Rožnov vyhodil Romy – Dům hrůzy si oddechl

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Tak, jak vedení města slíbilo, stalo se. Tři nepřizpůsobivé rodiny, bydlící v panelákovém komplexu na Moravské č. p. 1443 (na fotu vzadu) přezdívaném Dům hrůzy, opustily na konci ledna své byty.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

20 Komentářů

 1. Jsem zvědav,kdy nám v ČT bude číst zprávy Tvarůžková v burce says:

  to, co si před kamerou dá ta kráva na palici,je odporné.Multikulti havloidní pražská kavárenská ČT žije sen hnědé Evropy muslimského chálifátu

  • prý je to Tvarohové solidarita says:

   s Šojdrou

   • černoprdelníci lidovci v politice už opravdu,ale opravdu,být nemusí says:

    ti už svého dosáhli,mají katolickou politickou stranu,vyfutrovanou majetkem,o kterém se za totáče ani komoušům v nejfantastičtějším snu,nezdálo.Ani jedna ze současných politických stran,nevládne takovým majetkem,jako katolická církev.Faráři každou neděli vedou se svými ovečkami stranickou,dogmatickou řeč o existenci Boha a ovečky nábožně naslouchají.Koho budou katolické ovce nakonec volit,se neví.Ortodoxně věřících je čím dál méně a ovce ví,že Bůh jim nic nedá,to estébák Bureš,ten ANO.

 2. Buďme černoprdelnici paní Šojdrové, za proarabský volební průser lidovců,vděčni says:

  Šojdrové je úplě šumafuk,zda a kolik lidovců se dostane ve volbách do Bruselu.Ta blbka ví,že negativní reklama s arabama sirotama, je také reklama.Její reklama.

  • kdu čsl,lidovecká strana hrůzy says:

   kéž by šojdrová uspěla,odstrašujících příkladů není nikdy dost

   • už se potápí says:

    mama šmejda,zloděje a lichváře Šojdrová,už neví,jak by,co by,aby se opět uprdelila za mega měsíčně v bruselu

    • nuklearní blbe says:

     a koho asi tak zajímá tvoje blití na diskuzi o Rožnovu.Ty by jsi toho chtěl zas tolik požalovat, ale on není zájem naslouchat dementovi,co?Jdi se léčit.

 3. Lidovecká kráva Šojdrová,ve službách chalifátu soudružky Merkel says:

  ta lidovecká pizda,porodila,vychovala gaunera,lichváře,zloděje a šmejda,co okrádá lidi o střechy nad hlavou a ona,místo aby se starala,jak křesťansky pomůže dětem,které díky jeho zlodějskému spratkovi,skončily na ulici,tak nám do české kotliny,tahá araby,kteří se nikdy nesmíří s křesťanskou kulturou a nelze od nich očekávat nic jiného,než terorismus.V ČR je 2 500 dětí,čekajících v dětských domovech na pěstouny,či osvojitele.Že by ta lidovecká sociální inženýrka,si osvojila,byť jedno jediné české děcko BEZ DOPROVODU, to tu krávu ani nenapadne.
  Evropské volby,milion měsíčně v bruselských eurech,to si chce soudružka lidovkyně uchovat.Proto věčně opruzuje s araby na ČT.

  • šmejd, gauner? says:

   tak to tady zas útočí místní pablb-zpravodajec. A co tady na stránkách jako s tvými výkřiky blba? Tam doma ve chlévě mezi svými co si chrochtáte do ucha – tam to vyprávěj, magore.

 4. To je chvályhodný počin. Moc cikánů pohromadě nedělá dobrotu.

  • cikáni pohromadě? says:

   u cikánů je hluboce zakořeněna soudržnost rodin,rodu,klanu.To bílý nepochopí.Cikány nerozdělíte.Cigoši jsou v tomto stejní,jako východní tmavé kultury.
   Ale v bílém českém etniku se vždy našlo dost zrádců a kolaborantů,ať už to byly plné pražské chodníky hajlujících,při příjezdu Hitlera na Hrad,Nebo plná pražská náměstí při projevech Gottwalda,Husáka a konec konců i zrádce Havla,který na Letenské pláni sliboval socialismus a ty jeho kydy,že chce být prezidentem jen do svobodných voleb aj.,lze snadno dohledat.
   Obávám se,že cikán má rovnější páteř,než havloidní,multikulti probruselská pražská kavárna,která prodá republiku za jakékoliv výnosnější,nejlépe bruselské,patřičně honorované koryto.

   • asimilace says:

    cikány dělit jednotlivě po rodinách.Hmm a ti vyexpedovaní z toho baráku jsou kde?Na radnici,nebo v nějakém holobytu,či jim budeme muset platit davki na bydlení v AGH?

  • Jano,co navrhuješ? says:

   Máš nápad kde by z nich byli jiní,kultivovaní,vzdělaní,úspěšní,dobře placení odborníci a vážení občané?

   • Hmm, to je přece otázka pro ně. Pokud člověk chce, může být úspěšný. Jsou mezi nima i úspěšní jedinci. Proč s tím chcete někdo něco dělat? To romáci musí chtít. Podívejte se na ty úspěšné, bydlí snad v ghetu?

 5. to je úřad nechal zplynovat? says:

  vyhodit cikány můžete,ale oni nezmizí,jak by si mnozí přáli.Budou jen jinde,na jiném místě,o to víc nasraní,dělat ještě větší bordel.Cikánů si važte a to myslím vážně,každý,kdo zažil arabský svět,vám potvrdí,že cikáni jsou proti arabům,zlatí.

  • Vyhodit,no problem says:

   copak nemají nárok na střechu nad hlavou?Cikánský problém….si cikáni musí vyřešit sami.Kriminály jsou po Klausově amnestii přeplněné a z 80% černé.Nepomohlo nic.Z případné práce jim nezbude nic.Mají dluhy,afinitu ke kriminalitě.Babo raď.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>