Od plic

Uveřejněno

3 181 Komentářů

 1. Blesk says:

  Ono těch problémů je povícero. Ještě že ta Kosová zapadla
  Aspoň neškodí. Sice zrušila Vicarku, ale už se asi na nic nezmůže. Holiš se pomátl. To je jasná zpráva. Nic nerozhodne sám. Jen se schovává za posudky. A stará garda má máslo na hlavě. Kostlivci po nich ze skříní padají ještě teď. Třeba Miger. Takže to vypadá na někoho nového, kdo toho starostu vezme. A tím pádem opět výsledek nejistý.

  • Stano says:

   Něco z historie této diskuze…..22.4.2014 at 16.30
   ……“Je tu spousta dalších darebáků, co chtějí posty na radnici. Např. takový zlodějíček Antonín Slovák, ml. co má firmu „mezi mraky King…“ Sprostě ukradl zakázky u firmy, kde byl zaměstnaný a „udělal si“ firmu IZOLTING. Teď leze Babišovi do zadku a chce být starosta“ …. a co po 4 letech ???

 2. Dalším problémem je tajuplná činnost nového, psího útulku.
  Holiš je obyčejný posera a zklamal na celé čáře. Kučerovi také kolují v krvi zbytky srpu a kladiva. Myslel jsem si, že do dění na radnici vnesou čerstvý vítr, ale opak je pravdou. Neschopnost, strach něco rozhodnout a tvářit se při tom jako mílius.
  Poslední kapka v moři je teď řešení problémů s novým psím útulkem, kdy zakázali v Rožnově veřejnosti venčit psy. Svou roli zde hraje i Jindra Žák, který leze všem do zadku, zatím pro Holiše bezproblémový, ale chtělo by se to Žákovi trochu podívat pod pokličku Komerčních domů, zabývat se bývalými zakázkami s vazbou na firmu Commodum nebo na personální politiku samotných Komerčních domů, ale to jsem trochu odbočil.
  Vymlouvají se na nějaký nový zákon z listopadu 2017, ale kromě zmíněných útulků v Rožnově a ValMezu se všude bez přerušení činnosti venčí. Stačí se podívat na web, všechny útulky se s novým nařízením nějak vyrovnaly, stačí jen chtít.
  Ale proč si přidělávat nějaké starosti, nechat si koukat pod pokličku, tak aby nikdo nevěděl, co se tam ve skutečnosti děje.
  Pochybný výběr (oblíbeného) veterináře Korbáše, který prohlašoval, že s tím skončí, jak toho už má plné zuby a ejhle, spadlo mu to opět do klína a zachránil si tím další bezstarostný příjem.
  Zde vinu nese především starosta Holiš a celkově strana ANO, která ráda provádí změny, ale jen účelově, s pozadím, aby se nakonec nemusela o nic starat a neměla žádnou zodpovědnost.
  Naštěstí se tento problém nenechá tentokrát vyšumět, ale jedno mají tito radní jisté, že po dalších volbách už na radnici sedět nebudou, tak jako starosta ValMezu a jeho kumpáni.

 3. Blesk says:

  V Rožnově se chystá Podraz! Kamarád Kosové potřebuje místo v kultuře. Tak vyhodí Kosová Vicarku.

  • no,konečně, says:

   politická turistka Vičarová už číhá,do které partaje by před volbami vlezla,aby zase,jako vždy,svým hlasem držela pod krkem partaj,která jí opět přistrčí korýtko.Vičarka je už profláklá jak Jan Ruml.
   OF, ODS, Unie svobody,Zelení,Nezávislí,….no a teď, Piráti
   Hroší kůže se tomu říká,Vičarko.

 4. Blesk says:

  Další sousto pro Blesk už se peče! A opět v tom má prsty Holiš! Prý chce odvolat Vičarku, svoji vlastní zastupitelku. Má v tom prsty Kosová, Holiš jí zobe z ruky … Tak společně připravují podraz. Na Vičarku, která žije kulturou a prosazuje kulturní dům, který má ANO Rožnov v programu. Starosta se fakt úplně pomátl. Na místo Vičarky bude dosazen kamarád od Kosové Petružela. Lidé BDĚTE!

 5. Jste Blinkové dali pěkně za uši, ta rozmazaná lebaňa na celostraně je vtipná :-)

 6. Stranky Jalovce jsou uplne na hovno. Pardon. Vedeni mesta Roznova je asi uplne na hovno, tak jako Vase http://www.jalovec.cz.

 7. Jana3 says:

  Jak jsem vyrozuměla z Jalovca, střílet se nebude 24 hodin denně. Co mají říkat lidi, co bydlí blíž, než kilometr od trati. Navrhuji petici a zrušit kleje.

  • K vůli, partičce militantních idiotů, v čele s křesťanem Poláškem,(který se z toho, že otravuje život ostatním vyzpovídá v kostele) budou celé Dolní Paseky ,žít již na vždy v nepřirozeném kraválu.

   • militant says:

    Střelnice tam byla už před třiceti lety a lidé tam žili v klidu, tak nevím co se pořád řeší! Aby se Pasečani náhodou z toho nepo……!

 8. Vážení občané města Rožnova,
  hlavně ti, kteří bydlí v městských nájemních bytech. Co nevidět Vám přijde do schránky dopis, ve kterém Vám bude oznámeno, že se mění podmínky Vašeho pobytu v městském nájemním bytě. Tyto podmínky jsou koncipovány proti stávajícím nájemníkům s cílem co nejdříve ukončit stávající nájemní smlouvy lidem, kteří kolikrát dlouhá léta čekali v pořadníku právě na přidělení nájemního, městského bytu. Připravte se nato, že Vám nebudou tyto nájemní smlouvy prodlouženy. Pod různými záminkami skončíte na ulici. Místo Vás budou ubytováni neplatiči, senioři a postižení lidé, kteří potřebují úplně jinou sociální péči. Tímto se město zbaví platících nájemníků a připraví si tak půdu pro privatizaci bytů určené skupině lidí. Těm stávajícím nájemníkům, kterým v minulosti město slíbilo odkup bytů do vlastnictví, budou z tohoto vyloučeni. Informujte se na úřadě, abyste nebyli nemile překvapeni. Zdraví Jana

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>