Rožnované se zlobí, Babiš dostal červenou

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Téměř dvě sta lidí se v úterý 5. června zúčastnilo happeningu na Masarykově náměstí, a podpořili tak celostátní protestní akci Milion chvilek pro demokracii.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

Jste spokojeni se současnou politikou?

Loading ... Loading ...

19 Komentářů

 1. Tak které hovado na MZV podepíše Makrele Dublin ? Socan Poche? says:

  Pražská socanská magistrátní prasata,co šibovala a šibují prachy z městských firem do nenažrané tlamy ČSSD,se jmenují Poche,Hamáček,Hulínský atd.
  Bratři ve zlodějském socanském triku.Jinak by byl Poche bezcenná figurka.
  Socanům,potomkům Špidlifiče a Sralbotky,je proarabská soudružská pomoc,(kterou arabům zaplatíme my všichni) internacionální povinností.
  Hlavně,vlézt Makrele až do tenkého střeva a podepsat Dublin.Sorošovy miliardy jsou k těm hajzlům hodně štědré.

 2. kdyby si ta partička uspořádala na náměstí prezidentské a parlamentní volby, says:

  tak by se sežrali díky roztodivným názorům na českou politiku.

 3. Protesty vůči estébákovi a hyperzloději Burešovi jsou na místě says:

  Jen ty protesty,organizované jakousi amorfní,názorově rozbředlou, pseudodemokratickou organizací,či muzicírováním se bavící partičkou s názvem Fujaré,by mohly,či měly mít racionální fundament.To,co vidíme na fotce,je tragická ukázka havloidních,multikulti občanů,co blbnou i svým dětem hlavy.
  Očekával bych,že se najde nějaký konzervativec,který to těm rudokaretníkům vysvětlí.
  Jenže,ODS chcípla a že by se našel někdo jiný,v Rožnově nehrozí.

  • Tolja Nečas,kdysi adorovaný rožnovskou klakou v ODS,by jim to vysvětlil,jenže,ubrečenci Nečasovi hrozí basa says:

   kdo svého času sledoval,co provedl Nečas jeho rožnovským vlezdoprdelkům,v čele s vyčůraným Billem,řízeným Svatavou,v době,kdy bylo v ČR nad slunce zřejmé,že Tolja je připodělaný křivák,léta podvádějící ve vládních palácích manželku Radku,tak mu muselo být jasné,že ODS v Rožnově zkrachuje.Dodnes se z toho ta tzv.nová ODS nevzpamatovala.Je tristní,že tam,kde se něco politicky šustne,přichází se svatozáří prý vyslanec ODS Bill,že by se jako vyčůraně přifařil.Jenže,Billa už nikdo nežere.Skončil.Včetně ODS.Na scéně je cosi s názvem fujarky,fujaři,fujarové,či co to je.

  • Naprostý souhlas.

 4. Upřesnění. says:

  zparchantělí rodiče nahnali před sebe zparchantělé potomky. Takové parchantstvo se nám zabydlelo ve městě. Pokud to zlotřelí rodiče tak cítí, pokud přichlebují ČSSD která vydedukovala trestní stíhání přes svoje kamarádíčky – dobře.Ale že by ti zblblí v první řadě věděli která bije, není možná. A tak nám tady rostou blbější a ještě blbější…

 5. ta fotka evokuje situaci,kdy němci před sebou hnali děti,aby prošli přes most says:

  řekněte,existují na fotce v té množině alespoň dva lidé,kteří se shodnou na osobě,která by měla být premiérem,nebo v Rožnově sedět na radnici?
  Hlavně ta čelní adolescentka s cedulí je úsměvná.Ta má nepochybně pozlacené korýtko u maminčiny lednice a tatínkovy šrajtofle.
  Že premiér nemá být zloděj a estébák,o tom žádná.Také na radnici v křesle starosty nemá sedět trouba,co prý umí pouze jedno,běhat.

  • To je hrozné,ta plavovlasá děvčica už aji rodila? says:

   jde jí prý o její děti.Asi je to multikulti obohacená němka,u nás na dovči.Teď jsou jich v Bavořích mraky.

 6. HRADIL says:

  starostou !!!!

  • Když on nechce, says:

   s dnešními lidmi se těžko pracuje.

   • Nevěřím,že by pragmatik Hradil nechtěl Rožnovu pomoci z bryndy says:

    město potřebuje manažera,člověka s vizí a odvahou udělat zásadní změny ve prospěch budoucnosti obyvatel Rožnova.To,co předváděla garnitura těch,co dosud seděli a sedí na radnici,nepřineslo a nepřináší místním obyvatelům nic,zhola nic.
    Změnit to lze odpovědným hospodařením poměrně snadno.
    Hradil to ví a hlavně,umí.

 7. proč ten zástup červenokaretníků, says:

  neudělal, v pravóó, bok !!! Tam je radnice a v ní,zatím,Holiš s Kučerou.Ti by měli vypadnout.Kosová ať kojí.

 8. V Rožnově se zase zesměšnil prospěchář Bill,všichni,jak se objevil, obraceli oči v sloup says:

  Je to k nevíře,ale všichni ví,že Bill podrazil ODS hned v prvním okamžiku,kdy se v Rožnově hlasovalo o tom,zda v čele radnice usedne komunista,estébák,co zahodil rudou knížku a kterému důstojníci StB,s kterými uzavřel v Apollu vázací akt,u soudu svědčili,že dotyčný nic nepodepsal.Asi jako estébák Bureš,kterému rovněž svědčili estébáci,že Bureš není estébák.Bill byl vždycky jenom obyčejný prospěchář.Už by se měl věnovat sebezpytu a pokání a nesrat se mezi lidi,kteří chtějí dělat politiku právě bez takových,jakým byl,je a do smrti bude,Bill.

  • Otmar Neuwirth says:

   Bill se vyznamenal hned po převratu.Víme,koho prosazoval na post starosty.Nevíte?Samozřejmě komunistu,resp.exkomunistu a totéž dělal lidovec Mikušek.Oba se za to budou smažit v pekle a v jednom kotli.Těmto lidem,doufám, už politická svíce dohořela.

 9. Dobře says:

  tak navrhněte někoho reálného. Takového který projde. Takového který bude absolutně čistý. Ministerský předseda má na triku pouze fiktivní účelové stíhání vygenerované lstivou ČSSD.To ustojí. Tak s tím lepším – sem s ním!

  • kdyby česko neovládala justiční mafie,bureš by v součtu seděl v base nejméně 300 let.

   • a to řekl jako kdo? says:

    to zas z tebe vypadlo teda extra veliké moudro. A 300 let? Dovedeš si tam pod mostem představit kolik je to? Třeba brambor?

    • Soňa says:

     škoda,že nejsme zemí,kde se tresty za jednotlivé zločiny sčítají,jako v některých státech USA.Tam je běžné,že čtyřicetiletý odsouzenec by vylezl z basy za 120 let,asi tak.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>