Rožnov zdraží byty až o 300 %. Nájemníkům hrozí vyhazov

Uveřejněno

Lidé bydlící v rožnovských městských bytech by měli být na pozoru. Zastupitelé na svém podzimním zasedání dali zelenou nové koncepci rozvoje bydlení, která přináší změny, jež se většině současných nájemníků rozhodně líbit nebudou. Hlavní tvůrce nového předpisu místostarosta Jan Kučera pravidla odůvodňuje tím, že chce zastavit pokles počtu obyvatel a zároveň nabízí pomocnou ruku sociálně slabým, seniorům, zdravotně postiženým a mladým lidem.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

113 Komentářů

 1. Otevřená radnice? Si dělají legraci.

 2. Mesto ma cca 300 bytu v hodnote cca 200 mega. To necha malokoho v klidu. Celkove znevyhodnit mestske bydleni dava prostor k uvaham, proc se toto najednou deje.Rok pred volbami. Proc se byty neprodaji a z utrzenych penez nepostavi dalsi bytove domy, po 10. letech opet prodat a opet stavit. Tady tyto antikoncepce bydleni jenom lidi znejistuje a urazi. Holt zajmove skupiny, ktere bohuzel roznovsti dokola voli, maji jine plany s mestem.

  • ale Jani,ach ty Tvé počty,copak ten,co dostal byt z důvodu sociální potřebnosti,má 1,5 mega na kup a kde je inflace a růst cen nemovitostí? says:

   Oč jde? Pouze o prachy o ty jde vždy až na prvním místě.Pokud vnímáte korupci s městskými pozemky okolo Retiga,tak Vám musí být jasné,že ti soudruzi,co sedí na radnici,se chtějí do voleb ještě honem dobře opéřit.
   Moc toho,co se dá rozkrást,už nezbývá.Vždyť se na radnici kradlo 28 let.
   Hošanům zbývají byty a to,aby nasekali městu,tedy občanům dluhy.Z toho se dá ještě něco urvat.

   • Ta filozofie je prostá, says:

    zmocnit se bytu v tržní hodnotě cca 2 miliony za 660 tisíc?Tak to je kauf jak prase.To bych ty baráky koupil všechny.I s Vámi.Asi tady smrdí privatizace přes nastrčené kmotry.

 3. evropská imigrační agentura,bude rozvážet imigranty do zemí EU,tedy i do ČR says:

  Toto rozhodnutí se uskutečnilo v Bruselu za zavřenými dveřmi.Imigrant dostane z rozpočtu EU dávku 40 000/měsíčně.Teď jde jen o finanční sankci vůči té zemi,která se šprajcne.
  EU je neskutečné zvěrstvo.
  CZEXIT.

 4. pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí says:

  prokouš,co obvinil katalánce z vlastizrady,zemřel v 66ti letech na selhání ledvin.Kataláncům přeji více takových dobrých zpráv a hlavně,aby nekrvavě už konečně získali svobodu.
  A Lucifere,nemáš tam místo i pro Junckera,Sobotku a všechny ty eurohujerské multikulti darebáky,co občanům ČR kroutí z Brusele krkem?
  A co estébák Bureš a jeho poskoci,třeba na rožnovské radnici,pro ně by to chtělo taky dobře vytopený kotel a smažit a smažit…….

 5. PODRŽTAŠKA ESTÉBÁKA BUREŠE HOLIŠ,HRAJE STEJNĚ JAK BUREŠ U EET, NA ZÁVIST says:

  o nic menšího nejde,než vybudit v lidech závist,že někdo má
  údajně nájem za pár korun a před bytovkou fungl nového meďoura,Rozdělit a panovat.To uměli estébáci a dnes svazáci Holiš s Kučerou.
  Chtělo by to slušné,rozumné lidi,kteří budou pracovat pro všechny občany Rožnova.
  Tahle garnitura politiků si už osvojila korupci,viz pozemky města u Retiga,umí brilantně aroganci moci,lhaní a podvody.
  Kauza byty jen dokládá,že najít to,čím vybudit závist a nenávist mezi občany Rožnova,není pro ty dacany na radnici žádný problém.
  Proč se toto vlastně děje?
  Papaláši už mají všimné od firem,co se prý budou transparentně vybírat,dávno v kapse.Je třeba kauzou byty mlžit,aby na korupci a zlodějny nebylo vidět.,

  • PODRŽTAŠKA ESTÉBÁKA BUREŠE HOLIŠ,HRAJE STEJNĚ JAK BUREŠ U EET, NA ZÁVIST says:

   nebudou to desítky,ale stovky milionů,kterými bude město na dlouhá léta zadluženo.Všimněte,jak zoufale se Holiš s Kučerou snaží kdekoliv splašit prachy na kultůrák a barák u knihovny.
   Přiznám se,že na ty lidi na radnici seru,žiju si svůj život ve svém,ale ne všichni měli v životě kliku,energii,zdraví a také odvahu se pustit bez peněz do stavby RD.
   Za totáče to šlo.
   Dnes,se byty nestaví,mladí nemají prachy a ani se k nim na stavbu,či koupi bytu nedostanou.Drtivá většina mladých lidí dělá totiž za pár šupů v německých montovnách „OPERÁTORY“ – strčit,vytáhnout,hodit do krabice.
   Tož tak.
   Vyhoďit ty dacany z radnice? ANO, to je fakt třeba.

 6. Jiří H. says:

  Těší mě,že můžu s radostí oznámit,že Kučeru už volit nebudu.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>