Rodiny handicapovaných jsou zoufalé. Místostarosta Kučera: Nenecháme vás v tom!

Uveřejněno

ROŽNOV – Změny legislativy zhoršily situaci několika desítek rodin s osobami se zdravotním postižením na Rožnovsku. Blízcí handicapovaných jsou zoufalí.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

21 Komentářů

 1. J.Adamec says:

  Vidím fotku pana Kučery,sedí na radnici.Nevím,zda se byl podívat na ZS na turnaj ve florbalu.Takový bordel okolo stadionu a i uvnitř,včetně hygieny,to je pro město ostuda.Bufet,příšerné.Platíme snad daně na to,aby radnice kontrolovala práci člověka(kdo to je?),co má o ZS pečovat,udržovat pořádek a čistotu.Každý takový objekt by měl mít pracovitého údržbáře,správce.Vypadá to na radniční trafiku,které si ten člověk vůbec neváží.Pokud tam nějaký pracovník,nebo správce existuje,je to na okamžitý vyhazov.Pokud toho člověka si tam prosadili hokejisti,je to na pohovor o někom jiném.To přece není možné.

  • kdo umí,ten umí says:

   když si může brigádníky z řad školní,studující mládeže zajistit Billa,vedle hospoda,nevím,proč by to neumělo město pro sportovní akce.Každý zimák má ve funkci správce člověka,co má vztah k hokeji,trénuje,na ZS je vlastně pořád a okamžitě řeší provoz,případný nepořádek,vandalismus nevychovaných děcek,atd.V Rožnově je to postaveno na hlavu,tak,že dotyčný nemá ke sportu a k hokeji,žádný vztah.Podle toho to tam vypadá.Radnici ZS nezajímá,jinak by se starosta zeptal šéfa hokeje,zda nemá tip na chlapa,který by fungoval,správcoval tak,jak je to na jiných zimních stadionech obvyklé.Myslím,že to je ale věc starosty.

  • své mindraky si bež léčit jinam.Evidentně se bojíš řešit „problem“ osobně.

 2. Kučerovy mechtle a techtle? says:

  Jablko spadlo přímo pod strom.Jenže,starý byl kdysi štramák,ten si baby za koryta nekupoval.

  • to s tou Vašinovou, says:

   to Kučera pěkně posral,to se s ním povleče furt,až do svazáckého pekla

   • 100% OBECNI BLBE says:

    ale leží ti pan Kučera v palici,co?On v pohodě a bez starostí. Ty pod mostem hladový a na suchu tady prasíš stránky kravinama. Které jsou každému u zadku.Na opravdovou lásku máš jen svoji pravou ruku.

 3. muslimské brutální násilí,nad rámec představitelnosti, pak ji hromadně znásilnilii a točili to na video says:

  pět chlapců,ve věku 14 a 15 let.
  Dívka byla prý momentálně zaostalá.
  Ty muslimské svině zneužily mentální zaostalosti mladé ženy.
  V Německu,jak zvykem,ty svině pustil soud na svobodu.
  Jano,máš radost?

  • nejdříve s ní měl techtle,pak i mechtle says:

   a pak zcela bez násilí Kučera znásilnil výběrové řízení na ředitelku školky.

 4. Jana says:

  Souhlas, estébácká vláda osekala příspěvky rodinám postižených spoluobčanů. Uplácení voličů něco stojí. Anebo jde vláda na ruku náckovským uskupením SPD, TRIKOLORA? Ti by postižené nejraději viděli zavřené na zámečku někde v pohraničních horách, anebo rovnou rychle pod drnem, aby neobtěžovali voliče fašistů.

  • 100% OBECNI BLBE says:

   tak ty jsi nyní jako „Jana“? Takto vytříbenou mluvu obyčejné lopaty tady krom tebe nikdo nemá.Nevíš co mluvíš, pomatenče. Ovšem nejlépe by to slušelo pod drnem tobě. To by tady bylo pěkně veselo. Tak už koukej natáhnout ráfy.

  • Jani, says:

   máš v tom hokej.Vůbec nevíš,kdo a kolik odvádí státu.Nejméně dělnická třída,pak OSVČ a nejvíce podniky a podnikatelé.Pokud máš mladého Klause za nácka,tak si dej studenou sprchu.Moc se mi líbila info z Německa,že nezletilé děti,chlapci muslimové,znásilnili mladou ženu.Dokonce se jim nic nestalo,proč taky by mělo,že?
   Je dost tobě podobných,co tyto excesy nevidí jako problém,že u nás nejsou a nebudou.Omyl,Jani,velký omyl.

 5. jasně,vašinku mašinku jsi v tom taky nenechal says:

  že?

  • 100% OBECNI BLBE says:

   ale nedá ti to spát,co?Oni v pohodě a bez starostí a ty s holým zadkem prudíš zlostí celé měsíce.

  • Kučera se mýlí, says:

   občané Rožnova si pamatují.Kšeftovat s funkcemi za sex?To starosta lidovec své milence nic nesliboval.Když ho načapali,tak na radnici skončil,Kučero.

   • 100% OBECNI BLBE OD KDY says:

    tady ty rozhoduješ? Přeci ty obyčejná chátra musíš jen držet hubu.Nikdy tomu nebude jinak.Pukáš závistí. A to je tak maximum co můžeš.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>