Hovězí: Psi zabíjeli. Hošťálková: Teriéra prý střelil policista

Uveřejněno

Dva případy, ve kterých hrají důležitou roli psi, řeší policie v našem okrese. Na Hovězí zaútočili dva čtyřnozí agresoři na malého psího křížence manželů Válkových, který musel být následně kvůli vážným zraněním utracen. V Hošťálkové se zase vyšetřuje případ postřeleného teriéra a některé indicie napovídají tomu, že mužem, který zmáčkl spoušť, mohl být policista.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

7 Komentářů

 1. Hovězí psi zabíjeli. Hošťálková teriéra: Prý se střelil policista!

 2. na druhé straně says:

  jsou i vlezlí čokli. Vlezlí čokl štěká a štěká. Nikdo s ním nic neudělá. A když je páníček přesvědčený že se s tím nic nedá dělat, je třeba spustlému a zdivočelému páníčkovi ukázat, kde je jeho místo. Nikdo není zvědavý na vyštěkávání celé dny.

 3. Lucka says:

  Teď bych zastřelila já toho policistu!!! A nebo třeba jeho děti!! Protože spoustu lidí má psa jako dítě, a pokud pes nikomu neublížil není důvod střílet!!

  • no,no,no,Lucino, says:

   chápu,že některé dámy mají pejska ke své až intimní potřebě,neboť polidšťování mazlíčků,dosahuje v česku téměř hollywůdských rozměrů,ale že by poliš zasloužil trest jak prase,o tom žádná.

   • Lucka says:

    Tak jistě

   • Mirka says:

    No milí diskutující, nevím jakou vy máte zkušenost, ale po mém psovi za mé přítomnosti na našem pozemku střílel policista a co – vyšetřování, vůbec nic se nestalo, nákladné šití u veterináře a světě div se, šlo to pod koberec!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>