Rožnov připravuje 13 000 hlasovacích lístků

Uveřejněno

ROŽNOV – Rožnov pod Radhoštěm se připravuje na volby do Evropského parlamentu, které se v celé Evropské unii konají v rozmezí od 23. až 26. května, v České republice pak konkrétně v pátek 24. května od 14 do 22 hodin a v sobotu 25. května od 8 do 14 hodin.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

4 Komentářů

 1. Odporná lidovecká eurohujerka a vítačka arabů Šojdrová,co vychovala synáčka spratka,lichváře úžerníka,co sebral mnoha,i starým lidem střechu nad hlavou says:

  s heslem na bilbordu – Statečně (v bruselu hrabat miliony měsíčně).
  To,abyste věděli,koho že máte do brusele volit.A lidovci,kdo myslíte,že vám likviduje preference?

  • Je to hlupaňa says:

   ale ty, zdejší prasič zdejších stránek musíš držet hubu.Kde to jsme aby kdejaký magor co píše „brusele“ tady zasvinil tolik místa? Zalez do nory a neotravuj tady.

   • jejdo,ty to nezvládáš says:

    vysvětlivka z minula,že — brusele , rovná se prdele, bys snad pochopit mohl,ne?Inkluze nezabrala,nebul.Zemřeš hloupý.

    • áááá 100% obecní blb says:

     nám tady vyučuje. Vyhlášený dement a nevyžádaný zpravodaj tady dělá Chytrého.To je to, že ty jsi vylezl své zparchantělé matce z prdele. A tady jso výsledky. Desítky zaprasených stránek kravinama po několika přezdívkama. A všechno od jediného vypatlance.A UŽ JSI DLOUHO NEDĚKOVAL!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>