    tady nikoho neoslovuj. Na to se špinavci tvého formátu musí dovolit.To jsi tady zas předvedl kabaret slabomyslnosti.Panečku ty by jsi bral jakékoliv penízky. Jen kdyby byly. Zatím objíždíš kárkou popelnice a vracíš prázdné sklínky.Pan ministerský předseda si to všechno může v pohodě dovolit.Ty tady můžeš tak maximálně zlostně prskat.A to tady lůza předvádí jako že umí anglicky?

 7. Naděžda says:

  Je až s podivem, jak jsou všechny investiční akce ve Valašském Meziříčí předražené.Ptám se: „Je to náhoda?“

  • Je otázkou,co ta hala bude umět,241 milionů může být i málo. says:

   Multifunkční hala,která bude sloužit mítinkům ANO,případně stranickým sešlostem estébáckých papalášů Agrofertu a ANO,kde titéž budou rozdávat matkám z Valmezu a širokého regionu volňásky na běh DEZARUN okolo komínu MÍR s kočárky i s miminy,aby se ve sprintu nalokali karcinogeního burešova žlutozeleného dehtového exhalátu.
   Párky zdarma nebudou,jako obvykle,zcela bez masa,ale letos se zadařilo marketéru Agrofertu Prchalovi,zajistit Kostelci německý separát bez salmonely,což u polského je letitý problém.
   Multikulturní masokombinát garantuje na 100% i kvalitní molitan z chemičky na výrobu plastů všeho druhu.
   Do projektu je potřeba přizvat Teličku,Bakalu a i Jourovou,co dala krk na řeznický špalek,že tentokrát už dvojí kvalita separátu v párcích prostě nebude,což se ale netýká dalších dodávek do běžné potravinové sítě.
   Po nátlaku lidovecké vítačky arabů Šojdrové,sirotci ze Sýrie budou konzumovat ale pouze skopové,čímž pošetříme vepřové pro českého rozmazleného konzumenta.
   Pro matky,které ještě nechytly rakovinu,jsou připraveny i delší trasy okolo dalších komínů DEZY,s vynikajícími rozbory na exhaláty z výroby smoly,antracenu a dalších extra sviňstev.
   Tak,dobro došli.

   • 100% OBECNI BLBE says:

    a to si opravdu myslíš, že tady takové kraviny ti někdo bude číst? Beztak je to zas nějaký vývar tvojí demence.Nebýt tady stránek, už by tě chovali někde v klecovém lůžku.Jako těžký případ.Ještě že jsou tady tyto stránky proti tobě bezmocné, co?

    • a na demošky chodíš? says:

     jsem rád,že mně čteš,vím,že to tvému intelektu nepomůže,alespoň ti,co nechodí k volbám si uvědomí,že hloupé,nevzdělané voliče,je třeba vyvážit svým hlasem.Tak piš,přiměješ inteligentní nevoliče přece jen jít k volbám.Hlas hloupého voliče tvého typu,má, žel,stejnou váhu,jako běžného občana,se základním vzděláním,které ty zjevně nemáš.Piš,piš,….

     • chahachichi to se vyvedlo! says:

      tak zdejší vyhlášený magor naděluje rady.Dokonce vymýšlí strategii voleb.Zajeď do Kroměříže.Na ambulanci tě doktor citlivě prohlédne. A pak ti stejně citlivě nakope prdel.Ty 100% obecní blb jsi neléčitelný.Nejvýhodnější je tě utratit.Jen tak. Jak potkana.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>