Rožnovští si dělí moc – O sportu bude rozhodovat mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Někteří městští radní budou muset v letošním volebním období pořádně zabrat. Vedení radnice na ně chce totiž delegovat pravomoci, které dříve spadaly do kompetence uvolněných funkcionářů.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

10 Komentářů

 1. prdelista says:

  Až 70 procent žadatelů o informace z Českých drah falšuje své jitrnice, odhalil software v Přerově..

 2. Starosta Kučera ??? To snad ne !!! says:

  Pane Kučero, i zde jste si to hezky okomentoval. Starostou snad nikdy nebudete. Jestli Vám můžu poradit, běžte do vyšší politiky, je to práce pro Vás přesně ušitá, intriky, mlžení, lhaní, usmívat se a prezentovat se na veřejnosti, to je parketa pro Vás.
  Město je pro Vaše ego moc malé.

 3. S Kučerou by se měl udělat pořádek says:

  Starosta Holiš by si měl s Kučerou udělat pořádek a ne si tak hřát takového jedovatého hada na svých prsou. To mu nestačilo, jak ho chtěl podrazit v průběhu voleb, co Kučera nechtě zveřejnil na FB. Na místo sporťáka, který byl naprosto v obraze, co se týče rožnovského sportu, na místo dosadí člověka od Českých drah, to mi rozum nebere. Přeji všem sportům v Rožnově to nejlepší, ale florbal tímto opět bude zvýhodněn. Jen by tyto funkce neměly být obsazovány členy jedné strany. Měli by jsme si Kučery trochu více všímat a mít ho pod kontrolou, brzy něco vyplave na povrch a pak bude třeba se tohoto synka komunistů definitivně zbavit.

  • Honza Kučera měl být starostou, protože za ním stojí práce a maká pro obyčejné lidí. Holiš dělá pro koho? Kulturák i knihovna jsou megaprojekty, které zadluží Rožnov na desítky let a nebude ani na seniortaxi!

 4. Vlasta says:

  Tak proto Kučera vyštípal Jelínka z Rady. Drápal potřebuje platit hypotéku a dobře placená funkce se hodí.

 5. průhledné,jak čiré sklo,říká se tomu chytat hady cizíma rukama, says:

  že,Kučero? On bude sypat do florbalu a ty nic,ty muzikant.

 6. Blb,co neumí řídit ani drezínu, says:

  a ten má řídit sport?

 7. Zametání vlastní cesty says:

  Pane Kučera, nejste tak trochu narcis??? V pracovní době zde vypisovat a ukazovat, jak vše děláte dobře. Za těch pár let se z Vás vyklubal docela záludný člověk.

 8. Super says:

  Další viditelná změna. Konečně bude mít sport nějakou inspiraci. A i české dráhy mohou být dobrým odrazovým můstkem pro koncepci sportu, sport bude v rožnově šlapat jako odjezdy rychlíků…

 9. Geros says:

  Nic překvapujícího, co pán vousatý na radnici vymýšlí. Dosazovat místo kompetentních lidí na příslušná místa věci neznalé osoby. Hlavně že jim půjdou na ruku a budou moct ovlivňovat tok financí do zpřátelených sportů.
  Je to tak průhledné synku rudého náčelníka.
  Připadá mi to jako za totáče na vojně, kdy velitele letiště dělal v civilu pekař, velitele autoparku instalatér a tak to tam taky vypadalo.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>