Rožnov chystá revoluci – Holiš žene lidi z aut

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Šoféři zpozorněte. Ve třetím největším městě okresu se schyluje k revoluci, která má lidi přinutit omezit používání automobilů.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

Zakázali byste vjezd aut do center měst?

Loading ... Loading ...

80 Komentářů

 1. až padne bureš says:

  padne i hulíš.Prachy už nejsou a nebudou.Prožráno,zameteno.Dávám tomu bolševikovi rok,maximálně dva.I tomu na radnici.

  • obecní blbe says:

   nepadne nikdo. Všichni krom tebe jsou a dlouho budou v pohodě. To jen ty obyčejná chátra tady budeš prasit …..Věčně, bezmocně.

 2. Holišovi dobře šrublo v palici says:

  co z něho ještě vyleze

 3. ČT se postupně přeměnila v informační zločineckou organizaci says:

  říká spisovatel,hudebník Petr Štěpánek

 4. Tak je to v česku se vším says:

  hovězí,z polozdechlých polských krav,se vydávalo v pražské pastýřce,za argentinské steaky,porce za 1 000 Kč..Tak je to s hnusnou EU,s agresivním válečným spolkem NATO,s BREXITEM,se všemi těmi hovady v Bruselu,co mlčí k surovému mlácení občanů,chtějící žít ve svobodném Katalánsku,nebo s útoky vodními děly,slzákem a obuchy proti demonstrantům ve Francii.To vše nám ČT servíruje,jako vrchol demokracie a svobody.Prasata.
  Že ve Venezuele jde o ropné zásoby,které USA drancovaly a už nemohou?Tak na to je odborník vlezdoprdelista Petříček,co prohlásí amerického nastrčence,za prozatimního prezidenta Venezuely.
  A kdy to pražská kavárna zrealizuje v česku?Pithart,či Kroupa jsou už v haptáku,pochodovat na Hrad.

  • Obecní blb zpravodajem? says:

   a že taková moudra nevykříkuješ někde veřejně. Jejda to by ti v momentě kapalo z nosu. Jen tak pro obveselení okolí.Navíc nakopat veřejnému hlupákovi hlavu je v systému dovoleno. Je to opatření k posílení kázně občanů. Jejda kdyby PC mohlo, to by ti zmalovalu tu tvoji páchnoucí hubu.

 5. Každá revoluce nakonec sežere ty,kteří ji vyvolají,Hulišu says:

  Skončili všichni,Lenin,Stalin,Gorby,Havel,Klaus, skončí i hyperzloděj estébák Bureš a skončí i jeho poskok,Huliš,i jeho přicmrdálek Kučera a jeho Vašinová.Skončí bruselský diktát,skončí fašistka Anděla i dementní ožrala Juncker a jejich nesmyslná EU.A geront Macron? Tomu zvoní žlutá hrana.
  Čas je proti vám,radniční zmetci.

  • Brežněv s Husákem says:

   jsou ale nesmrtelní,ne?

   • představte si Holiša, v plavkách, says:

    nebo bez.To vám zvedne náladu.Je to hňup.

    • Obecní blbe nikdo neskončí says:

     všichni tebou tady naprášení budou ještě moc dlouho v klidu a pohodě.Budou si užívat bezstarostně života. To jen ty zavedený symbol rožnovské blbosti budeš tak dlouho unikat lékařům ze záchranné služby, až tě někdo sekne. Jen tak. Pro radost a z dlouhé chvíle.Jsi takovým parazitem, který nikdy nikomu nebude chybět.A v plavkách – blbe!

 6. Obecní hlupáku a prasiči stránek says:

  vidíš jak se Pan starosta směje? Tak takto se směje tobě. Nahlas a dlouho. Od kdy ty obecní vyvrhel a žalovníček si jej bereš do úst? Chamraď z ulice má nárok maximálně tak vybírat popelnice a vracet prázdné sklínky v okénku Alberta. Tak mazej na své míso.

 7. že žene lidi z aut? says:

  přijde den,kdy ho lidi vyženou z radnice

 8. Stačí se podívat na ten krabicoidní,socialistický barák z padesátých let,kterému ten magor Holiš říká,kulturní centrum says:

  O ubohé duševní úrovni Holiše vypovídá to,co chce za veřejné peníze postavit u fabriky Loany.Ty baráky fabriky,někdejších pletáren,dostaly plastová okna a akrylátové nástřiky,ale pořád je to ta stará,komunistická Loana,s názvy firem.Nic se nezměnilo.
  Ve stejném duchu hloupý Holiš,za peníze těch druhých,postaví úděsnou,postkomunistickou sorelu,která přesně zapadne mezi krčky pospojované krabice Podskalky a fabriku soudruha generálního ředitele Loany.Holišu,ty burane,co ti říká organická architektura?Nic,že?Když už potřebuješ svůj,naprosto zbytečný pomník a za cizí peníze,peníze občanů,proč to musí být taková odporná,hnusná stavba.
  Milí občané,i když chápu,že v eurobordelu,ve kterém žijeme,je všem už všechno jedno,zastavte toho blba Holiše.
  Posledním jeho výkřikem je,že nám zakáže(umí ten člověk i něco jiného?) jezdit auty do centra.Většího pitomce za starostu Rožnov ještě neměl.A že se na radnici vystřídaly echt úděsné persony.

  • Stačí se podívat na ten krabicoidní,socialistický barák z padesátých let,kterému ten magor Holiš říká,kulturní centrum says:

   Děcka,žáci Podskalky,se denně budou dívat na postsocialistickou,Holišovu zrůdnou stavbu.Ta jim bude jistě“inspirací“,jakou cestou v životě nejít.
   Nevěřím,že schválení něčeho takového se obešlo bez korupce.

  • Nejsou všichni,momentálně mocní,duševně nemocní,jak Holiš says:

   Zakazovat,vyhrožovat,vypisovat u popelnic příkazové,nesmyslné cedule,to je jediné,na co se Holiš zmůže.On je totiž zuberská studnice nápadů.

   • Ovšem ty místní blbe says:

    patříš právě do té popelnice. Zamindrákované mačo které neví kde už se vetnout.

  • pravdou je,že to vypadá otřesně says:

   jsou města,která se moderní architektury nebojí.Je jich ale pohříchu,málo.Většinou se obecní a dotační peníze vyhodí za obdobné obludy,jakou zadal ťulpas Holiš.

   • Ovšem nejkvalitnější ťulpasem says:

    ve regionu si zejména TY prasič zdejších stránek. Nemocný vřed, kterého se nedaří vymáčknout.

 9. Hnutí ANO má jen skvělé nápady! says:

  To vidíme ve všech městech na Zlínsku. Nevím kde ty idioty Bureš stále shání. Naštěstí propustili dementy z ústavu v Zašové…

 10. Ale zaprasil zas zdejší 100 procentní says:

  blb zase místa, co? Chorý hlupák se nemůže srovnat se svojí naprostou bezmocí. Už napořád zůstaneš závistivým žalovníčkem. Hlasitě si tady budeš stěžovat, že t o b ě nikdy žádná nedá. Budeš se snažit vytvářet dojem diskuze. Ale naprosto každý pozná že jsi to pořád ty …. závistivé bezmocné mačo, které si několik let nezaš.kalo. A vypadá to, že to tak zůstane do konce tvého zpackaného života.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>