Od plic

Uveřejněno

3 173 Komentářů

  1. Jste Blinkové dali pěkně za uši, ta rozmazaná lebaňa na celostraně je vtipná :-)

  2. Stranky Jalovce jsou uplne na hovno. Pardon. Vedeni mesta Roznova je asi uplne na hovno, tak jako Vase http://www.jalovec.cz.

  3. Jana3 says:

    Jak jsem vyrozuměla z Jalovca, střílet se nebude 24 hodin denně. Co mají říkat lidi, co bydlí blíž, než kilometr od trati. Navrhuji petici a zrušit kleje.

    • K vůli, partičce militantních idiotů, v čele s křesťanem Poláškem,(který se z toho, že otravuje život ostatním vyzpovídá v kostele) budou celé Dolní Paseky ,žít již na vždy v nepřirozeném kraválu.

  4. Vážení občané města Rožnova,
    hlavně ti, kteří bydlí v městských nájemních bytech. Co nevidět Vám přijde do schránky dopis, ve kterém Vám bude oznámeno, že se mění podmínky Vašeho pobytu v městském nájemním bytě. Tyto podmínky jsou koncipovány proti stávajícím nájemníkům s cílem co nejdříve ukončit stávající nájemní smlouvy lidem, kteří kolikrát dlouhá léta čekali v pořadníku právě na přidělení nájemního, městského bytu. Připravte se nato, že Vám nebudou tyto nájemní smlouvy prodlouženy. Pod různými záminkami skončíte na ulici. Místo Vás budou ubytováni neplatiči, senioři a postižení lidé, kteří potřebují úplně jinou sociální péči. Tímto se město zbaví platících nájemníků a připraví si tak půdu pro privatizaci bytů určené skupině lidí. Těm stávajícím nájemníkům, kterým v minulosti město slíbilo odkup bytů do vlastnictví, budou z tohoto vyloučeni. Informujte se na úřadě, abyste nebyli nemile překvapeni. Zdraví Jana

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>