Rožnov opět na nože. Holiš: Čí zájmy hájí Blinková?

Uveřejněno

Uzavření spoláku (společenského domu) je v Rožnově stále ožehavým tématem. Na minulém zasedání zastupitelstva se kvůli tomu dostal do slovní roztržky  starosta města Radim Holiš a opoziční zastupitelka Markéta Blinková (na snímku).

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

62 Komentářů

 1. Co nám naservíruje ulhaná ČT k drtivému vítězství Putina? says:

  to zas bude dílo.

 2. umíte si představit,že by jediný čech stál 3hod. ve frontě,v zimě jak prase,aby mohl volit prezidenta?Cha,cha,cha. says:

  rusové svého Putina skutečně milují.Češi Zemana nemilují,nemilují ani jednoho kandidáta,který se o Hrad ucházel,češi totiž nemilují EU, Brusel a proto všem těm eurohujerům navztek,zvolili Zemana.A tak to bude,dokud bude ČR německým protektorátem.

 3. Moravcova ČT stále a opět ve stejném módu says:

  Moravcovi hosté,….Rusnok ČNB,…která prointervenovala (rozuměj prodrbala)plný mrakodrap české měny,..
  Pilný,Burešův poskok na MF,nyní někde u zbytečného,dobře prachama vyfutrovaného koryta…..
  no a třetí, eurohujer Sedláček,ekonom žvanil,večírkový vymetač pražské havloidní,multikulti kavárny,……
  prdel je,že prý zaskočil za vyučujícího na americké universitě,který zatuhnul na letišti ve Vídni,…..soudruha Švejnara….
  kde je alespoň jeden oponent tétonotující si partičky,….třeba Robejšek,Švihlíková,ekonom ODS,atp.
  NIC,hovno,naserte si vy,co chcete objektivní,vyvážené,….bla,bla,bla,….ČT zrušit,zestátnit,prodat třeba Saudské arábii,bude to jedno…..

 4. Co by za to kritici Putina dali, says:

  kdyby dostali jen zlomeček té obrovské podpory,kterou má u svých rusů báťuška Putin.S kritiky Putina i Zemana cloumá závist.Nemají šanc se s giganty politiky utkat jinak,než že plivnou jedovatou slinu.Putin,ani Zeman nejsou mými favority,ale můj respekt mají.

 5. Dudla says:

  Vidím na té fotce spodní předkus.To asi bude šišlat.

 6. Čím dál víc to vypadá,že vražda dvou mladých slováků,má zajistit vládní převrat says:

  Mrtvoly už nikoho nezajímají,jde o předčasné volby.Pokud by nový establišment nelezl Anděle a Bruselu do konečníku,ani by mi to nevadilo.Jenže,co rodiny zavražděných.Co jim opozice za tu zřejmě nutnou smrt,nabídne?

  • zinscenovaná vražda, says:

   jako důvod a prostředek k vládnímu převratu,nic nového pod sluncem,někteří dokonce zapálili i reichstág a pak to přišlo.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>