Centrum Vsetína má zelenou. Investor přišel o 13 milionů, chce po městu kompenzaci

Uveřejněno

Stavba tzv. velké varianty nákupní galerie v centru Vsetína, na níž by měla navazovat rekonstrukce vlakového i autobusového nádraží, má stále naději. Ačkoliv investor – VALATRANS, a. s. – v březnu po průtazích v přípravě ze strany dalších subjektů oznámil odstoupení od projektu, v uplynulých dnech deklaroval ochotu pokračovat. Po městu však žádá podíl na sanaci škod.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

 

5 Komentářů

 1. Kremace,které předchází eutanázie says:

  ten komín se mi zdá dost nízký.

 2. Není to divné? Vala ještě nezačal stavět a už bere z radnice 13 mega. Jo kdo umí…

  • napřed sa mosí namazať, says:

   aby sa mohlo jecť.Namazal,tak bere.Najlepší sa maže prachama tych druhých.Estébák Bureš to tu předvedl tak,že prokouši nevidí,neslyší a dokonca už ani neumíja čnúť.To aji ti OLAFi z Brusela.Sú už rok potichy jak zařezaní.Gdo má prachy,si kúpí šecko a každého.Ako pravila ta šikovná poslankyňa Kočí,oni majú vnitro,my máme justici.Není co řešiť.
   Nečasová pochlastávala na narozkách Klausa a tu neschopenku jí podškrábl asi MUDr Dráth.
   Establišment si dělá z českých opic s rukama po zem,prdel.

  • Tam máte na Vsetíně veselo. Valu znám a ničemu se nedivím!!!

 3. pěkný barák,kdy tam přemístí Lenina,Gottwalda ? patrony s formaldehydem jsou prý připraveny pro Bureše a Špidlifiče says:

  u zdi budou díry pro Čunka,parlamentní vsetínské socany,po převratu prozřelé komunisty – svazáka Tolju Nečase,soudruhy Oplta a Kubína i Lojzu – z Rožnova.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>