Od plic

Uveřejněno

3 227 Komentářů

 1. Jana says:

  3 roky za tak trýznivou a plánovanou smrt psa?nejmíň 15 let bych těm hajzlům dala v tom nejtěžším vězení.,Rozdíl je jen v tom,že zvíře neumí mluvit a nemůže se ani bránit…

 2. A co deti ? says:

  Co dale kauza 5.kvetna Roznov ,co bude pujdete s detmi za uc Zapletalovou do dalsi skolky :-) :-) :-) ,hezky si s vami rodicove :-) :-) damy pohraly,jako ovce jste delali co chtely a jim slo jen o korytko a vy si mysleli,ze o deti :-) :-) :-)

 3. bubuúu says:

  Přijměte prosím opožděné a již neaktuální pozvání na dědské odpoledne “ Touha po ráji „. A bylo to velký, fakt jo. prodejců mnohem víc než obvykle, zabírali i místa na louce dosud nevídaná, nakupujících se valily davy. Měl jsem spíš prodávat, než jen ťapat, co kde..
  Takovou dálku 42 kilometrů tam jedu.
  Popravdě, nikdy jsem nepochopil, k čemu tyto „nemravné“ linky měly být dobré. Pro někoho krámy na vyhození…pro někoho krása…Potahy v Jindřichově Hradci ! Někdy jen potřebuješ víc času.

 4. bubuúu says:

  Skvělých 1,5kg uzených kostí pro Val. Meziříčí a 4l vody dorazilo ze zlínského hejtmanství. Krajská rada se vaří zvlášť a schválila uvolnění 86 mil. Kč na výstavbu nové Naší kapustnice, takže akce po dlouhém čekání může chlastat zelenou. Úplně nakonec přijde prohřát sušené švestky studenou vodou, abyste se zbavili času, asi jako spousta českých rodin potřebuje jiný čas vaření.

 5. Emča says:

  Nejvíc mě vytočilo, jaké požadavky mají vystěhovaní cigáni. To je do nebe volající. Tak nakopat prdel, to můžou dostat. Byty, omluvu, peníze, to si dělají srandu????

 6. Kauza says:

  Uz ani od plic si nikdo nevsima na kauze sdili 7 stejnych lidi dokola ,cely Roznov ma z toho jundu jak dve zhrzene damy a 7 rodicu si dopisuji ,kde by jste tak jeste rypli a neco vytahli ze starych zajetych koleji ve skolce z minula,kdo by to jinak vedel??

 7. > Zajímá Vás kauza školky 5. května v Rožnově pod Radhoštěm?
  > Jste překvapeni fakty o neprůhledném výběrovém řízení?
  > Nezdají se Vám informace ze strany radnice a chcete znát pravdu?

  Sledujte FB stránky Kauza o školce 5. května. Jediný pramen objektivních zpráv.
  Budete překvapeni.

  > > https://www.facebook.com/Kauza-%C5%A1kolky-5-kv%C4%9Btna-682397808842084

 8. Zubřím cloumá zpráva says:

  že před čtrnácti dny přilehla matka dítko. To se o tom nesmí psát?

 9. Nejhorsi taxi sluzba ktera existuje v roznove dluhy lhani

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>