Čunek: Dětské oddělení zůstane. Je to k smíchu a snaha se zviditelnit

Uveřejněno

Jako víkendový vítr se rozfoukaly v minulých dnech po celém Valašsku spekulace, že vsetínská nemocnice přijde o dětské oddělení. V reakci na to sepsali zastánci tohoto primariátu petici, kterou žádají, aby zřizovatel vsetínské nemocnice, kterým je Zlínský kraj, své rozhodnutí přehodnotil a dětské oddělení na Vsetíně ponechal.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

11 Komentářů

 1. Věřili byste,že Koukalová je taková natvrdlá,neinteligentní kravka? I to je poučení do voleb. says:

  to,co z ní leze,je odporné, ta zmalovaná baba se nám v médiích zpovídá,že nezletilá souložila,že TO je to,po čem pak stále toužila,že požírala tampóny a nechtěla lesbický sex,také,že sex před závodem je meditace.Paní Koukalové neskutečně jeblo a za vším tím hnusem je zřejmě její chlap,co potřebuje prodávat knihu o Koukalce,která má vynést víc,než prachy za medaile.Miláček sportovní veřejnosti Gábinka,byla od prvopočátku kariéry evidentně naprostá pizda,což Vítková věděla a s takovou blbkou nechtěla mít nic společného.I z této kauzy je zřejmé,že úspěch a kukuč,zdaleka neznamenají tu obyčejnou,prostou inteligenci.
  Že jste tyto oplzlé hnusy,co o sobě „Gábi“ zveřejňuje,nevěděli ?
  A co víte o těch,které budete za pár týdnů volit?

  • moc se mi líbí says:

   že na sebe Koukalová práská i takové intimity,že je na sexu závislá,to,že bere a brala psychofarmaka,ale vysvětluje mnohé.Průser je,že některá fungují jako doping.Jen doufám,že nám Koukalovi po těch všech svých zveřejněných intimnostech nesdělí,že třeba točí pro blesk porno,aby ten Gabčin spisek se co nejvíce prodával.
   Jak vidno,není všechno zlato,co se třpytí.
   Do komunálek se budou cpát napucovaní,jistě velmi úspěšní lidé,politici,kteří nepochybně mají mraky osobních problémů,které mohou následně mít zásadní vliv na životy občanů.Pozitivních i negativních.
   Žel,negativa vždy převládají.

 2. Ještě větší darebák než se čekalo. says:

  Dnes v pátek 13.4. hejtman Zlínského kraje v TV zpravách NOVA řekl větu – „ať se protestující v nemocnicích třeba staví na hlavu, v pondělí zjistí že jsou pitomci“. Tato velká slova přednesl lidovec, volený funkcionář v hlavním vysílacím čase.Nevyžívám se ve vulgaritách. Ale tento drzý obejda už si nevidí na špičku nosu. Co nám to tady sprosté lidovecké prase jako předvádí? ON rozhoduje o informacích? ON rozhoduje o profesionálním balamucení lidí? Pevně věřím, že někdo z lékařské veřejnosti na něj napíše stížnost. Prostou stížnost na vulgarity hejtmana, adresovanou na úřad vlády. Pokud beztrestně ovšem sklouzneme k takový vulgaritám – ono se pak zas přirozeně dají očekávat reakce těch „pitomců“. Třeba že bude mít v práci tady ten jmenovaný počurané dveře. Denně.To už se tak prasákům dělá.

  • čunka nemusím,ale says:

   pokud doktoři protestují proti něčemu,co neexistuje,tak si neumí zjistit relevantní info,nebo jsou blbí.To u lékařů není zas až tak vyjjímečná diagnóza.

   • běžně se kdokoliv zeptá says:

    a dostane odpově’d. Pokud ale tento pacholek dělá drahoty s běžnou informací tak je v tom zas nějaká lidovecká kulišárna. Ovšem pokud ten rodilý spros’ták a vyhlášený hulvát napadá veřejně v podstatě kohokoliv …… je to na pár facek. Normálních poctivých českých.

 3. Bureš je osel,se socany to teda vyhraje says:

  zdá se,že exotům v ANO už definitivně jebe,pověsit si socany na krk,to může být pouze šméčko,jak zrealizovat předčasné volby.Když ty socanské pičusy slyším,jak žvaní o vzájemné důvěře(v politice?),tak se musím hořce usmát,čím nás ti sněmovní idioti krmí.A je dnes už úplně jedno,jestli o „důvěře“ žvaní blbec lidovec,nebo degenerát pirát.Vše jedna svoloč.
  Začátek tohoto hnusu je v komunálu,odtud ti nejdrzejší,nejodpornější,chvátají vzhůru,až do vlády.
  Uvědomujeme si to?

