Rožnov zakázal venčení – Občané se bouří

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Ve městě pod Radhoštěm to znovu začalo pořádně jiskřit. Do křížku s radnicí se přitom tentokrát dostali přímo řadoví občané.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

4 Komentářů

 1. Nesmyslné zakázaní venčení psů v Rožnově má na svědomí pán „veterinář“ Korbáš, který svými řečmi zblbnul jak provozovatele útulku p. Žáka, tak ty slavné zastupitele Holiše a Kučeru.
  Ohánějí se nějakými nesmyslnými předpisy, které ve skutečnosti neplatí nebo platí jen pro ty, kteří chtějí, aby platily.
  A ty hloupé, slepé ovce, které jsou zaměstnané v útulku, mu to zobou z ruky.
  To se p. Korbášovi, který vůbec není na prachy velice hodí. Tak mu aspoň nikdo nemůže vidět na prsty, jeho čachry se sponzorskými dary, které nekončí v útulku, ale u něho v ordinaci nebo někde na posedu, černé kšefty se štěňaty, vykazování nepravdivých léčebných výloh za údajnou veterinární péči a více nebudu zmiňovat, jelikož je mi z něho zle.
  Ale každé svini se voda vaří, naštěstí se o jeho odborné stránce a morálních hodnotách už v Rožnově a okolí ví a taky se to projeví na návštěvnosti jeho ordinace.
  Bohužel město udělalo velkou chybu při výběru jak provozovatele i veterináře a namísto dobré reklamy s novým útulkem si teď zadělává na negativní reklamu.

  • Pan Žák je likvidátor ODS says:

   To,co ten člověk provádí a také nedělá,odpuzuje voliče ODS.Otázkou je,zda je to záměr radnice a pan Žák je stejný konfident ANO v ODS,jako byl svého času Babišův Hanáček.

 2. Těhotnou Kosovou ušetřím,ale vy dva kokoti,běžte sbírat psí hovna do tělocvičny v přírodě says:

  pokud má Kučera s Holišem malé fakany,tak ať je nechá vyválet v trávníku mezi nářadím u zimáku.Ideání počasí,kdy je tráva neposečená,psí hovna nejsou vidět a tak děcka si je donesou omatlané na botách a teplácích až do bytu.Holišu,ty jsi neskutečný ocas.
  Kdyby nebylo okolo Bečvy,v prostoru,kde se jezdil motokros dost místa,kde by mohli psi tlačit o 106,ne,to musí srát děckám tam,kde mají maloši úředně skotačit.Proč jinak by město tu tělocvičnu vesralo k zimáku,že?

  • Karel says:

   Psi na cyklostezku nepatří,navíc vidět psa s náhubkem,boží zázrak.Třináctiletá rve pitbula bez náhubku,tak to opravdu by nemělo být.A běhající děti?Tak totiž začíná útok na kořist.Rozum do hrsti.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>