Romský lynč v Meziříčí – Deset na jednoho

Uveřejněno

V. M. – Zpráva o brutálním napadení Meziříčana skupinou asi deseti Romů koluje internetem. Policie potvrdila, že případ šetří, nechce ho ale zatím komentovat.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

9 Komentářů

 1. Smazali jste mne… nevadí.Napisu to znova a jinak.
  Ku*vy černé Ferovku neumí.V přesile jsou ramena ti.Nakopat do prd3le šmejdy!

 2. Jan Mertens says:

  Neřešme tady problém cikáni – škola, ale to co se stalo. Dovedete si představit k čemu by došlo, kdyby deset bílých skopalo jednoho cikána. Veškeré sdělovací prostředky, od těch bulvárních po seriózní by měly téma číslo jedna na několik týdnů. Policie by to bleskově řešila a viníci by byli exemplárně potrestáni. (že by RASISMUS NARUBY???) Dočkáme se aspoň toho, že se objeví v Jalovci zpráva o tom jak bylo potrestáno oněch deset cikánů?

 3. valach says:

  cigani možu všecko protože vi že sa jim nic moc nestane ta jak vždycky chtělo by to změnu aby za všecky svoje prohřešky konečně pikali ale ja osoébně tomu nevěřim zasej to vyšumi

 4. Jo hoši nepřízpusobiví says:

  bude třeba do města pozvat kluky pěkně ostříhané a v okovaných botech. Společnost vás živí šatí stará se o malé parchanty ve školách a vy takto. Bude třeba bandě udělit lekci. Nejlépe veřejně. Kde to jsme. My budeme stavět památníky a bourat živočišnou výrobu? Kopat! Kopat až všechnu tu chátru vykopat. Nejlépe na Poschle!

  • upřímně,k cikánovi bych si nepřisedl says:

   to,co vidíme běžně,je žel,nepřizpůsobivá minorita.Nemytí,smrdí,což ovšem neznamená,že konkrétně i někteří bílí nemají s hygienou problém,ale u cikánů je to pravidlo.Strach,že vás napadne parta adolescentů,kterým nedáte žádané výpalné,je realitou.
   Tragédií je,že socanští sociální inženýři,včele s militantní Valachovou,prosazují,aby se o cikány staral stát ve školkách od jejich dvou let.
   Průser ovšem je,že socani naprosto vážně chtějí,aby učitel nesměl ukládat dětem domácí úkoly.Důvod?Děti cikánů úkoly pravidelně nevypracují,mají nejen blbé,ale naprosto ke vzdělání lhostejné rodiče.
   Cikáni si děti pořizují jako předmět nároku na dávky.
   Co s tím?Nic.Snad jen je donutit pracovat.Práce šlechtí,říkají i Bob a Bobek,králíci z klobouku.

   • Socani ve vládě,inkluze opět na stole says:

    inkluze znamená,že se výuka řídí tempem nejblbějšího ve třídě.Děkuji pěkně,nechci.

    • nemáte představu says:

     co to je mít takového exota ve třídě.Když si umane vydává to zvuky.Ve vyučování. Když si umane polévá to děti vodou z petky.Když to vyloučíte ze třídy – jen na vlastní riziko. Toto je špinavý balast který brání ostatním ve vyučování. Jo kdyby se našel statečný rodič, který by symbolicky řekl – do takové třídy nepošlu dítě.Na rukou by jej ostatní nosili. A došlo by k vyhnání nepřízpusobivých.

     • Ivo Mičola says:

      Stačí pozvat otce jednoho z cikánských výtržníků do ředitelny příslušné školy a požádat o klíče od tělocvičny a tam dotyčného pozvat, mám vlastní zkušenost , když skupina 6 cikánů napadla na školním hřišti mé syny /9 a 6 let/

     • valach says:

      stejně by nepřišel o školu nezajem to tak love to jo

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>