Kučera chce halu – Rožnov shání 50 milionů

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Stalo se již pravidlem, že před blížícími se komunálními volbami politici nejen na Valašsku slibují věci, na které budou po svém (znovu)zvolení nejspíše „horko těžko“ hledat finanční prostředky. V Rožnově se například začalo mluvit o multifunkční sportovní hale za 50 milionů.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

Potřebuje Rožnov další sportovní halu?

Loading ... Loading ...

113 Komentářů

 1. svazák Kučera je proti lidovecké krávě Šojdrové,zlatý člověk,ten ohlupuje neživou halou. says:

  Šojdrová vsadila na svou masivní,negativní reklamu,v níž se jedná prý o 50 syrských sirot.Když jsem Šojdru viděl vystupovat z auta na náměstí v Rožnově,musel jsem se smát.Telila dokola,čekala kytice a nic.Nikdo si jí ani nevšiml.
  Je smutné,že se lidovci snížili k tak odpornému způsobu,jak se stát středobodem diskuzí.Vůbec nejde o nějaké haranty ze Sýrie,o děti,které mají nepochybně ve své domovině příbuzné,tety,strýce,babičky dědy,bratrance sestřenice,z prvního,či dalšího kolena.jde o jediné,o politickou kampaň.
  Babiše bytostně nesnáším,ale za jeho postoji k migraci arabů do Evropy,do ČR,stojím.
  Němec bude vždy němcem,arab arabem.Víme,jaká výročí řešíme.
  Mnichovskou zradu našich nynějších „spojenců“ v NATO,kteří nás prodali fašistickému Německu,řešíme výročí napadení Československa Hitlerem,řešíme napadení Československa vojsky Varšavské smlouvy,což mají být,mimo Ruska,opět naši tzv.spojenci.
  Jako by těchto zkušeností neměli češi dostatek,tak si,díky lidovcům,jako bychom neznali z historie lidoveckého zrádce Moravce,chceme do republiky jak dlaň,zavléct teroristické,islámské sémě.
  Copak není dost vražd,včetně arabskými nezletilci,hned za našimi hranicemi?Copak lidovcům nestačil nedávný funus tří českých žoldáků,které popravil adolescent arab?
  Pokud si někdo myslí,že arab není arab,němec není němcem,rus rusem,tak ať se projede Irákem,Sýrií,ať se zajede podívat na hajlující fašisty na Ukrajině,či na demonstracích v Německu.
  Braňme svou vlast,nenechme ji zničit rádoby dětimilovným lidovcům.Z lidoveckého pokrytectví,z předvolební vyčůranosti jakési Šojdrové se může zrodit jen budoucí tragédie.

  • Československo nikdy nemělo žádné kolonie says:

   Ti,co vykrádali Afriku,Ásii,ti ať se o araby starají.Kdyby USA,Británie,Francie a další,nechali araby na pokoji,nedělali si opět zálusk na jejich nerostné a energetické zdroje,nedělali v inkriminovaných státech světadílů státní převraty se zištným cílem,byl by nejen v Evropě,klid.Lidovci je obyč politická kleropakáž.

   • lidovecká militantní kráva says:

    dětičky tu budou dočasně,až pochopí,že je potřeba zmizet ke svým do němec anedej bóže,aby se na nás nasraly.Chlapci jsou zvyklí doma velet matce a každý,kdo není muslim,nemá nárok na život,leda,že by arabovi sloužil,jako otrok.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>