 4. Witzany says:

  že to,co se děje s poliklinikou v Rožnově,potká i pana Čunka s dětským oddělením,tak tomu se říká – de ža vi.

 5. Pan Slovák,jistě skvělý kantor a manažer says:

  zajímalo by mně,co říká na příšerný tlak neziskovek a Šabatové,že by učitelé neměli dětem dávat domácí úkoly.Je to nepochybně požadavek sociálních inženýrů,socanů,kteří prosazují inkluzi,která má zdeformovat školskou výuku tak,že se postup vzdělávacího procesu,bude řídit tím nejzaostalejším,nejzanedbanějším dítětem.Jsou to běžně děti nepřizpůsobivých,dětí,které cikánské rodiny mají pouze jako prostředek k zisku dávek.To,že malé cikánče není schopno vypracovat DÚ,tak to vyřešíme tak,že DÚ zakážeme kantorům ukládat.Představa,že cikánská matka šupne dvouleté dítě do školky,to proto,že to dítě nemá základní hygienické návyky,neumí mluvit,atd.,tak tím ten problém,hozený na pedagogy MŠ,máme vyřešený.
  Nevím,jak to vidí Čunek,ale to,že proti inkluzi neprotestuje,je dost divné.

 6. Tu obdobnou felčarskou komedii každé volby zažíváme v Rožnově says:

  volič je pamflety masírován,že ty a ty strany chtějí po volbách prodat městský barák s názvem Poliklinika.Za tím stojí potrhlý poloblázen felčar,co oběhne pár kolegů,co se mu zvěční pod petici.S ní pak předvolebně mávají jisté politické strany,ve snaze se zalíbit voličům,že právě ony,jejich candáti, jim zachraňují péči.Prdel je,že se tato hra hraje se stejným scénářem,jen ti herci se v čase voleb mění,podle toho,kdo je zrovna u žlabu a kdo se k němu dere.Přiznám se,že za ta léta jsem už ztratil přehled,kdo jakože chce prodat a kdo je ten zachránce,co nezprivatizuje.
  Jen blb felčar je furt stejný.
  Takže,žádná teoretická novinka,na politické šachovnici Rožnova,což svědčí o těžké absenci nápadů,jak vyzrát na soupeře,který možná,bude v zápětí,koaliční partner.
  PS – na demošce proti Burešovi se předváděla koaličně spřáhlá s ANO,místostarostka za nějakou tu zelenou „hvězdnou pěchotu“,Kučera nepřítomen,možná,jak komanči v 89tém,za záclonou MNV. Holt,geny nezapřeš.
  ODS,jako obvykle,nulová,geriatrická.
  Sranda.
  Tentokrát,bez slz a otázky,kde domov můj.

  • fujaré pustili Burešův rep says:

   je to kampáááň,je to kampáááň………..jen by mně zajímalo,koho by každý jeden demonstrant volil.Obávám se,že tyto akce,Za slušné Česko, nakonec vedou k takovým rozdrobeným sračkám,jaké teď máme ve Sněmovně.To maďaři jsou jiní konoupci,všechny bruselské patolízaly a eurovlezdoprdelisty,poslali ústavní většinou pro vlastence Orbána,do prdele.Tam je vymalováno,soudruzi havloidi,sorošimigranti,bruselští humanitní eurofašisti.
   Češi se kdysi zmátořili rozvrátit Rakousko-Uhersko.K euromlácení katalánců obuchy,kdy Národní třída v Práglu,byla proti tomu,co se tam děje,selanka,mlčí,jak hrob.
   Kdepak má Česko svého Orbána?
   Čunek je proti němu,ostrému buldokovi,chromý,bezzubý starý ratlík,milující svůj vsetínský proticikánský pelech,ale i ten už vyměnil za krajské bláboly,zatímco američtí generálové buzerují Česko,že nemáme infrastrukturu pro jejich 70ti tunové tanky a rouru na palivo od Rozvadova do Hrozenkova.Taky chtějí rejdit republikou,kam a kdy se jim zlíbí.Česko je titanik, – v podpalubí válečná politická díra jak prase,na palubě tančí soudruzi všeho druhu,bruselskou okrasnou euročtverylku.
   Tfujtajxl.

   • zdá se,že ty USA tanky túrují už motory says:

    proti rusákům jdou na zteč nejzadluženější státy,určitě ví,proč to dělají.Doufám,že se Zeman nasere a oznámí občanům,že ten útok na rusy bude bez české účasti.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>