Rožnov posiluje policii, ředitel MP Aleš Pilař: Jedeme na doraz

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Od března se řady rožnovských strážníků rozrostou o tři muže a jednu ženu. Nahradí své dnes již bývalé kolegy, kteří museli svléknout uniformu kvůli chybějící maturitě.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

 

13 Komentářů

 1. Karolko says:

  No jo no – mladé košťata budou dobře mést v rámci hesla Číhat a Stíhat!

 2. Možná by věci pomohlo, kdyby každý připsal, jestli byl, nebo nebyl pokutován, či byl, či nebyl strážník, či vyhozený strážník. Děkuji za přečtení.

 3. Vlada Rope says:

  No jsou to krasavci.
  Skoro jako pan ridici straznik.Jsou mladi a verim,ze mohou byt prinosem pro zdejsi policii.Jen doufam,ze na rozdil od pana ridiciho straznika budou vice pouzivat takovy ten normalni,lidsky selsky rozum.K tomu jim preju pevne nervy,odhodlani a trpelivost,aby delali neco pro lidi a nestali ze z nich samolibi narcisove nebo arogantni sberaci pokut.

  • řidič says:

   Jo, když tam byl pan Vašut, tak ten stíhal vše. Takže šetřil peníze občanům. Za něho se nepřibíralo. Škoda ho, ani nevím jestli ještě žije???

   • Marek says:

    No, že Vašut STÍHAL vše, to taky nebylo dobré. Některé věci mohl řešit domluvou – lidsky, a ne stíhat pokutami.

    • Vlada Rope says:

     Dan Vasut byl prisny,ale spravedlivy.Dobry policajt,schopny sef a co je hlavni.. Dokazal delat veci pro lidi.Jakkoli byl neobliben,kdyz za nim nekdo prisel s zadosti o pomoc,vedel si rady.Nynejsi polobuh ridici MP nevi a nema sajn.Bohuzel.Vasut chybi!!

   • Karel says:

    Jo,ten šetřil, ale dostal důchod, který by jiný nedostal a možná byl víc nemocný,ale neměl takové známosti.
    S tou jeho nemocí jiní musí pracovat….

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>