Rožnov opět na nože. Holiš: Čí zájmy hájí Blinková?

Uveřejněno

Uzavření spoláku (společenského domu) je v Rožnově stále ožehavým tématem. Na minulém zasedání zastupitelstva se kvůli tomu dostal do slovní roztržky  starosta města Radim Holiš a opoziční zastupitelka Markéta Blinková (na snímku).

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

56 Komentářů

 1. Co by za to kritici Putina dali, says:

  kdyby dostali jen zlomeček té obrovské podpory,kterou má u svých rusů báťuška Putin.S kritiky Putina i Zemana cloumá závist.Nemají šanc se s giganty politiky utkat jinak,než že plivnou jedovatou slinu.Putin,ani Zeman nejsou mými favority,ale můj respekt mají.

 2. Dudla says:

  Vidím na té fotce spodní předkus.To asi bude šišlat.

 3. Čím dál víc to vypadá,že vražda dvou mladých slováků,má zajistit vládní převrat says:

  Mrtvoly už nikoho nezajímají,jde o předčasné volby.Pokud by nový establišment nelezl Anděle a Bruselu do konečníku,ani by mi to nevadilo.Jenže,co rodiny zavražděných.Co jim opozice za tu zřejmě nutnou smrt,nabídne?

  • zinscenovaná vražda, says:

   jako důvod a prostředek k vládnímu převratu,nic nového pod sluncem,někteří dokonce zapálili i reichstág a pak to přišlo.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>