Oskarová Irglová odstartovala Folkrockování

Uveřejněno

Jubilejní 30. ročník oblíbeného Valašské folkrockování, který se uskutečnil v sobotu 10. srpna, je už definitivně minulostí. Letos na něm kromě jiných vystoupily takové hvězdy jako držitelka Oscara a rodačka z Valmezu Markéta Irglová (na fotu), či známá česká zpěvačka Barbora Poláková.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

Navštívili jste letošní Valašské folkrockování?

Loading ... Loading ...

 

7 Komentářů

 1. Valašské folkrockování - HRŮZA !!! says:

  Na Valašské folkrockování jsem chodila pravidelně, ale když jsem letos viděla co za „umělce“ pořadatelé pozvali tak mě rychle přešla chuť.
  Je neuvěřitelné kdo všechno se považuje za zpěváky-zpěvačky. Poláková neumí hrát ani zpívat, je to „kráva“ (vždyť to sama o sobě i říká). A Irglová? Veze se na úspěchu jedné písně, ke všemu od irského pedofila, který jí s pověřením rodičů (učitelů!) klátil a to jí ještě nebylo ani 15!
  Ještě mi tam chyběl Ztracený a jeho zpěv ve stylu jalová kráva. Snad příští rok… Ale asi opět bez mé přítomnosti.

 2. nevím,nevím, says:

  zda diváci,posluchači,uživí panÍ Irglovou,ale to není má starost.Na malém českém trhu je obrovský přetlak nabídky,každý,kdo vrzá,chce být dobře placený umělec.Asi by to chtělo dělat do politiky,to je teď in.Třeba v Praze nadávat na Zemana.Nebo se posadit s šerpou na alegorický vůz buzna párty Prag Pride,jak feťák pirát Bartoš.V Praze úspěch zaručen.Doporučuji.

 3. Jitka Šuranská Trio says:

  to bych viděl jako nezpochybnitelnou kvalitu a profesionalitu.Nevím,kdo sestavuje program.Pěkná minela.Vičarko,vrať se !!!

 4. Irglová se může jít vycpat, says:

  například,Jitka Šuranská,její zpěv a housle,zážitek.

 5. Žít z omylu oskarové akademie, says:

  se dlouho nedá.A bude hůř.Nechápu,že ty neumělky někdo zve a nedejbóže,jim za to ještě platí.

 6. IRGLOVÁ + POLÁKOVÁ zpěvačky jak prase! says:

  Ty ženské neumí vůbec zpívat. Jedna ječí jak koza, druhá huhňá jak manžel Liška.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>