Rožnov rozpohybovali cyklisté a běžci

Uveřejněno

ROŽNOV – Celkem 213 cyklistů, běžců i chodců se v květnu v Rožnově pod Radhoštěm vydalo do ulic, na cyklostezky a na všechny možné trasy v rámci 9. ročníku akce Do práce na kole (DPNK).

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

7 Komentářů

 1. 100% OBECNI BLBE says:

  a vidíš obecní drbane, jak se všichni smějí? Tak to se vysmívají tobě, zdejšímu prasiči stránek.Všichni jsou v naprosté pohodě.Jen ty u Bečvy pod mostem v opovržení a hanbě tady prasíš stránky pitomostma.Tak zas vem kárku a mazej na železný šrot a nějaké vratné sklínky.

 2. Tak trenky na kolo stačí says:

  ale panu Grosovi ten outfit pro Slavnosti šil kdo?Chlap,co zcela zastínil rádoby žoviálně humorné kecaly Čunka a starostu Holiše,nemá na kvádro,odpovídající mezinárodní akci?Pan Gros by se jako moderátor neztratil v TV,ale tím stále stejným šuntohozem tam určitě nedokvačí.A ty boty,mor a děs.

  • má strach, says:

   aby nevyčníval.To Bureš neodpouští.

  • ale jeho madam jistě šije says:

   u Podolské,nebo jako skromná madam Nagyová-Nečasová,u Beaty Rajské.Janička,co musela dodanit módní dárečky za 10 mega,za což jí hrozí basa a o kterých neměl Peťulka prý tuchy,že je Jaňule má doma ve skříni,na motýlí modely od Matragi neměla nikdy figuru.Škoda,ČEZ by dalších deset mega, jistě nepoložilo.

  • To byla také prča, says:

   generální,co by za popeliště Libušína měl obývat Pankrác,byl evidentně nesvůj,když původního Jurkoviče promítali neinformovaným návštěvníkům a o tom,že se chystá otevírat atrapu za 150 státních míčů,ani muk.

   • 100% OBECNI BLBE says:

    to jsi tady zas zaprasil místa kravinama. Jeden jediný bezmozek a tolik zasviněného místa. Zamindrákované mačo nás tady krmí kravinama které jsou každému u zadku.Běž to vyprávět na ulici. Lidi ti nakopou do hlavy.Normální člověk přeci o prázdninách nedokáže namastit tolik kravin na jedno místo.

 3. rožnovští denně prožívají zkratku RRDRTP says:

  Rožnovská radnice dopravu Rožnovem totálně posrala
  Populární je také zkratka KHTP – který hňup tohle povolil..

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>