Rožnov chce mýtné – tunel za miliardy Holiš odmítá

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Město pod Radhoštěm přemýšlí nad tím, jak ulevit tranzitní dopravě. Severní obchvat, nad nímž se uvažovalo v 90. letech, je definitivně minulostí, a proto Rožnovští hledají nové možnosti.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

24 Komentářů

 1. U oběda jsem prosvištěl Jalovec.Holiš tam říká,že s tím tunelem za miliardy to nemyslel vážně.Tudíž si dělal z lidí škláby.Vyjádření ke střelnici?Srandista.Všeci mají recht,proto neříkám tak,ani tak.Tak takového starostu si zubřani vemte.Možná bude aspoň umět kroutit metly.

 2. Holišu,furt přemýšlej, says:

  ale do voleb už prosím tě,hlavně nic nedělej

 3. Holišovy žvásty o mýtném zní komicky, says:

  to info vedle ze Slopákie,že jejich armádě chybí statisíce nábojů a hromady granátů,to je jiná pecka.Něco se děje.Až popraskají ekonomické bubliny a opět se rozhoří války,pak nám Holišovy píčoviny budou znít jak dětské vtipy.

 4. Eva K. says:

  Převzít po Holišovi Rožnov,to bude hrůza. Nasekané dluhy a silniční kolapsy,kamerová sledovačka lidí,atd.Naštěstí na tom nýmandovi vše neleží.Firma nádherně vánočně vyzdobila město,vybudovala super hřiště u podskalky a úřad funguje.A Holiš? Pro něj a pro jeho koalici,každý den dobrý.S kšefty s pozemky města u retiga,to se opět vyznamenal.Sází na to,že to nikdo neví.To,co Holiš zmrší,další po něm budou muset těžce napravovat.A to není schopen dodělat pitomý zimák.Když se podíváte na střechu toho baráku,tak uvidíte,jaký tam byl odvedený šlendrián.Za to ale Holiš nemůže.Za řadu chyb,ANO.

 5. NEOMARXISTI SE V BRUSELU ZCELA ODKOPALI, CHTĚJÍ NÁS Z EU VYHODIT, SUPER,MY UŽ JDEME SAMI A RÁDI says:

  Kdo nechce poslouchat potomky Hitlerových fašistů,bude vyhozen z EU. Tak to je první bruselská,neomarxistická,multikulti facka,kterou bych já osobně rád obdržel.A dám krk na to,že i drtivá většina českého národa.
  Referendum o odchodu ČR z EU bordelu nebude potřeba.
  Všem českým eurohujerům,kteří berou statisícové důchody za žvanění v Bruselu,včetně soudružky Jourové,co tam kyne o milion měsíčně,přeji pěkný den.
  Moc jich už mít,doufám,nebudou.

  • Šulc je hňup,Anděla blbka says:

   Německo má s araby jenom problémy a islám,to bude teprve průser.

  • neofašisti v soc dem Německa nábožně naslouchají obživlému Hitlerovi Schulzovi says:

   ten chlapec jistě nezapomněl hajlovat.Jeden vůdce,jeden reich.Ono to nebude se Spojenými státy evropskými a s vyhazovem Česka z EU tak žhavé.Anděla s Macrónem dosud nemají souhlas Nigérie.

 6. Holíšu says:

  Rožnov žádné mýtné nechce,ostatně tě s tím ministerské úřednictvo pošle do pr..yč,co si sprasil,stejně žádné mýtné neřeší.Víš co chce Rožnov? Aby už konečně na sesli starosty usedl rozumně myslící člověk.V přímé volbě bys nemohl uspět ani náhodou.A Holišu,už ti docvaklo,že dotace jsou prachsprostá zlodějna?Zmiz.

  • Koleman says:

   Pan Holiš má v hlavě dlouhodobě vykradeno,průvan.Vysedává zbytečně,nesmyslně v kanclu a stejně krom žvástů typu mýtné,výročí nevýročí Rožnova,já nic,já muzikant stran křižovatky u Janíka,miliardy do tunelu ne,atd.Těch kydů Holiše bylo už neúrekom,takže kdyby se místo zevlování v kanclu,nechal doma vískat svou paničkou,nikdo by to na tom binci,co denně občané v Rožnově zažívají,nepoznal.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>