Romové chtějí po Vsetínu 7 milionů. Čunek: Měli odejít bez náhrady!

Uveřejněno

VSETÍN – V pondělí 29. dubna proběhlo zasedání zastupitelstva města. Hlavním bodem jednání bylo hlasování o schválení mimosoudní dohody s bývalými obyvateli pavlačového domu u polikliniky. Tento návrh byl smeten ze stolu, a Vsetín tak zamíří před soud.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

Měla vsetínská radnice přistoupit na mimosoudní vyrovnání s Romy?

Loading ... Loading ...

21 Komentářů

 1. Ja tož pozór,těch parazitů tu máme hafól a nemusí to být zrovna cigoš says:

  lidovecká mrcha Šojdrová,vychovala echt křesťansky svého synáčka spratka tak,že je z něj lichvář,úžerník,co zničil spousty rodin,když je připravil o střechu nad hlavou.
  To lidoveckou Šojdrovou nesere,co je doma,to se počítá,stejně,jak měsíčně nahrabané miliony z brusele(čti prdele).
  Upřímně,těch 7 mega,co chtějí cigoši a na které nemají nárok,je prkotina proti tomu,co si Šojdrovic zmetci nakradou na nešťastných lidech lichvou.
  Tak si opět lidoveckou Šojdru zvolte do brusele.Budete živit nejen ji,ale i araby,které do ČR chce ta megera odkudkoliv natahat

  • Redaktoři odchytili paní Šojdrovou na chodbě bruselského parlamentu says:

   na dotaz stran lichvaření jejího syna odpověděla,že s lichvou syna nemá nic společného,že syn je dospělý.A zmizela.
   A je to.

   • Čunek nemá na personální politiku KDU ČSL asi čas. says:

    jinak si neumím představit,že by tu bruselskou lidoveckou bandu nesrovnal.Kdo likviduje lidovcům preference,je evidentní.

    • 100% OBECNI BLBE says:

     to jsi tady zas zařářil. Ani se to nemusí číst. Jak tady hňápeš svým vidláckým nářečím je jasné, že to zas bude snůška kravin. To je zas z prasečího chlívku nablito.To zas z tebe vypadly perly. Za neděli získáváš trofej „Magora zdejších stránek“.

     • jejdo,jsem rád,že mně čteš says:

      nedaří se,ty nemáš na to sesmolit větu,co by měla šmrnc.Piš,výuka pokračuje.Hlavně,že tě čtou i jiní.A sím tě,neříkej si On.

     • ale on jen do tebe says:

      mistní demente krásně šije. Okopává tě a usměrňuje.A ty s tím nemůžeš nic dělat. Krásná je tvoje naprostá bezmoc drbana v radiovce a holinkách.

 2. oni se totiž paraziti says:

  naučili parazitovat na systému.Tady ti nepřízpusobiví nechodí do práce.Co horší, živí se výrobou děcek.Dalších parazitů bez pracovních návyků.Co horší.Tihle noví chodí do škol kde svojí přítomností a špatným příkladem brzdí ostatní děcka.Ničí celý systém a snižují celou kvalitu vyučování.

  • Cílem inkluze je,aby děcka na konci školního roku byla blbější,než na jeho začátku. says:

   Dejte kantorům klidně 100 litrů měsíčně,za 4 vyučovací hodiny denně,prázdniny,volna,výlety,atd. a pak si na druhou stranu vah dejte výsledky a srovnání znalostí dětí jiných,třeba asijských zemí,zejména v matematice,fyzice,chemii,ve znalosti jazyků.
   35 000 kantorům nestačí.Za ty výsledky?

   • 100% OBECNI BLBE says:

    ti jsou v pohodě, co lopato?A ty obyčejná sprostá chátra tady můžeš tak maximálně bědovat skučet a závistivě spílat. A nikdy s tím nic neděláš.Senza pocit, že?

 3. Martin says:

  Zajímalo by mě,který advokát je zastupuje.To by stálo i za zveřejnění.Za 4 miliony soudních náhrad vyjde i na úplatky.Je třeba jen najít dobré kamarády soudce.O naší „nezávislé justici píšu něco jako výzkumnou zprávu.

  • co jsme si zvolili,to máme says:

   o zkorumpované justici veřejně mluví poslanci i někteří ministři,o občanech ani nemluvě.
   Volby do brusele si dobře rozmyslete,zda chcete česko plné arabů z Afriky,které budete živit,zda chcete,aby černoši znásilňovali vaše dcery a manželky,jak se to děje ve Švédsku,Francii,Itálii,Německu.
   Jen si zahrávejte,pak nebude cesty zpět.

   • BLB naděluje? says:

    Zalez do nory, obecní blbe. Co ty víš o justici.Znáš maximálně brusele a zasypáváš stránky pitomými výkřiky vyždímanými z tvého chorého mozku.Ty nikdy o ničem rozhodovat nebudeš.

 4. važme si cigánů,jsou to naši says:

  až tu přihučí arabská vlna,tak se z toho všichni,včetně radnice a policajtů,poserou.Co mně vzalo dech,že při adoraci EU a brusele,jistá vědkyně v ČT oznámila,že je omyl si myslet,že migrace končí,naopak,ona teprve nabere obrátky a nebude nikdo,kdo by ty araby zastavil.Teprve pak si uvědomíte,že cigoši byli zlatí.

 5. Jitka Trávníčková says:

  Copak budou pořád ždímat poctivé lidi? “ Bílý“, kdyby nezaplatil nájem , je na ulici, Cikáni neplatí a my jim dáme náhradní bydlení a ještě nás budou dávat k soudu, to je vrchol, to už v této republice a na radnici ve Vsetíně nemá nikdo zdravý rozum? No, určitě vás zase budu volit.

 6. tehdy se tady vetřeli says:

  paraziti z různých částí ČR i Slovenska. Nikdo neměl nárok na bydlení. Byla to dobrá vůle tehdejšího vedení města. Ovšem parazitům narostly křídla. A že nikdo nenapíše kdo tuto jejich truc akci financuje. Která neziskovka za nimi stojí? Který advokát si chce přihřát polívečku?To už je nebetyčná drzost, aby občané dopláceli na vychcanost parazitů na systému. Když jsem se byl zeptat na městě na podrobnosti – mlčí a hrají tajuplné!Takže to by nešlo.Nemohou se na městě divit, že pak lidi očurávají stát na daních.

 7. more, says:

  tak málo?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>