Rožnov chystá revoluci – Holiš žene lidi z aut

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Šoféři zpozorněte. Ve třetím největším městě okresu se schyluje k revoluci, která má lidi přinutit omezit používání automobilů.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

Zakázali byste vjezd aut do center měst?

Loading ... Loading ...

80 Komentářů

 1. blbeček says:

  vyhrožuje

 2. Holiš přebíjí Kučerovy průsery s Vašinovou,vyhrožováním občanům Rožnova says:

  Holiš přebíjí Kučerovy prasárničky,co dotyčný prováděl s Vašinovou v pivovaru.Nic nového pod sluncem.
  Myslel jsem,že nic horšího,jako byli Kubín,Blinková,Šafr, už město,jeho obyvatele nemůže potkat.Omyl.To,co předvádí dnešní soudruzi na radnici,budou další vládci radnice Rožnova těžko překonávat.

  • Holiš přebíjí Kučerovy průsery s Vašinovou,vyhrožováním občanům Rožnova says:

   ……………někteří občané jsou znejistěni,……žvanil Kučera ke své kauze s Vašinovou, na chodbě do mikrofonu,….svatá prostato,Holišu,ty jsi snad už úplná guma,….a co nám ještě zakážeš,pitomče,…..umíš i něco jiného ???
   Tam se zbav sprosťáka a lháře soudruha Kučery a Vašinovou mu přibal na cestu

  • Holiš na vedení města nemá says:

   občanům to už začíná docházet.A Kučera? Ten žvanil,jakou je jeho obětí,že jde na radnici.Z dotací si prý vydělá mnohonásobně více,než má na radnici.Jenže,on by Vašinovou nezajímal,kdyby nemohl nabízet erární koryta.

   • Ty máš svoje koryto says:

    jisté,co? Ve chlívku vpravo od vrátek máš svů žlab. A tam ti hospodyňka denně naleje čerstvá pomeje. Bašta, co? Není jak v chlívku s prasatama.

 3. Jana says:

  Jelikož je město plné aut zaměstnanců obecního úřadu, zvykla jsem si jezdit nakupovat mimo město Rožnov. Přes náměstí vůbec už nejezdím a nevadí mi to. Stejně v centru Rožnova chcípnul pes. Nejhorší situace je u hlavní pošty, tam se nedá parkovat vůbec. Policajti tam ještě velice rádi rozdávají pokuty. Město Rožnov není vstřícné vůči svým obyvatelům. Všude samá represe.

 4. Naprosto says:

  souhlasím.

 5. pan osel má nápady osla says:

  —-

 6. Pan Holiš má dobré nápady, jsem pro zpoplatnění vjezdu do centra!

 7. Idiote,kde je to slibované záchytné parkoviště pro 450 aut a 50 autobusů says:

  až nebudou tvoje sliby jen kecy,jak u estébáka bureše,co objížděl republiku se svou kamarilou a ohlupoval,koho potkal,tak se trulante možná probereš a otevřeš Spolák,necháš kino kinem a zamyslíš se konečně nad tím,kde mají občané Rožnova a turisté,či návštěvníci města,parkovat.Tam totiž ty prachy dát,má význam.Zuberský debílku.

  • neuvěřitelné,kučera chce zašumlovat svůj průser s vašinovou kecama o plánu investic says:

   na budoucích deset let..Co dělal celé minulé roky,kdy lapěl zbytečně na radnici,už neví,Zřejmě obšťastňoval celé ty roky Vašinovou,tudíž na to,co má na radnici dělat,na to neměl chudáčisko sameček Kučera,čas.

   • 100% obecní hlupáku ale says:

    on je naprosto v pohodě.A zejména bude. Může si dovolit kohokoliv obšťastňovat, může si sedět na radnici dle libosti. To už je tak zařízené.To jen ty sprostá lůza z prasečího chlívku má nárok tady maximálně zlostně prskat.

 8. je to v hajzlu,ruská ekonomika nečekaně prudce zrychlila růst says:

  co s tím soudruzi v bruselu budou dělat?

 9. Ocas by to měl oznámit do všech domácností v ČR. says:

  Ocas by si měl zjistit,kolik je víkendů,kdy se nekoná invaze aut do Rožnova a okolí.Blbeček nebyl za ty roky schopen vyřešit prostor pro záchytné parkoviště,aby mohl po náměstí kráčet on,ocas s volem kučerou s cedulí,že už bylo líp.

 10. je to blb, says:

  ať se raději zeptá Kučery,co prováděl s Vašinovou v pivovaru a neotravoval lidi svým chorým ANO mozkem

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>