Čunek: Jen pitomec protestuje proti fámě – Kraj chce rozšířit ambulance

Uveřejněno

VSETÍN, KRAJ – Hejtman Jiří Čunek (KDU-ČSL) v pondělí 16. dubna představil dlouho očekávanou koncepci řízení čtyř krajských nemocnic, tedy i té vsetínské.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

3 Komentářů

 1. ČT lže,nejen slovy,ale i obrazem,obrázky,co dokola vysílala,prý ze Sýrie, says:

  byly po útoku Porošovy neofašistické soldatesky na město Luhansk.Už frčí stížnosti na Radu pro TV a rozhlas.vysílání.Na tu malou i velkou.Myslíte,že muslimka černoška Tvarohová a ty další ulhané tvhajtry,se divákům omluví?

 2. Daniela says:

  Kdo čte Jalovec,tak si mohl přečíst,že v Rožnově se každé volby roztáčí nesmysl,prodej polikliniky.Scénář?Celá léta stejný,to se našel jeden dost magor doktor,co oběhne pár kolegů na poliklinice,kteří se mu podepíší pod protest,že lékaři nesouhlasí s prodejem polikliniky.Magor doktor předá pamflet domluveným stranám a ty začnou ohlupovat lidi,že jim hrozí,pokud budou volit ty a ty, ztráta lékařské péče.
  Docela by mně zajímalo,když už se na radnici stal kotrmelec,proti komu a s kým se spřáhl magor doktor.Lidi v tom už mají za těch několik volebních cyklů,zmatek.

 3. Na rovinu,Čunek žádnou koncepci vypracovat nemohl,jednak je blbý a se špitály mohl přijít do styku při své léčbě says:

  lhostejno,čí koncepci Čunek představuje,ale pokud se s ní neztotožní menežmenty špitálů,také nemocniční personál,tak to bude opět finanční propadák,fiasko.
  Čunek je jen žvanil.Ale co si lidi navolili,to mají.Snad se voliči proberou u voleb do komunálu a do Senátu.Samozřejmě,pokud bude k mání lepší materiál,než je ohlupovací lidovec.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>