Rožnovanům chybí spolák

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Obyvatelé města stanovili 13 věcí, které je nejvíce pálí. Z některých bylo vedení radnice nemile překvapeno.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

 

 

19 Komentářů

 1. vzpomínám,jak ve Spoláku obsluhoval číšník ve fraku says:

  Spolák byl centrem společenského dění,říká se tomu genius loci.Kolik lásek z tanečních končilo na lavičkách v parku,naprosto neskutečné byly bály,zejména ten,co pořádal Radhošť.Hudba v obou sálech,narváno k prasknutí.Ale i ostatní plesy byly supr.Nádherné výstavy obrazů,divadla,o to vše radnice občany Rožnova okradla.
  Ta parta,co má prvořadou starost o své odměny,by se měla stydět.
  P.S. Nevzpomínám si,že by komunistická radnice pořádala svůj ples.Ani komouši neházeli zábavě občanů klacky pod nohy,jak se děje nyní.
  Novodobá radnice a její radniční ples,je známa pouze tím,že se tam ožere establišment i s tajemníkem na plech.
  Doufám,že to skončilo.

  • Úžasná byla oslava nesmyslného výročí založení Rožnova.Hoši z radnice,co se za dotační tlačenku stravovali grátis v pivovárku,tam tlačili tuto nesmyslnou akci,která stála občany z kasy města cca pět mega.Doufám,že ti už na radnici nejsou.

  • Estébák Bureš je levičácké hovado says:

   naslibovat,zdroje jsou a pak,houno.Jediné,co chlapec estébácká umí,je rajtovat po těch,co po státu nic nechtějí.A Holiš je jeho dítě.Dělat dluhy,utrácet nesmyslně peníze těch druhých.

  • a já si vzpomínám na pajzl, kde by se normální člověk bál jít.

 2. Spolák je součástí historie Rožnova. Město by jej mělo koupit zpět. Zbourat odpudivé kulisy v hospodě a opět nabídnout k pronájmu za solidní peníz restauraci a využívat sál. Pamatuju že jsme tam chodili do mini pivovaru. Bylo tam dobře. I pár dobrých koncertů a divadel jsme navštívili. Spolák takto spadne.

 3. Podle mě spolák je jako místo úplně nanic. Sál se špatnou akustikou, mizerné prostředí hospody. A´t si jej Valenta strčí tam, kde záda přestávají mít slušné jméno.

  • Jiříčku,nezáviď Valentovi says:

   a mrkni na fotku.To místo,ten objekt,až radnice nebude mít místo mozku břečku,bude opět centrem společenského dění.
   Spolák radnici přežije, radnice Spolák nikoliv.

 4. Úcta k místu a historii Společenského domu je to,co mi u popřevratovém zastupitelstvu chybí says:

  Současný stav je popřením historie,popřením veškerého společenského dění,které se ve Společenském domě v jeho historii odehrálo.Je mi ze současné radnice stydno.

 5. Ke Spoláku se kompetentně vyjádřil pan Hradil says:

  že by staronové zastupitelstvo dostalo rozum,je jako doufat v zázrak.Ty ale neexistují.

 6. Karel says:

  dnes už to nikoho nezajímá.Účast ve volbách to jasně dokládá.Lidi mají svých starostí nad hlavu.Je úplně jedno,kdo na radnici sedí.Dokonce je možné,že lidi jsou spokojení a na vše kašlou.

 7. Ondrová H. says:

  Zajímalo by mně,koho se na co ptali.

 8. Spolák má jedinečné,magické místo, says:

  můžete stavět co chcete,kde chcete,to místo vždy táhlo lidi k sobě.To,že leží ladem,je neodpustitelné.Může to ale být ale i jinak.Dnes si zajedete nakoupit do bigšopu,zajdete do multiplexu,divadla,nebo na ligový sport.Tím,že se Spolák nechal shnít,je dnes už všechno jinak.Viník – Holiš.

 9. Dnes už to ani nelze says:

  Asi je stále dost pamětníků,kdy se šlo v neděli v sedm ráno z plesu nebo z bálu a zdravili jste ty,co šli na ranní do kostela.To ale Holiš,starý Holiš nosil toho co dodrbal spolák,v kalhotách.

 10. jak se dělá průzkum says:

  se už naučili potentáti i v Rožnově

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>