Lev musí ze Zděchova pryč

Uveřejněno

Už 9 měsíců rozděluje obyvatele Zděchov lev Fufi. Šelma by tu přitom už dávno neměla být, chovatel Michal Prášek (na snímku) ale ignoruje rozhodnutí úřadů, vzdor zákazům i sankcím.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec.

11 Komentářů

 1. Pocestny says:

  Starosta kdyby nebyl blbý tak toho využije. Bylo by to velké lákadlo pro turisty a návštěvy. Ale asi mu vadi že ma někdo vic než on!!! Tak jak to bývá…zlatý Babiš!! Starosta ven!!!

  • vandrovník says:

   Nastěhuj si ho pod okna ty pane Pocestný–Já se zajedu podívat do Lešné nebo do Hošťalkové kde mají lva mimo dědinu a nikoho neruší.

 2. Marie says:

  Konečně Fufík půjde pryč. Není to ten správný pes do dědiny.

 3. A to buďte says:

  rádi, že máte takového starostu. Svojí blbostí a předvolebníma kecama proslavuje dědinu široko daleko. Nic nedokáže tak zabrat jako hloupost našeho starosty.Zatím jde pěkně od huby. Jen aby vydrželo, aby vydrželo …..

  • občan says:

   Já bych chtěl vidět jak by to u nás v dědině vypadalo, kdyby na postu starosty byl takový nějaký hlupák co ho tady špiní.Měli by jsme sice ve Zděchově Fufíka ,ale jinak by jsme to tu měli opravdu jak na konci světa -jak se vždycky o Zděchově vykládalo.A bude mít každý šanci při volbách.Můžete jít s programem jak zachránit Fufíka a chodit při tom po nových chodníkách,postát na novém náměstí,zajít do opravené školy,pak se umořený z předvolební kampaně za Fufíka jít vykoupat na nové koupaliště,jít si zakopat na umělé hřiště,pak si zafandit na fotbalovém hřišti a jestli ho pak trefí šlak z předvolební kampaně-nevadí- pan populista starosta mimo spoustu jiného momentálně vyřizuje rozšíření hřbitova,protože tam není momentálně ani 1 flek a když to přežije tak se může ubytovat v obecních bytech, které jsou postavené.A to jsou jen střípky,ale bohužel —nezastává se Fufíka ,který tak leze na nervy všem kteří kolem něj bydlí.A co na závěr–Fufík patří do cirkusu nebo do ZOO a hlupák zůstane vždy hlupákem.

 4. ZACHRAŇTE FUFÍKA says:

  Miláček dětí,Fufík,přežil krutou zimu a jen nenávistní závistivci,spolu s populistou starostou,chtějí Fufíka nejlépe zabít.Kdyby občané nedělali dusno,což je o mezilidských vztazích a Fufíka nechali na pokoji,spíš naopak,by mu přispívali na papáníčko,tak pan starosta by držel pec a nemachroval vyhrožováním.Jó,koryto je koryto. ZACHRAŇTE FUFÍKA ! ! !

  • informátor says:

   starosta má za nehtama,pozemky,atd.,tak se vrhl na tu silnější stranu,která nesnáší chovatele Práška.Starostovi by byl lev u prdele,kdyby si ho občané oblíbili.Starostovi šupí,že ho začne šetřit kriminálka,tak mlží svými kecy o neškodném lvovi.

   • občan says:

    Já bych ty debily nastěhoval poblíž Fufíka,jsem zvědavý jak dlouho by snášeli to neustálé šílené řvaní a to i přes noc.Ovšem jestli to nepíšou ti trotli co neustále chodí se sluchátkama na uších a nevnímají okolí. A starosta? Podívejte se jak zvelebil obec!!!!!

    • taky občan Zděchova says:

     Važený občane taky bydlim v okruhu cca 100m od lva a taková hruza to opravdu není , vy budete asi ten starostuv poskok ,proto tá nenávist

     • občan says:

      Ty občane,podívej se na jiné obce co tam se vybudovalo a co zbudoval starosta u nás,jen umím vidět věci tak jak se mají,ujišťuju že žádný jeho poskok nejsem.A jsou chudáci ti co umějí hledat a kydat na druhé špínu.Bývá to ze závisti a nebo aby zakryli svoji podstatně větší špínu.Tak tu- má každý hodnotit kauzu „lev“a ne vyštěkávat nějaké nepodložené nesmysly,to mně štve,ošpinit umí každý jednoduchý ubožák,ale pochválit málo kdo–víš ty taky občane a všichni tobě podobní.Jestli máte něco na starostu- běžte to říct do zastupitelstva a nebo mu do očí a ne tady štěkat pod nějakou předzdívkou.Nemám jen rád takové pardon sráče co umí jen štěkat poza rohu.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>