Potvrzeno: Sedláček a Slovák končí. Hejtman Čunek: Politika v tom není

Uveřejněno

Konkurzy na ředitele školských zařízení v majetku Zlínského kraje jsou u konce. Na Valašsku se dotkly dvanácti škol. Čtyři ředitelé svůj post uhájili, dva neuspěli a pět se rozhodlo konkurzu nezúčastnit. Jeden pak na verdikt kraje stále čeká.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

10 Komentářů

 1. Slovák se choval jak politický diletant says:

  a taky tak dopadl.Sejmul ho naprostý nevzdělanec,hloupý,mstivý lidovec.Čunek, který by nikdy ředitelem školy být nemohl.Když si Nečas nabrnkl konkubínu Nagyovou,tak se i komanči popadali za břicho,jakého vola má ODS v čele.Jak se Nagyová opéřila vedle Nečase,o tom svědčí i pálka za veselku ve výši 1 000 000 v zámečku Mcely.Nezapomenutelné.

 2. kauza nečas nagyová says:

  tak to dopadá,když se pro les nevidí stromy.Kdyby rožnovská a vsetínská ódeeska nebyla servilně blbá,víme o kom je řeč,že,tak by byla politická situace ve státě zcela jiná.Sahat si do svědomí evidentně nikdo nepotřeboval,tak v ods zůstali všichni ti,kteří ji potopili.Na Vsetíně i v Rožnově.Že vás, Pepo a spol, hamba neobšůstne,aji s Billama.Bureš říká správně,to vy jste mně stvořili.Vy,rožnovští a vsetínští ódeesáci,vy jste stvořili Bureše.Tím,že jste zavčas nekopli do prdele Nečase s Nagyovou.A roky se vědělo proč si ten kopanec zaslouží
  A soudružka Němcová lká a lká,ale že to byla ona a další,co zavinili pád ODS,o tom všichni mlčí,jak zařezaní.Boj o koryta zuří dál.Hnus.
  A Slováka vyrazil z řiditelny odporný lidovec.Dobře mu tak?Do mrtvol se ale nekope.

  • Čunek si na Slovákovi smlsl says:

   Čunek tu komedii,že je hluboce věřící katolík,hraje podstatně lépe,než kurevník Nečas,který lidovce bytostně nesnášel.Jedna věc je,co o sobě nacpe politik voličům do palice a věc druhá,jaká je realita.Čunek nacpal do hlav hloupým to,že zatočí s cikány.Zatočil?Jo,hovno.Nečas zase cpal do hlavy voličům,že je slušný člověk,co nekrade a v konci dokonce i to,že je hluboce věřící katolík.On,svazák jak prase,vychovaný v kované KSČ famílii.Jeho štětka ale za korupci dostávala všimné ve zlatě,briliantech,kožíšcích,až toho bylo za nezdaněných 10 000 000:Nečas věděl,že je to zlodějna a kdo o zlodějně ví a mlčí,je spoluviník.A Němcová gébí,že je u moci estébák Bureš.Ona kradla rohlíky,její synáček dojil benzínkartu Sněmovny a sama se podílela na pádu ODS.Nu,a teď hraje komedii,že ji zachraňuje.Blbka.

   • Naprostý says:

    souhlas.

   • měl jsem z toho prdel,nečas se kurvil v ložnicích vládních paláců, says:

    jeho manželka Radka se mu starala o 4 haranty,které jí ten ubožák jen tak,ufrflil.Prý jí ty děcka nadělal proto,aby neměla šanci se zabývat něčím jiným,třeba tím,co to prase dělá v Praze.

 3. Lidovec a says:

  lže,jako ti,co stojí frontu na davki

 4. Čunku,tobě bych věřil, says:

  jak cikánovi na šroťáku.Co jiného,je to,než vyřizování si účtů.Lidovecká slizká mstivá prasata,platí o lidovcích obecně.Sekretářka,která Čunkovi nedala,musela vypadnout.2 občanky.Kauza byty a půl mega.Trautenberk zaplatil za „prověření“ bezúhonosti 5 mega a kolik dostal prokouš,aby mlčel,hádejte.Výsledek? Topolova vláda nepadla,ale hloupý lidovec musel z ministerstva pryč.Byl prostě zjevně hloupý.Kdyby nebylo na Vsetíně cikánů,ani toho bezpečáka by ho nenechali dělat.

  • Mandula says:

   V politice je to běžné,že úplný blbec doputuje až do ministerské kanceláře.Malá tam byla úžasných 13 dní,Čunek o něco déle,ale vyšlo to nastejno.

   • Dita says:

    Kdyby se nemontoval do politiky,možná by pan Slovák řediteloval dál.Nu,a Sedláček tutově není lidovec.Na to vemte novičok.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>