Medvěd uniká, ostřelovač je mu v patách

Uveřejněno

OKRES – Na hřeben Vsetínských Beskyd se nyní soustřeďují snahy o odchyt medvěda, který už přes měsíc hýbe žlučí majitelů hospodářských zvířat na Valašsku. Ochránci přírody zde o víkendu umístili klec i pachové stopy a dorazil také specialista s uspávací puškou. Mezitím se však objevila zpráva o dalších roztrhaných ovcích v Huslenkách.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

18 Komentářů

 1. Zas tady máme says:

  zakomplexovaného hlupáka – Všeználka situace. Blbe máš pocit že ty tebou vypisované kraviny se právě tady hodí? A že nejsi takový frajer a neřekneš je v Rožnově na náměstí. Buď by tě nikdo neposlouchal nebo by mlasklo pár facek. A klid.

 2. Na Kohútce se zmrskat na plech,že Blinková,ale chytit medvěda,to ne says:

  ODS je stejná jak socani.Blbeček Hambáček odmítl před sjezdem přeregistraci členů ČSD,to aby měl díky černým duším zajištěný flek předsedy.ODS to dělá stejně,do čela kandidátek se narvou ti,co partaj pohřbili a po volbách ji chtějí zachraňovat.Fujky,fujky.Furt stejné gezichty.Vrchol politické prostituce je Myrka,stojednička.Ta už leze do zadku i Pithartovi s Drahošem.Blinková,když jsi ta starostka,tak s tím medvědem něco dělej.

 3. stopař Děrsu Uzala to vzdal, says:

  přece nebude kdesi mrznout a navíc by neviděl hrát Kvitovou a ty naše hokejové pitomce,co propagují na dresech náklaďáky Scania

  • Medvěd says:

   cítí mršinu na 5 km,jenže,těch zvířecích smradů je v prostoru tolik,že ty odchytové klece by musely být co 500m,což je nesmysl.Jedině vrtule s termovizí,ale to je na naše politiky moc na bednu.

 4. Johanko,kde bereš info,že cirkusový medvěd z UK rozhádal celou ČR.Lidi se spíš baví na účet neschopnosti státu si poradit s tím,aby si medvěd,než ho naloží do klece,na chvíli zdříml.Jen si představte,kdyby se z východu začly valit hordy migrantů a po cestě by ty ovečky halal konzumovaly.To bychom se z toho posrali a směšná armáda,nesmyslně,roztroušená po největších prdelích zeměkoule,než by se sjela na obranu vlasti,tak na Hradě by už seděl Abdul a cháloval s Andělou a ožralým Junckerem, kebab.

  • války se vedou,aby se vystřílela stará munice a zkoušela nová a aby zbrojaři měli tučné zisky says:

   nu,a pak jde o suroviny a levnou pracovní sílu.Ostatně,plán na rozparcelování Ruska byl za ožraly Jelcina reálně na stole a vinu měl odskákat jakýsi úředníček z Petěrburgu Putin.Jenže se v tom krpatém Putinovi spletli.Než ho stačili zavraždit,seděli v base.Totálně rozvrácenou zem postavil zpět na nohy.Kdopak nám cpe drahý,zkapalněný plyn?Komu vadí,že Evropu krmí ropou a plynem rus?Kdo chtěl natahat z Kataru roury přes Irák,Sýrii směr EU?Sadama pověsili,Asada chtěli,chtějí,ale rus říká,ne.
   V Afgánu se za žádnou Prahu nebojuje,otevřeně to říká prezident Klaus a ti,kterým to myslí a nebojí se kavárenských žvanilů.
   Česko je neustále ve volebním boji o koryta,ČT by Brusel zrušil,kdyby nehlásala eurohujerskou,multikulti propagandu a občan na to čučí,jak puk.Tedy ne každý,to jen pražáci,lemtající cosi v kavárnách, mají ve všem probruselsky jasno.
   Méďovi přeju pěkný podzim a hodného páníčka někde v ZOO.A tomu ruskému medvědovi hodně zdraví a sílu se před pány světa neposrat,jak to vidíme dnes a denně on-line v pražské Sněmovně.

  • one prdel says:

   v Africe ročně přibude jedna Francie.To nemůže dopadnout dobře.Je jen otázkou času,kdy se ta hráz se sirotky protrhne.Zatím praskají jen její švy,ale až to rupne,………..

 5. Johana says:

  No, je sranda pozorovat, jak jeden medvěd na Valašsku rozhádá celou ČR! Směje se nám minimálně celé Slovensko se všemi svými meďochy. Postižení bačové přece za ovečky dostanou kompenzace, ti na tom škodní nebudou. Oveček je mi líto. Ale evidentně za to může zas jen člověk. Valméďa určitě vyrůstal u lidí, proto se nebojí přiblížit civilizaci, a nejspíš byl i nesprávně krmen, proto trhá ovečky.

 6. Valach jak poleno says:

  POZOR!!! Hlášení ze vsetinského špitálu!
  Dnes byl postřelen ochranář přírody Orálek…
  O 3 dny později… Šulgan už spí taky…

  • oba pány znám,slušní chlapi,zbytečně se zesměšňuješ ty says:

   ta situace s medvědy na Valašsku tu nebyla léta letoucí.Medvěd bude odchycen,je to otázkou času.
   Pan Šulgan odváděl spoustu dobré práce pro město a jeho aktivity s mládeží jsou známy.Dokonce mladým ochráncům přírody pana Šulgana nechala Blinková z ODS zbořit malou vyhlídku na Hradisku,kterou si děcka pod dozorem sama vybudovala.
   Ty chlapy nechte na pokoji.Zaslouží si respekt.

   • rozhodně vůbec si nezaslouží ten Orálek. Pokud někdo v TV zprávách vypustí z huby, že když zastřelíme medvěda, budeme v EU pro smích.Mu přeskočilo? On hradí ztráty? On sedí na samotě a počítá potrhané ovce? Kdyby mu někdo poopravil jeho světový názor pořádnou petelicí, nic by se rozhodně nestalo.

    • Orálek řekl pravdu,jsme pro smích, says:

     stát,který neumí uspat medvěda,je hoden pouze toho,aby mu vládl ožrala Juncker a mamá všech arabů,potomek fašistů Anděla.

     • a slovenský estébák Bureš

     • Orálek a ochranář přírody? says:

      Viděl jsem Orálka hned několikrát jak si běžně zkracoval cestu u Albertu vedle Rajky přes trávník… To je ochranář přírody jak prase!!!

 7. a co tak vrtule s termovizí, says:

  když utekl Kájínek,tak to lítali jak zběsilí,ale na medvěda,kterého má termovize raz dva,se pozve stopař Děrsu Uzala.

 8. Je na čase aby huňatá sviňa says:

  dostala co jí patří! Vetřelec tady trhá ovečky jen tak z rozmaru. Ne z hladu. Vůbec by nebylo od věci, kdyby jej někdo z místních jen tak z rozmaru picnul. Už těch utýraných ovcí bylo přeci jen moc. Na jednu jedinou rozežhranou sviňu.Sranda skončila a doba hájení taktéž.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>