Kamery v Meziříčí jitří vášně – Stržínek: Máme nejmodernější systém v okrese

Uveřejněno

V. M. – Městský kamerový systém, který v Meziříčí funguje již od roku 2017, rozděluje obyvatele na dva tábory. Někteří instalaci průjezdových kamer podporují, jiní tvrdí, že se jedná o nátlakovou šikanu a narušování soukromí obyvatel.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

 

11 Komentářů

 1. Výjezdové a vjezdové kamery says:

  Ty kamery města jsou příšerné.
  Na fcb Valmez očima občanů, je tolik lidí ihned kritizovalo.
  Sledují je běžně on-line, co by vůbec v rámci nařízení GDPR neměli. Zcela souhlasím s tzv. „Nátlakovou šikanou“.

  Vedení města chce zastavit vylidňování obyvatel.
  S tím kamerovým „neustálým šmírováním“ dělají všechno aby tomu tak bylo.
  Jde opět pochybovat o potřebnosti, než další akceptovatelné pobídce pražské firmy.
  To stejné, jak s tím logem VALMEZ. Vše od pražské firmy – v šesti písmenkách za bezmála půl milionu.
  Logo by bylo bez problému vyřešeno záležitosti v místních reklamních agenturách určitě v částce kolem 5 tisíc Kč.
  Co město v zdůvodnění rozhodnutí slušným občanům vysvětlí ?
  Logo mělo stát 5 tisíc, ale nakonec jsme přešli s nabídkou na západ za 500 tisíc..

  I ty jejich názory. Např. Posílí se zneužití u osobních údajů obyvatel.
  V čem ? Že to bude sledovat neustále on-line několik měšťáků ?
  Jak kdyby si město tímto „neustálým kamerovým šmírováním“ potřebovali při veškerých pozorování, sledování v průjezdech různých podnikatelů vykompenzovat sebevědomí.
  Městu jen za tohle přeji co největší vylidňování v úbytku obyvatel…

 2. Kamery v neustálém natáčení slušných obyvatel fakt v jeho záměrech nepochopím says:

  Fakt stržínka nepochopím. O co mu proboha s tím neustálým natáčením slušných obyvatel jde. Co jej k tomu motivuje pořád někoho jen a jen natáčet. Kdy se vrací, vyjíždí, s kým jede, jak rychle, jak se tváří. To si s těmi vjezdovými a výjezdovymi záznamy nedovolil ani jeden předchozí starosta, taky měli oba vyšší vzdělání. Kdyby byl co od čeho, tak vyhlásí solidní referendum, ať si o tom rozhodnou běžní obyvatelé, a né do Meziříčí cokoliv vecpat…
  To může být v budoucnu i jeden z důvodů na odstěhování se.
  K tomu chemický vzduch Dezy, plat cca 15 tisíc, velice vzdálené východní polohy města, a v rámci nízkého platu vzhledem k okolním zemím, dost drahoty…

 3. Měří se jen některým, ale ne stejně says:

  Místní Městská policie Valašské meziříčí rozdává semtam i pokuty za parkování, ale jen některým. Např. jsem nikdy neviděl, když paní Skácalová špatně parkovala na ulici Tolstého, že by jí kolegové z MP dali pokutu. A to platí pro všechny zaměstnance MP. Ti rozdávají pokluty kolem, ale sami sobě nikoliv! O Stržínkovi, který si parkuje kde chce. U Tesca na místě pro postižené, v pěších zónách apod. tam pokuty čekat nemůžeme?! Burešovci jsou nadlidi!!

 4. Městský kamerový systém says:

  Městský kamerový systém funguje již od roku 2017 ?! Který blb tento článek napsal?! Městský kamerový systém je ve Valmezu již pár let! Nikoliv od roku 2017. Od roku 2017 jsou na silnicích jen radary – kamery. Nikoliv „Městský kamerový systém“ !!!

 5. Ty bruselní blbe says:

  to víš že nikdo nepadne. To jen ty obecní blb tady sníš svůj velký prasečí sen.Usínáš na slámě, pomeje ti lejou do žlabu a ty jen závidíš.A nikdy to nebude jiné. Marné to už je úděl sprosté lůzy

 6. fízlování a sprosté vykrádání peněženek says:

  nic jiného za tím nehledejte.Každá taková prasárna je odůvodněna dobrým úmyslem,pomáhat a chránit.Česká společnost je nemocná.Policajt dostane befel vybírat prachy,tak koná.Vybere vždy,za kraviny.Ale skutečného piráta,mnohdy ožralého, toho před zabitím děcka na chodníku, nelapí.Ale dneska máme splněno,že?

  • Všimněte,co dělají soukmenovci estébáka Bureše says:

   rozpolceni? jen do okamžiku,než jim přijde složenka,nebo až zjistí,že jim někdo vykradl sklep,byt,chatu.Pak nastoupí pravidlo zanedbatelné úspěšnosti polapení pachatele.

   • rozdělená společnost? says:

    asi ANO,ale jaké zmetky na radnici volíte,takové tam máme,nic dobrého ta postkomunistická pakáž nepřináší.Je to o pádu estébáka,dotačního zloděje a podvodníka Bureše.Až ten padne,padnou všichni malí estébáci v radničních kanclech.Ví to Strža i zubřan v Rožnově.Tak vymýšlí megaprojekty,na které nemají prachy,ohlupují lidi.

  • Měří se jen některým, ale ne stejně says:

   Místní Městská policie Valašské meziříčí rozdává semtam i pokuty za parkování, ale jen některým. Např. jsem nikdy neviděl, když paní Skácalová špatně parkovala na ulici Tolstého, že by jí kolegové z MP dali pokutu. A to platí pro všechny zaměstnance MP. Ti rozdávají pokluty kolem, ale sami sobě nikoliv! O Stržínkovi, který si parkuje kde chce. U Tesca na místě pro postižené, v pěších zónách apod. tam pokuty čekat nemůžeme?! Burešovci jsou nadlidi!!!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>