Hra s ohněm – Konec

Uveřejněno

ZDĚCHOV – K neštěstí se smrtelnými následky, které nemá u nás obdoby, došlo v noci z pondělí na úterý 5. března v obci Zděchov. Místního občana Michala Práška (33) rozsápal lev Fufík, kterého choval ve stejných prostorách společně s lvicí Ljůvou. Vše zachytily kamery umístěné v kotci, přičemž signál byl on-line přenášen do domu, kde Michal Prášek bydlel se svým otcem. Ten také první zpozoroval na monitoru nehybné tělo svého syna. Sám měl strach mu jít na pomoc, a tak zalarmoval policii.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

 

Myslíte, že chovatel lvů nepřiměřeně riskoval?

Loading ... Loading ...

 

 

 

24 Komentářů

 1. pro protože says:

  Tys mě pobavil. Že by někdo dělal noviny a jeho redaktoři by nespali tak, aby to upoutalo čtenáře? Asi on je ta výjimka. Díky tomu si jezdí v baworech a ty podle toho cos napsal vybíráš popelnice.

  • jenže tady ten z Jalovca says:

   už to přehání. Pořád se snaží vymáčknout z čehokoliv extra kapra.Bezohledně. Jen aby tu tiskovinu prodal. Uvidíme. Všeho do času.Jak se začne probírat jeho brožovaný zlodějský život, dostane věc jiný rozměr. Jak si pohádkově přikrádal na autodopravě, jak kasíroval nájmy ze Vsetínské tržnice v hotovosti a bez dokladu ….. Nikdo neroste do nebe. Ale bude co číst.Třeba v Deníku.cz.

 2. Dobrý den.Jen by mě zajímalo kde jste vzali informace k této kauze.Nemáte ani informace kolik bylo zvířatům let.Mluvili jste vůbec s Michalovým otcem?Píšete že se bál a vůbec do kotce nešel a volal158.Byl tam několikrát a sám policii říkal,že je jeho syn mrtvý.Můj názor je ten že rovnou přijeli zvířata zabít a nic je nezajímalo,Aby se konečně vyřešil problém ve Zděchově s chovem lvů.Přečtěte si článek na FB Spravedlnost pro Liuwu,Fufíka a Michala.

 3. Náhodný čtenář says:

  V této komunistické zemi s StB vedením kde musí být povolení na cokoliv, pokud někdo chová lvy vědomně bez povolení a riskuje životy okolních, nedokáže ochránit ani sám sebe, takový darebák by měl být předhozený lvům.

 4. Růžena Rumanková says:

  Dobry den je mi moc líto co se stalo. Nemůžu ani uvěřit, kdyz slyším jak lidé říkají dobře mu tak. Kazdy mame sve koníčky, kazdy mame svoje sny a pan Prasek mel svoje lvy. Plně jsem ho chápala, taky miluju zvířata. Prostě jeho i život patřil lvum. Snad konečně nalezne klid a se svými lvy, kdyz mu nebyl tady dopran. Rodině preju upřímnou soustrast. Meli úžasného syna, na ktereho byli určitě moc hrdí. Pan Michal Prášek miloval lvy a oni milovali jeho. Chci aby rodina věděla, ze byli i lide, kteří mu fandili a obdivovali ho, mezi které patřím i já. Čest jeho památce a jeho lvum.

 5. Už podle jména jde vidět, že ten člověk měl velmi vysoké IQ says:

  Pravděpodobně měl málo prášků na hlavu?! Ale co, o jednoho inteligenta v tomto státě míň. Hnutí ANO přišlo ve volbách o hlas… Škoda těch zvířat… Lvíčkové odpočívejte v pokoji.

 6. Jalovec vivat. Líbí se mi vyjádření pana JOO

 7. souhlas, on ho ten lev ulízal k smrti

 8. Jalovče nedej se. V jiných novinách tel jsou horší výrazy.

 9. Petra says:

  Za to rozsápal, se mi jalovec pěkně zhnusil teda!!! Jak si to vůbec můžete dovolit napsat? Otřesné!!! Psát lživé informace!!

  • valach says:

   je to šelma a tento vyraz se ztotožnuje pro napadeni to tam měli napsat asi rozkousal nebo jak

   • Jalovec by si měl zjistit více informací něž něco napíše.Tatinek pana Michala řekl, že jeho syn měl šrám na noze a vykouslý kus masa v hýždi.Rozsápaný nebyl.!

 10. Kateřina Nováková says:

  Po týdnu….neustále v popisu … ,,rozsápal“ …
  Neuvěřitelné, co uděláte pro to,aby byl článek zajímavý!

  • tady ten Čeněk, vydavatel. Opovrhovaný písač čehokoliv co by upoutalo čtenáře. Novináři jej nikdy mezi sebe nepřijali.Ale on někdo jednou bude pěkně vyšívat do něj.

   • A vidíš, ty ty jeho sračky na jeho stránkách čteš a jenom mu zvyšuješ příjmy z reklamy

    • pro protože says:

     Tys mě pobavil. Že by někdo dělal noviny a jeho redaktoři by nespali tak, aby to upoutalo čtenáře? Asi on je ta výjimka. Díky tomu si jezdí v baworech a ty podle toho cos napsal vybíráš popelnice.

    • bohuš says:

     Se divím, že tě čeňa sesmázne

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>