Od plic

Uveřejněno

3 161 Komentářů

 1. Proc su smazane komentare vsade, kdo si to zaplatil?

 2. spam control 2 ?

 3. spam control 1 ?

 4. spam control ?

 5. Cikán Banga dostal od CHARTY 77,metál,prý za hrdinství,odešel ze sálu,když zpíval Ortel says:

  cikán Banga,proslulý oplzlými texty svých „písní“,se zalíbil soudružce Šiklové natolik,že neodolala a za taková něžná slůvka,píč.,kur..,čurá.,…mrda.,…atd.,kterými se to v navýsost kulturním cikánově projevu jen hemží,Šiklice udělila cikánovi Bangovi…metál.Je potřeba zmínit,že ty texty cikán nepěje po desáté večer,ale jsou určeny především mládeži.
  Co na to socanka v demisi nedemisi inkluidní ministryně školství Valachová,se nedozvíte.Možná cikán Banga díky grantu paní neminystryně,vydá pro adolescenty zpěvníček,kde budou i vysvětlivky s obrázky k výše zmíněným výrazům.Zajímavé by zajisté byly Bangovy malůvky k výrazu,….jebat………..
  Celý náklad finančně přikryje,…CHARTA 77

 6. Může se stát,jako v minulosti,že se najdou čeští "vlastenci",kteří se budou sudetským němcům za jejich odsun omlouvat, says:

  a že budou nakloněni otázce jejich návratu.Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte.Hitlerové odcházejí,avšak snaha Německa o ovládnutí Evropy,zůstává.
  Tolik doslovně prezident Beneš.
  Kdo chvátá na sjezd sudetského landsmančaftu? Lidovci,Bělobrad,Herrmann……..

 7. Goldová says:

  a co goldová – ta se chválí kolik peněz má při odchodu a tisk nic?

  • Prosím vás naléhavě, nechte Goldovou v klidu, nebo si to ještě rozmyslí bude chtít přesluhovat.

  • Major Haluška says:

   Jak říká major Haluška: Sůdruh čatár, něhatě, něhajtě, byť. Čo bolo, to bolo… Paní Goldová nastavila pravidla pro odchod do důchodu. Jak máš přes pás dvakrát tolik, co přes prsa (pozor, prsa při přeměřování nutno nazdvihnout, aby krejčovský metr nepřibral i tu její ženskou chloubu, tak je čas odejít. Jako major Haluška.

 8. Jana says:

  Na sídlišti Láz bydlí skutečně hodně lidí, to je informace pro přespolní, starostu a pana Pilaře. Parkují tam řidiči z 5.Května z ulice Horské, Kulturní a dalších přiléhajících ulic.Sídliště bylo projektováno pro trabanty atd. Vůbec se mi nelíbí výhružné letáky MP s průvodním slovem pana starosty Holiše. Teror v ulicích Rožnova ze strany města narůstá a narůstá i pokutovaných řidičů za úplné nesmysly. Holt je třeba nějak zaplatit Babišovo mauzoleum – kulturní dům. Vjezd aut záchranného systému včetně popelářů je letitý problém, od doby co to sídliště stojí. Nemůžeme za to, soudruzi z radnice. Developerský projekt pana starosty na Kopci to ještě zhorší a nejspíše bude po Edenu po ráji po krásném místě pro děti a občany Rožnova. Že ano pane staviteli, starosto Holiši.

  • V Rožnově chtěli kdysi občané bydlet proto,že chtěli pryč z ruchu velkých měst says:

   Z Rožnova se brzy budou lidé masivně stěhovat, do jiných lokalit, kde najdou klid, který kdysi v Rožnově měli. Což se už děje. Město nemá žádné krédo, žádný cílový stav. Politikou je neřízená expanze a……chaos.To se děje ruku v ruce,…..s korupcí. Jiné vysvětlení,těžko existuje.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>