Policejní manévry. Romové se rvali. Zasahovalo 10 hlídek

Uveřejněno

Scéna jako z Bronxu se udála v neděli 5. srpna na vsetínské Poschlé mezi tzv. čunkodomky. Poklidná zábava se během chvíle změnila v hromadnou rvačku, při níž jakoby zázrakem nedošlo k nejhoršímu.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec.

7 Komentářů

 1. Nevím jak nyní says:

  ale předcházející léta chodila nepřízpusobivá smečka z Kolonky parazitovat na bazén u Bečvy. Vydáválo to skřeky, chodilo to špinavé a páchnoucí. Nedalo se tomu nic říct. Ale našlo se řešení. Natočit špinavce na video! A toto platí pořád. Natočit nebo vyfotit. Ono se už pak dá s materiálem udělat řada věci.Na netu je spousta lidových cikánských umělců.A lidi se řežou smíchy. A tak to má být!

 2. Cigáni z hlubinných heren patrně budou moci odcházet do invalidního důchodu o sedmnáct let později než ostatní gambleři, tedy zhruba v 156 letech. Příčina neštěstí není známá, hledat ji budou specializovaní odborníci a odboráři. Ti i v tuhé zimě nasedají do obrovských kamionů s osmi koly, aby dodali těm chudákům tolik potřebné záření a zásoby čtyř kol. Za uspořené peníze mohou nakupovat nové vrtáky nebo více energie.

 3. Nepatří mezi nás says:

  třeba ve škole to zabírá místo a ostatním dětem to brání ve vyučování. V hodinách to vydává skřeky ničí to výsledky práce učitele.Děti které se běžně chtějí učit musí přihlížet jak banda prudí a vyje ve vyučování. Toto všechno patří do rezervace. Poschle je ideální. I když i toto železné bydlení si hlupáci ničí. Tady už musí přijít jedině definitivní vyloučení ze společnosti. Nafurt!

 4. Jsem rád,že pan Čunek všechny cikány,nejen na Vsetíně,ale v celé ČR, says:

  převychoval.
  Čunkovy experimenty mají jediný výsledek.Výdaje,nevedoucí k převýchově a resocializaci etnika.Občany každá Čunkova neúspěšná,komediální akce „cikáni“,stojí občany hromadu peněz.

  • Ale planceš blbosti says:

   tady tato sebranka bydlela ve městě. U nemocnice. Neměla nárok absolutně na nic.Přivandovali ze Slovenska tady jen parazitovat. Byla vybrána ta nejmenší zátěž pro občany a pokladnu. Kdyby parazitovali ve městě bylo by to horší. Takto každý den vandrují s malýma smradama podél Bečvy parazitovat a dělat kravál na náměstí.

   • no vidíš,máš je na náměstí,to ti zařídil kecal čunek says:

    Čunkiáda H-systém,kdy Čunek, bla,bla,bla, hlavně se nechat natočit do ulhané ČT. Čunek je mlátič prázdné slámy,nevzdělanec,prach obyčejný hlupák,co předhodil voličům cikány,s kterými neudělal nic,zhola nic.Udělat ani nemůže.To jen hlupáci si myslí,že cikány snad přemístí ma Mars.

    • Není Čunek žádný myslitel says:

     ale na druhé straně ty jsi toho rozumu též moc nepobral. Vidět že komunikace není tvojí silnou stránkou.Slovní zásoba slabší, myšlenkové pochody …… hlupák od kosti.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>