Růžička, Stržínek a Holiš chtějí znovu vládnout. Komunální volby se blíží

Uveřejněno

Valaši již znají přehled seskupení a kandidátů, kteří se 5. a 6. října budou v komunálních volbách ucházet o jejich přízeň. Týdeník Jalovec vám přináší přehled kandidátů ve třech největších městech okresu.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec.

Půjdete letos k volbám?

Loading ... Loading ...

 

17 Komentářů

 1. a už to předvolebně frčí,Holíš bude s elektrikářem lidovcem,co nechal shořet Libušín,čučet do kamer určených pro ministra kultůry says:

  je to stále stejné,vládní papaláš se předvolebně pozve do Rožnova,v muzeu se soudruzi napapkají a Holíš se nechá natočit s bezvýznamným vládním papalášem,aby ta zvěst atakovala všechny rožnovské domácnosti.
  Moc důležité.
  Kdo z papalášů města,muzea,svou nedbalostí nechal Libušín shořet,aby se pak stavěla draze atrapa,to se zajisté do kamer neřekne.
  Podpis do pamětní knihy a jedeme kampáááň,…o dům dál.
  Tož tak.

 2. Je ten rožnovský offis tak zbytnělý,že než se dostane jarní beffel starosty k provádějícímu člověku,tak jsou Vánoce. says:

  Rožnovský úřad je moloch, ve všem neskutečně pomalý.
  Otázka zní,zda Holiš ten úřad vůbec řídí.Jestli není jeho kancl politickou kanceláří ANO,kde se řeší „strategie“,jak oblbnout občany,aby další čtyři roky se stávající garniturou protrpěli.U Holiše v kanclu se zřejmě řeší sponzoring na volby,kdo dostal zakázky a kolik má kdo sponzorovat.
  Kdy bude mít Rožnov starostu,za kterým bude vidět péče o pořádek,úklid,sousloví – na dluh – by mělo být tabu.

 3. soudruh biskup plzeňské diecéze Tomáš Holub,se ráchá v kauze mrtví čeští žoldáci v Afgánu says:

  Na tak tragické a zcela zbytečné smrti se spolu s ulhancem Železným z bruselské ČT a soudruhem předsedou Sněmovny Ondráčkem z ANO,se biskupovi nezdálo blbé,ani zbytečné,že nezvaný žoldák,dnes pro změnu český, je zabit teroristou,partyzánem? a místo,aby biskup odmítl války obecně,tak by zřejmě Krupovi opět světil kropenkou děla a tanky.Železný se čílil,že občané při sirénách nestáli v haptáku,ale šli si po svém.
  Zbytečná smrt nemůže občany spojovat,leda v odporu proti těm,co si libují v tom,že jsme vyměnili jeden vlezdoprdelismus,tenkrát ruský,za dnešní,vlezdoprdelismus proamerický.Výsledek?
  Tenkrát i dnes,zbytečné mrtvoly,zmařené mladé životy.Kecy,že bojujeme v cizině s terorismem,dnes soudruhům kaplanům a bojechtivým papalášům,nežere čím dál více lidí.

  • soudruh biskup plzeňské diecéze Tomáš Holub,se ráchá v kauze mrtví čeští žoldáci v Afgánu says:

   Co nám ČT servíruje,….kauzu zbytečné smrti žoldáků v Afgánistánu,dále propagaci buzen Prag pride a proimigrantskou,multikulti politiku Bruselu a našich idiotů z pražské multikulti kavárně i buzna magorů ve Sněmovně.

 4. Kdopak zaplatí bilbordy,morda estébáka Bureše spolu s mordou aroganta Holíše says:

  ANO, je hůř a to neřešíme ty zbytečné mrtvoly a prachy,co nás stojí služba největšímu světovému četníku.

 5. Vševěd says:

  Stržínek?! Ježíš, jen to NE! Ten vůl ať jde kydat hnůj do Čapího hnízda!

 6. Holíš by se měl naučit jezdit s kuka vozem says:

  vemte si,že měl 4 roky na to,aby pochopil,že je potřeba vyvážet kontejnery s odpadky a ne zatloukat výhružné cedule,že se nesmí,…blá,blá,blá,……což nedodržuje ani jeho stará,která háže pytle s bordelem na zem vedle přeplněných,nevyvezených kontejnerů. Holíšova zoufalá snaha těsně před volbama, po zdejším upozornění,že opět a zas je bordel okolo přeplněných kontejnerů,je směšná.Bordel a neschopnost Holíše zajistit vyvážení kontejnerů,je tristní.Proto bych poslednímu zastupitelstvu navrhl,aby mu město zaplatilo kurz popeláře kukavozu.
  Neschopného,sebestředného poskoka estébáka Bureše,volit.z řady důvodů, NEBUDU.
  Vysvětlete mi,proč se pruh zeleně, okolo chodníku od knihovny k Eroplánu,seče až když mají příšerné plevely výšku téměř metr.
  Ať se občané rozhodnou,zda chtějí město katastrofálně zadlužené,s nemožnou křižovatkou u Janíka,kde má kamion problém zatočit a musí k tomu použít oba jízdní pruhy,což hrozí pokaždé malérem,čehož jsem byl i dnes svědkem,zda chtějí obyvatelé Rožnova starostu,který nesmyslně vyhrožuje úředníkům, zda chtějí starostu Holíše, co za 4 roky nic,absolutně nic…..nepochopil.
  O poliklinice,která uvnitř vypadá,jako hluboce totalitní barák,je škoda klikat,stejně tak o díky Holíšovi nesmyslně zavřeném Spoláku,ale hlavně,že Holíš má sen,postavit si pomník. Na dluh. Za 200 000 000 Kč. Abyste se nepletli,to nebude dluh,co bude platit Holíš, ale VY !!!

  • Je to máslo says:

   Ale máslo mu šlo s panem Vondráčkem dobře….hned sem pochopila že je mám za to oba volit

  • Chlape nešťastná, ty jsi MAMRD :-)

  • Holíš by měl rok točit popelnice,pak dva roky dělat s lopatou says:

   to,aby ho přešla ta nabubřelost a opovrhování prací kvalifikovaných ůředníků na radnici.Taky by mu měl někdo vysvětlit,že nebyl zvolen proto,aby dělal téměř nesplatitelné dluhy.
   Holiš nedá ze svého na radnici občanům ani kačku,naopak jeho zálibou je se občanům přehrabávat v peněženkách.Dluhy,které po něm zbudou,budou platit i ti,kteří toho poskoka estébáka Bureše,budou volit.
   Podívejte se na prý transparentní účet ANO,jak tam Holiš sype prachy na kampáň.
   Odkud ty prachy jsou se můžeme domnívat,v souvislostí,že před volbami se začne divoce kopat a utrácet.Dělali to doposud všichni,Holíš není žádný bílý beránek,žádná vyjímka..

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>